Arkadaşlar Çok Çaresizim Yardım Edin lütfen !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yatanube

Kayıtlı Üye
Öncelikle konuyu yanlış yere açtı isem Moderatörlerden özür dilerim.
Hikayem biraz uzun,Evliyim 1 çocuk babasıyım,hayatım çok karışık çok kötü deprasyon geçiriyorum,canıma kıymak bile istedim,bunu soylerken gururla soylemiyorum,caresizlikten,her iki senede aynı döngüleri yaşıyorum,eşimle evlenmeden önce biri vardı hayatında,çıkarken eşimi aldatmış,sonra eşim onu bıraktı bana döndü,çocuk onu bırakmak istemiyordu,derken belli birzaman sonra,bende eşime vuruldum,ilk eşim teklif etmişti bana ilk zamanlar sevmiyordum eşimi,hiçbirşey hissetmiyordum,sonradan vuruldum,ama çocuk bırakmıyordu onu ,hatta bir ara beni bıçaklamya bile gelmişti yanıma,eşimi sürekli yanına göderiyordum ben konusayım ayrılayım diyordu,ama içim çimi yiyordu her gidişinde,3-4 kere sürdü bu ayrılmak için gidişleri bunalmıştım o zaman ayrıldılar,2004 eşimle evlendim,iyidik sonra ilk olay 2006 patlak verdi,birgün işten çarşıya inimştim bir eve ugrayayım dedim,eve geldim bir baktım kapının önünde bir erkek ayakkabısı var,hemen anahtarımı çıkardım kapıyı açmaya çalıştım,kapı hemen arkadan sürgüden kapandı ,bir kosusturma vardı evde,sonra kapı açıldı,uygunsuz değildiler,eşime bu kim dediğimde,eşim arkdası oldugunu,balkonda kahve içtiklerini soyledi,kapıyı neden sürgü çektin dedğimde korktum o yüzden sürgü çektim dedi,o an ben nasıl o çocuğa ozaman vurmadım şaşıyorum kendime,çocuk gittikten sonra neden böyle bişey yatığını sordum ağlayarak,ben balkonda kahve içiyordum öylesine seslendim arkadaş diye,elimde kahveyi görünce gel kahve içelim dedim boşlukta oda gelince gelme diyemedim dedi,biran boşukta söylemiş bulundum,bir dahada geri çeviremedim dedi,neyse bu bir şekilde unutuldu,bu ufak sühe duyulan şeyleri yazmıcam,onlar bu yacaklarım dışında hiçbirşey,tabi o zamanlar eşimin ailesindek uzaktayız,2008 yılında eşimin ailesine yakın yere geldik,tabi eşim bana karsı soğuk,laf sokuyor,beni eleştiriyor,süphelendim,bilgisayara casus proramı kurdum,sonra bir bakayım dedim,tabi bu program bilgisayarda a.zeye kadar ne yapıdıgını gösteriyor,bir baktımki; o zamnlar mesenger programları var,eşimin mesengerinde bir yazışma;naber nasılsın,özledinmi beni,yeni tras oldum nasıl olmuşum,kendini göster,bizimkide diyor,bir gören olur olmaz,kızın nasıl diye soruyor karşı taraf,bizimkini uykudan kaldırdım dedim bu ne;dediki bir bayan arkadaşı varmış o bizim evden onun mesenger ile görüşüyormuş,kızın abileri varmış yakalnır diye korkuyormuş evde,dedimki mesenger kişiye özeldir o zaman açsın kendine bir mesenger konucaksa,o yine inkar etti,bu olaydan çok psikolojim bozuldu,bu olay 2006 yı tetikledi,psikojik tedavi gördüm ilaçlar kullandım,diğer yılardaki ufak olayları anlatmıyorum,2015 de tekrar bir şüphe oldu,eşim bana laf sokuyor,beni eleştiriyor,kişilğimden şikayetci,kıyaslamalar var ortada,ailesine yakın olmmaızda iyi olmadı evli olduğunu unuttu o iki aile arasındaki dengeyi sağlayamadı,1.panda ailesi vardı 2.planda ben vardım,beni kocası yerine koymuyordu,adam yerine koymuyordu,bunu