Resimdeki dua nedir ve türkçe okunuşunu verebilecek varmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Allahumme inni es'eluke bi enne lekel hamdu le ilehe ille ente elmennân ya hannen ya mennan ya bedıus semavati vel ard ya zel celali vel ikram ya hay ya kayyum la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu mine'zzâlimin. Allahumme inni es'eluke biennî eşhedu enneke ente. Allahu la ilahe illa entel ehadu'ssamed ellzi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehu kufuven ehad. Elif Lâm Mîm Allahu la ilahe illa huvel hayyul kayyum ve ilehukum ilahun vahid la ilahe ille huverrahmenurrahim. Ya zel celali vel ikram ya rahmenurrahim Allahumme inni es'eluke bienneke ente Allahu la ilahe entel vahidul ehadul ferdus samedu ellezi lem yelid ve lem yuled ve lem yekun lehu kufuven ehad. La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh. Lehul mulku ve lehul hamdu ve huve ale kulli şey'in kadir. La ilahe illallahu ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Es'eluke bi ismikel eazzul ecellul ekram. Rabbî rabbî rabbî ya rabbî ya rabbî ya rabbî. La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehul mulku ve lehul hamdu ve huve ale kulli sey'in kadir. Elhamdulillahi subhanallahi velhamdulillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Üşenmedim yazdım. Bence en yakın zamanda arap alfabesini okumayı öğrenin birçok külfetten kurtulursunuz. Hem okuduğunuz duanın niyetten hariç bir tınısı da var, önemli.

Ori

Kayıtlı Üye
Pelerın'ın cevırmesıne gore bu bır ism-i azam duası. İnternette karsılastırdım ve guclu bır nazar duası olarak gecıyor. Tabı yıne bılen bırı cevaplarsa daha saglıklı olur. Istersenız ınternetten arastırabılırsınız.

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Pembe pelerin çeviri için çok teşekkür ederim.Bu şekilde okuyacağım duayı.
Nazar duası olduğunu bilmiyordum ben bunu hacet için okuyacağım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kitapta başlık olarak ismi azam duası yazıyor. Ama geçen cümlelerin hepsi en kuvvetli zikirlerin bir toplanmış hali. Yani niyetiniz önemli isme takılmayın diyorum.

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
pembekuvars ın bilgisine hayran kaldım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...