bahçemde bulduğumuz gömü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, eşim ve arkadaşı bahçeye fidan dikerken birşeyler buldu yanlarına gidip sorduğumda lağım faresi ölüsü deyip göstermediler. . 2 hafta sonra onun kedi olduğunu hissettim ve eşime sorduğumda şok oldu, çok şaşırdı( hislerimin ne denli güçlü olduğunu da herkes bilir,eşim de dahil)buldukları siyah bir poşet içinde kedi cesedi imiş. . Çok bakamamislar fakat başka şeyler de varmış sanırım. .çöpe atmışlar. Araştırdım kedi ile kara büyü yapılıyormuş ayırmak için. Bu büyüyü yapanlar da kafir oluyorlarmış. Bu arada gomunun bulunduğu yeri aralık ayında kazdığımız için(önceden bambu kökü vardı onu almistik) , gömü nün yeni gömüldüğü aşikar, en fazla 4-5 ay önce gömülmüş. Bizimde zaten eşimle aramız 3-4 aydır kötü. . Ve işin ilginç yanı da bu gömüyu hissettiğim gün ben eşimden ayrılmak üzere taşınıyordum farklı bir şehre. Ama büyü olduğunu anlayınca taşınmayı iptal ettim. Şuan ne yapacağımı nasıl bozacami bilmiyorum..yardımcı olursanız sevinirim . Şimdiden teşekkürler.

lookinside

Kayıtlı Üye
Bence gercekten isin ehli bir kisiye bakim yaptirmali ve bu sorunun yanitini almalisiniz her seyden once. Kendi cabanizla anlayabileceginiz bir durum degil. Ha yardim alinacak kisi kimdir nedir nasil olur benim de bir fikrim yok. Site yoneticilerine mesaj atmalisiniz sanirim.

T

Titania.

Hayvan ölüleriyle yapılan birçok büyü var evet bende şüphelendim. Eğer büyüyse büyük ihtimal senin düşündüğün gibi kara büyüdür.bazen herşeyide büyüye bağlamamak lazım belki tesadüf olabilir aslında. 3-4 ay önce koyulmuş demişsiniz bu 3-4 ay zarfında eşinizle sık sık tartıştığınız yada aranızın bozulduğu oldumu ?

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar sevgili Urum ile bakım üzerine haberleşiyoruz. Titania, eşim ile aramız bozuk, 3-4 aydır, ayrıca gördüğüm duyduğum bir takım enerjilerde mevcut evimde..bu durum da 3-4 aydır süregelen bir mevzu.

T

Titania.

Tamda düşündüğüm gibi. Umarım kurtulursunuz bu mevzudan . Allah yardımcınız olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...