Bölüm kullanım amacı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sorular bölümünde açılmaya uygun olmayan bazı sorular var. amaç cevap almak değil daha çok konuşmak fikir almak, tartışmak olan sorular. sorular bölümüne açıldığında, belli bir süre sonra kapatıp taşımamız gerekiyor. cevap verilen konular kapatılıp taşınıyor. Bazı sorular buna uygun olmadığı için bu bölümü açıyorum. Gizlimabet de hep tartışmaya yönelik konular, uygunsuz tartışmalara döndüğü ve hep kapatmak zorunda kaldık. Umarım bu defa böyle olmaz, keyifli tartışmalar yapabiliriz. sevgi ve ışık olsun .....

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba. İlk konu benden gelsin.Bu konuda her fikiri,düşünceyi bilmek isterim.Dün bilinçaltı temizliği telkini dinledim.Tam uyumadan önceydi.Kalp atışlarimın yavaşladığını ve ritminin degiştiğini hissettim.Rüyalarım dün çok farklıydı.Bir konuda bir cevap aldıgımıda düşünüyorum rüyalarımda...Dün bir arkadaşımın yine rüyamda üstüme kustuğunu gördüm.Bu tip çalışmalarda bulantı,kusma vs oluyor.(Ho'oponopono tekniği John Vitale uyguladığımda da rüyamda kustuğumu gormüştüm.)Bilinçaltının çöpü dışarı atma göstergesi ancak bilinçaltı temizliğinin tam olarak başarılı olup,sonuca ulaştığımı nasıl anlayabilirim?Dün tüm gün telkin,konu,video,yaşam koçları ve danışmanların görüşleri araştırmakla geçti.
-Davranışlarınıza
-Duygularınıza
-Düşüncelerinize
-Rüyalarınıza bakın deniyor.
Bunlar bana yetersiz geldi.Daha net nasıl anlayabilirim doğru yolda olduğumu..Dinlediginiz ve önerebileceğiniz,fayda gördüğünüz bir telkin var mı bu konuda?(Burda forumdaki link açılmadı).
Unutmadan yazayım;uykuya dalmadan hemen önce siyah paltolu ve siyah başörtülü bir kadının büyük bir dolabı sırtlayıp götürdüğünü gördüm.Birkaç saniyelik görüntüydü telkin sonrasında...
Bedenimin hâlide farklı ve tuhaftı.Ürktüm ve devam etmeli miyim ,bu doğal süreç mi bilemedim?
Aydınlatırsanız sevinirim sevgili mabet!:)

-Umarım bölümün açılma amacına uygun bir danışma şekli olmuştur.