hissediyordum,hattı benim üzerimeydi internetten telefon konuşmlarına baktım bir numara ile şık görüşülmüş,hemen telefonundan numaraya baktım bir bayan ismi,numarayı sorgulattım erkek ismi çıktı,telefonuna bir program kurdum dinleme cihazı,dinlendiğini biri soyledi ben birine soylemiştim ,onun hanımıda ona söyledi,hemen dinlendiğini soyleyen kişinin telefonundan o numra mesaj cekildi beni ara diye,tabi o kişi diğer telefondan aradı,dinleme cihazı kurduğum için ,başka telefonla yaptığı görüşmeyi dinleyebiliyorum,ama karşı tarfın sesini duyamıyorum,sadece eşimin konuşması ;eşim telefona program kurmuş diyor benim 6 aylık konuşmlarmı mesaj kayıtlarımı çıkara biliyormuş diyor,ne yapcaz diyor,benim şucum ne diyor ben saklaya bildiğim kadar sakladım diyor,niye beni bir kaç gündür aramıyorsun diyor,bu konuşmaları dinletiğimde eşim şok oldu ilk başta bir sey diyemedi,erkek kardesine söyledim dinlettim,tabi bu arada bu konuştuğu kişi erkek kardeşinin arkadaşı,kayıdı dinledi,tamam bilader birşey demene gerek yok ben şüpheleniyordum zaten dedi,eşim ailesi esnaf olduğu için bu sahısla görüşüyorlardı,erkek kardeşi eşimi uyarmış daha önce sen evli bir bayansın bu kadar samimi olma biraz geride dur diye,sonra erkek kardeşi bana babama diyelim dedi bende olmaz dedim,yok söyleylim dedi gittik onada kayyıdı dinlettik,adam hepsini dinlemedi yıkıldı,adam rahatsızlandı kalp vardı,sonra eşimin babasının sakinleşmesi için bunun bir şaka oldugunu söyleyelim diye bana ısrar ettiler,bende çaresizce tamam dedim,babası 1 ay konuşmadı eşimle,eşimle tartıştık o ailesine gitti,psikolojim iyice bozuldu,sonra eşimin babası bundan sonra birşey olunca bana gel dedi direk tamam dedim,şüpheleniyorumya hep bir gerçeklik peşindeyim,bir ajanda gördüm,orada lacak verecek hesabı tutulmuştu şundan şu kadar bundan bu kadar,iç çamaşırı ticareti ajandayı aldım direk eşimin babasına,çünkü benden gizli bir iş daha vardı,sonra babası bizim haberimiz var dedi bu işi yaptığından,annesininde,kardeşininde benimde haberim var dedi,benim niye yok dedim,ben onun kocasıyım,bibim haberimiz var diyerek benle inatlaştılar,eşimin ticaret yaptığı kişide telefonla konuştuğu adam,sonra ben bu telefon konuşmalarını sordum,neyi saklaya bildiğin kadar sakladım diyorsun dedim o bana bu işi dedi,dedim bu işi benden neden saklıyorsun dedim ben sana hayır demedim bu zamana kadar niye saklıyorsun peki dedim, o bana bende para oldugunu bilirsem ona göre ben harcama yaparmışım o para biriktiriyormuş,peki neden elin adamı seni birkaç gündür arayıp sorsun dedim,bir badi işi vardı onun için dedi,bunları yuttum,hepsini,8-9 aydır evde tekim,bir ara hafta sonları yanıma geliyordu,çok kötü deprasyona girdim çünkü bir şüphe vardı,hep beni asrayış içine sokuyordu,o işe bana destek olacağı yerde,bana uzaktı,sanki ben ona iftira atmıştım,sürekli tartışıyoruz bu konu yüzünden,ama bu şüpheleri atmam için bana sevigisini göstermesi gerekiyordu o işe bunu bana vermiyordu,biliyordum bu beni düzelticekti,ama o vermiyor,onu suçladığım için beni haksız çıkarıyordu,aileside beni hkasız buluyordu,haklı iken haksız duruma düşmüştüm,kimse anlamıyor beni,ama ondan kopamamıyordum,nedenini bilmiyordum.acı çekiyordum sürekli,ama yinede bırakamıyordum,niye böyle idim ben anlam veremiyordum,bir yandan kafam soru işaretleri yiyip bitiriyordu beni,işime adpte olamıyordum,sabah kalkıyorum eşim,akşam yatıyorum eşim aklımda,aklımda biran çıkmıyordu,ona sevi dolu mesajlar çekiyordum,oda ban çeksin isityordum,o zaman rahatlıyordum,ama o çekmiyordu,ona iftira attığım için bana kırgındı,ben işe ondan sürekli sevgi dileniyordum,yapamıyordum onsuz,ama onla ikende acı çekiyordum,çünkü bana sevgisini vermemesi beni daha çok şüpheye sürüklüyordu,bana destek,yardım et diye yalvardım,çok acı çekiyordum,ALLAH düşmanımın başına vermesin,çok kötü birşeydi bu,anlatılmaz yaşanır cinsinden,neden bana yapılan bu haksızlık karşında ondan kopmıyordum,çok aciz duruma düştüm,üzreine birde suçlandım,son zamnlarda eşim eve geldi ama benle ilgilenmiyordu,turistlik yerde oldugumuz için otellerde aksamları babasının tezgahını açıyordu,ben bu işe karşı idim,tek basına gitmesi beni rahatsız ediyordu,annesi bana bende gidecegim onunla,babasıda gidecek diyordu o zaman tamam dedim,1-2 beraber çıktılar ailesi ile tezgah actılar,sonra bir baktım eşim tek basına babasının arabası ile çıkıyor gece 1-2 de evime geliyor,ben zaten süpheliyim eşimden ,ben senin bu şekilde çalışmanı istemiyorum dedim ,gönlüm razı değli dedim,o inatlaştı ben ayaklarımın üstünde duracağım çalışacağım diye,tartıştık beni çileden çıkardı vurma noktasına geldim,dedim kendime dur,çünkü o vurmam için beni tahrik ediyordu vur diye,vurusam ben suçlu olacaktım benden zaten boşanmak istiyordu ve onu boşanma nedeni olarak gösterecekti,farkındaydım,babasını aradım biz tartısıyoruz diye,o anda evi terk ettim,sakinleşmek için,sonra ailesi geldi anne,baba,erkek kardeş,başladık konuşmaya,baba dedim sen onu neden otele tek göderiyorsun,arabayı veriyorsun altına,zaten bizim bir güven sorunumuz var,bu yuzden biz kavgalıyız,demek ki sende istiyorsun kızının benden ayrılmasını dedim,derken eski konular açıldı yine ben suçlu oldum,bugün iki hafta olacak yine ailesine gitti,ben çileden çıkıyordum beni anlamıyorlardı,en son babasını tehdit ettim,orda hatalı idim,kızınızın açıtığı belaya bakın dedim bundan sonra o sinirle sizin belanız benim dedim,onlarda o sinirle gittiler adliyeye dilekçeyi veridler,sonrada öğrendim ki o tezgah eşimin kendi tezgahı ve bunu benden yine saklamışlar,ve ben yine eşime yalvarıyorum ayrılmayalım diye,niye ben böyleyim anlam vermiyorum,neden onu terk edemiyorum,neden acıları çekiyorum,o niye yanıma olmuyor,kendime güvenim gitti,öz güvenim sıfır,kendimi değersiz hisediyorum,ona karşı kendimi yetersiz hisediyorum bütün bu duyguları bana verdi,beni bir başıma bıraktı yine,şimdi eşyalarımı topladım memleketime gideceğim,ben bunları hak edecek ne yaptım,neden ben,neden bu kadar acı çekiyorum,neden bu yapılanlara rağmen onunla tekrar beraber olmak için mücadele ediyorum,sorular sorular hep,neden eşim hayatımda hep aynı döngüleri bana yaşattı,ondamı bir problem vardı,ciddi bir kişilik bozukluğumu yaşıyordu,yada benmi yaşıyordum,bize büyümü yapıldı,neden yuvamız dağıldı?

gerçekçi.hayalperest

Kayıtlı Üye
İş
Super Hero
Anlatımınız biraz karmaşık olduğu için çok ayrıntılı kısımları anlayamadım. Ama kendi anladığım kısmını özetleyecek olursam; eşiniz sizi aldatmış ve bu yüzden de üzgünsünüz. Bence büyüyle falan bir alakası yok. Hemen parapsikolojiye bağlamak gerekmiyor. Yapmanız gereken şey eşinizle bütün bağlantılarınızı koparıp her şeyi unutmak ve hayatta yeni bir sayfa açmak. Memlekete falan gitmenize gerek yok yani.

yatanube

Kayıtlı Üye
yapamıyorum,acı ekiyorum,burada olmam daha çok acı verecek ,o benden ayrılıyor diye benim gibi perişan değil,aynı acının onunda çekmesini istiyorum,beni düşürdüğü durun farkında bile değil.inanamıyorum bu duruma,o nasıl bir acı verebilirim,bildiğiniz dua yada başka birşey varmı,o haketti bunu.

gerçekçi.hayalperest

Kayıtlı Üye
İş
Super Hero
Hmmm. Ona nasıl acı çektirebileceğiniz konusunda emin değilim ama fikirlerinizi sevdim sanırım. Eğer müslümansanız dua yerine büyü daha çok işe yarar diye düşünüyorum. Eşinizin bir saç telini alıp büyücüye verin. O gerekli karışımı hazırlayıp Voo Doo düzeneği oluşturacaktır. Sonra da size verdiği bebeğe canınız ne istiyorsa yapın. İşte klasik olarak iğne falan batırın. Eğer çok sinirliyseniz bir yerlerini kırın falan. Saç telini alamam artık diyorsanız büyücüye söyleyin direkman büyü yapsın. Lanetlesin. Benim bildiklerim bu kadar.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar büyü dinimizde vardır fakat yapmakta yaptırmak da yönlendirmek de çok büyük günahtır. Sonucunda ise emelinize ulaşsaniz dahi,yaptığınız büyü dönüp dolaşıp size geri gelecektir sonra da acisi ya kendinizden yada en sevdiğinizden çıkacaktır. Ki diğer tarafta ilelebet yanacaginiz da cabası. Şimdi sevgili kardeşim @yatanube bu söylediklerimi göze alıyor musun önce bunu düşün, sonra yapacağın kişi için değer mi bunu düşün, sonra da bu hayatın bir sınav olduğunu düşün ve belki de senin de sınavın budur bunu bir düşün, acı ile sinir ile hareket edip yanlış yola gitmek en kolayı, en güzeli de Allah a havale etmek ? haklıysan eğer beddua bile etmene lüzum yok , Allah herşeyi gören, duyan ve bilendir..büyü yapmak Allah a şirk koşmaktır, Allah birdir ve ondan başka ilah yoktur.

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selam abim. Hayırlı geceler dilerim. senin anlattıklarına burda ekran başında sinirlendim. niye ağırlığını ortaya koyamadın anlamış değilim. anladığım kadarıyla eşiniz size ihanet etmiş, yanlış yönlendirmek de istemiyorum ama bunun bir intikamı olmalı. bu ne ahlaksızlık böyle? bence bir büyü falan yaptırın. nasıl düşünmediniz bugüne kadar anlamıyorum. hiç mi sinirlenmiyorsunuz?

Ajjta

Kayıtlı Üye
Gördüğüm kadarıyla özgüveninizi ve kendinize olan sevginizi eşinizin size yaşattığı hayalkırıklıkları yüzünden yitirmişsiniz. Kendinize inancınızı ve kişiliğinizin gücünü o kadar yitirmişsiniz ki onu bırakıp gidebileceğinizi (isteseniz yaparsınız) katiyen düşünemiyorsunuz. Bu sevgi değil kölelik ve bağımlılık olduğu için şu an kişisel enerjinizi eşinize veriyorsunuz. Eşiniz sizin aciziyet enerjinizle besleniyor farkında olarak ya da olmayaraktan bundan zevk alıyor. Eşinizin sizi beğenmemesi; eleştirmesi, başka erkeklerle vakit geçirmesi vs. üzgünüm ki hayalini kurduğu tablonun ve ilişkinin siz olmadığınızı gösterir. Ve yine üzgünüm ki sizin onu sevdiğiniz kadar sizi sevmiyor. Ve yine üzgünüm ki sizin alttan almalarınızın, görmezden gelmelerinizin, sevginizin ve sizin değerinizi bilmiyor. Ve yine yine yine üzgünüm ki bunu tek yaşayan siz değilsiniz bir taraf hep daha fazla sever diğer tarafsa eziyet eder. Erkeklerin elde edemedikleri ve onları mücadeleye sürükleyen kadınları takıntı haline getirmeleri, onlara bağlanmaları sosyal bir gerçek. Siz tüm mücadelenizi verdiniz ve o sizden beslendi. Siz onun için ölürsünüz belki ama o kılını kıpırdatmaz. O size "GİT" diyor. Kalacak mısınız?

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Burada tek suçlu hanımefendi değil, hanımefendinin dengesiz tavırlarını görmezden gelen beyefendi de onun kadar suçlu. . Tek suçlu aramayın, hata karşılıklı, kadın yapmış adam görmezden gelmiş,kadın yapmış adam affetmiş, ozaman aklı neredeymis bu beyin, zamanında neden müdahale etmemiş, toplumumuzda türk erkeğinin yeri belli, hangi türk erkeği evine erkek alıp kahve içen eşini yanlış anlamaz. Kusura bakmayın ama bu duruma kendi isteğinizle dusmussunuz , şimdi kalkipta böyle yakınmaniz çok yersiz, severken, bağlanırken aklınızı çöpe atmayın arkadaşlar. Oh ne ala büyü yapsa size göre, kendi yönlendirmesiyle kukla gibi çekilen acıyı çektirse ne olur çektirmese ne olur, bu sadece bi ego tatmini olur. İnsanların hayatlarıyla oynamak bu kadar basit değil arkadaşlar. Yaradan sorar hesabını.

T

Titania.

Evet yorum yapan arkadaşlar doğru söylüyor. Maalesef eşiniz sizi aldatmış. Siz çok acı çekmişsiniz piskolojiniz çok kötü durumda şu anlattıklarınızi okuyunca sinirlenmemek elde değil. Daha sert bir şekilde tavrınızı koysaydınız aslında hallederdiniz. Eşinizin sizden sakladıkları var. Bunu hem ona hemde ailesine bir yolunu bulup ispatlamanız lazım. Daha iyi deliller bulabilirseniz resim video vs şeylerle ispatlayabilirsiniz. Herşeyden önce sakin ve sabırlı olmanız lazım. Ben büyü işinden süphelendim gibi . belki eşiniz size bağlama büyüsü yapmış olabilir çünkü ondan ne yaparsa yapsın ayrılamıyorsunuz
Veya daha değişik birşey olabilir. Veya karşı taraftan başka biri bûyü yapmış olabilir. Belki sizle evlenmeden önceki sevgilisi ile görüşüyorda olabilir aklımda birćok şey var. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiyle.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yaşadığınız şeyler oldukça acı verici bunu kabul ediyorum. Ancak içinizdeki duygu sadece sinirden ibaret değil. Kıskançlık, geçmiş günlerin ve şu anki anın öfkesi, yorgunluk vb. negatif duygular içerisindesiniz. Unutmayın ki insanı güçlendiren en önemli şeylerden biri acıdır. Gözlerinizi açmak acı vericidir. Kendinizi ateşe atıp bazı şeyleri kabullenmedikçe bu durumlar değişmeyecek. Eşinizin size yaptıklarına bir dur deme zamanı artık. Tekrar canınızı yakmasına izin vermeden ve tekrar yıkılmadan... Ayrıyeten onu incitmek sizi hiçbir şekilde rahatlatmayacak. Buna emin olabilirsiniz. Şu an haklı durumun verdiği bir gücünüz var. İntikam aldığınızda bu durum nötrlenecek. Hayatta güzel şeyler olması için fedakarlık gerekir. Peki siz neyi feda edebilirsiniz? Aklınızda bu soru olsun. Ben neyi feda edebilirim? Üzülerek belirtiyorum ki bazı insanlar ne kadar isteseniz de ne kadar çabalasınız da değişmiyor. Bu durumda vereceğiniz kararlar en mantıklı ve ileriyi gören bir şekilde olmalı. Çünkü en çok sizin hayatınız etkilenecek. Büyü işi ise sandığınız kadar basit bir şey değil. Yaptım bitti olayı yok. Emin olun eşinizden daha çok siz etkileneceksiniz. Allah yardımcınız olsun

shado

Banlı Kullanıcı
Çok üzücü bir durum Allah kolaylik versin hayırlısı olsun.Belkide bu ayrılık sizin için hayırlıdır.Ben kendi uyguladığım tekniği paylaşmak isterim jose silva zihin kontrolü kitabı alıp günde 15 dk meditasyonu yapabilirseniz değişimi görebilirsiniz bende çok özgüvensiz,umutsuz ve şanssızdım son iki aydır çok mutluyum kendime değer veriyorum.

SiyanürAsiti

Banlı Kullanıcı
Kahhariye var. Dua olarak. Kim haksızsa onun başına binbir müsibet gelir. Ama eger haksız olan sensen sana döner.

lookinside

Kayıtlı Üye
Anlattiklariniz bagimli kisilik ya da sinirda kisilik bozuklugu gibi seyleri cagristirdi bana. Buyuyle dua ile olacak seyler degil tabi ki bu konuda tecrube sahibi kisiler dogrusunu bilir ama sahsi fikrim bu yonde. Eger maddi durumunuz varsa bir muska yazdirmak yerine psikoterapi almanizi tavsiye ederim. esiniz haricinde bir birey oldugunuzu hatirlamali,kendinize deger vermelisiniz ve onu dondurup ozur dilemesini istemek yerine kendinizle basbasa kalip bu sorunu cozmelisiniz. Yoksa esiniz gelip gecer siz yeniden bir baskasini seversiniz falan hayat bu ama kendi kendinize tekrar ya bu insan bana kotu davraniyor deger vermiyor ama ben neden ondan ayrilamiyorum dersiniz. Bu tur psikolojik olaylarda kisiler degisir ama siz ve yasadiklariniz ayni kalirsiniz.umarim aciklayici olabilmisimdir.

Ori

Kayıtlı Üye
Ben burada sıze tamamıyle hak verıyorum. Babasını ve aılesını tehdit etmenız cok yanlıs ama onlarında sızden sakladıgı seyler var goruyorum kı hele kı boyle bır vazıyette. Ben kendı fıkrımce esınızın sızı gercekten aldattıgını dusunuyorum. Ben sızın yerınızde olsam ondan once coktan bıtırmıstım ılıskıyı ama sız alısılmıslık ve reddedılmenın vermıs oldugu acıyla tekrar donmeye calısıyosunuz. OLan cocugunuza oluyor ama onunda suclusu bana gore tamamıyle eşiniz. Evlılık acık ve net olmayı gerektırır boylesıne sacmalıklarla bahane uretıp aldatmak veya ayrılmak degıl. Sızden sakladıgı seylerı hıc hesaba katmıyorsa sadece sızı ezmeye calısıp haksız cıkarmaya calısıyorsa yol yakınken yollarınızı ayırmanız isabetlı olur Kı ayırmıssınız ama kafanızdan atamıyorsunuz orası ayrı bunun en guzel ılacıda zaman. Bundan sonra pesınden kosmamanızı dılerım. Kadınların ne denlı seytanı varlıklar oldugunu anlamıssınızdır. Tabı genelleme yapmıyorum kımse yanlıs anlamasın. Haklı oldugunuz halde yıne pesınden kosan sızsınız dıye soyluyorum.

zaferar

Kayıtlı Üye
Eşinizin sizi aldattığını gözünüzle görmediniz,islam dini 4 şahit ister;bu da yok .İftira günahtır ,karşı tarafın bütün negatif enerjisini size yükler.İçinde bulunduğunuz olumsuz psikolojiye şaşmamalı.bunun dışında evlilik bir akittir,bu akdi imzalamak ne kadar doğalsa feshetmek de o kadar doğaldır.Size verilen şu kıymetli hayat denilen hediyeyi bir başka kula endexlemek niye?Size vesvese ve şüphe verene bir euzü çekin,yukarının ipine tutunun,size verilen hayat ve evlet hediyelerine şükürler edip ,hakkınızı helal edip ,helallik isteyip kendi yolunuza gidin kardeşim.Allah yolunu açık etsin.

marifetname21

Kayıtlı Üye
psikolojik destek almanız şart. Bence büyü işiyle uğraşmayın. İntikam peşinden gidecek kadar zaman da yok, hayat kısa çünkü. bu saatten sonra kendinizi toparlamaya odaklanın. Çok güzel bir forumdasınız , her türlü bilgiye çok rahat ulaşabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta sizin sağlığınızdan değerli bir şey yoktur. Elinizdekinin kıymetini bilerek hareket ederseniz daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. Tekrardan geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda toparlarsınız kendinizi.

yatanube

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize çok Teşekkür Ediyorum yorumlarınızı için
Geçen gün evkurcuları çağırdım,eşyaların bir kısmını söktüler,içim parçalandı acıma daha çok acı kattı,eşime o günün sabahına kadar yine mesajlarla yalvardım,9:30 ev kurcular gelecekti bana 9:30 dan önce haber verirsen durdura bilirim dedim,ama telefon gelmedi,tam esyaların bir kısmını söktüler esya taşıma vincine koyacaklar,telefonla görüştük,esyalar gitmesin aksam konuşalım dedi,içime bir umut doğdu,hemen esya tasıma işini durdurdum,o heycanla yeni bir iş buldum,akşam konuşmaya gititm onunla ve ailesi ile,babasının elini öptüm,boynuna sarıldım daha önce tehdit etmiştim,baba ben bir eşeklik ettim dedim beni affet,baba oğul arasında olur böyle şeyler dedim,sinirle söylediğim söze itibar etme dedim.oturduk konuşmaya,bana şartlarımız var dedi; iş bulacaksın dedi,işim var baba dedim,boş zamanında işsizken biraz borçlandım,borçlarını kapatacaksın dedi,dedim baba yarın hemen kapatıyorum bunuda size belgelerim,ben tamam dedikçe şartlar geliyordu,kızıma hergün harçlık verebilirmisin veririm baba dedim,o zaman 1 ay bekle maaşını al kızımı al götür dedi,kadın altın ister,baka bilirmisin dedi,baba dedim,her kadın altın istemez,bende isterim eşime altın almak,(yani beni maddi durumları ile eziyorlardı)eşime döndüm sen beni isitiyormusun dedim,babam son sözü söyledi dedi,ben babanla evli değilim dedim seninle evliyim sana soruyorum dedim,babamın dediği gibi olursa olur dedi,eziliyordum yine suclamalar başlamıştı,tekrar tartışma olmasın diye kalktım,çünkü kendimi savundukça tartışma oluyordu,ertesi gün eşime mesaj cektim ben gidiyorum,çünkü ben zaten 10 aydır evde yalnızım kaldıkıki 1-2 ayda daha bekliyecektim,üstelik eşime halen o işi yapmaya şart koştu,ben bu şartları kabul edersem yine aynı dögüleri yaşayacak ve yine onlar tarafından ezilecektim,onlar dilekçe vermişlerdi önceden,sonra eşim bende dilekçe verip gitmemi istiyordu,bugün çocuğumu sonkez göreyim güzel bir vakit geçireyim dedim,evimde eşyalar toplanmıştı,ev dağınıktı,benden sonra eve geleceğini biliyordum esyalarını almak için,aksam çocuğu teslim ettim ve dedimki,p.tesi bende dilekçe veriyorum,bana eve geldiğini söyledi evi o halde görüncü çok üzülmüş,beni ağlayarak kapıyı yüzüme kapadı,ben hergün ağlıyor,hergün kahroluyorum dedim,yine yalvarıyordum mesajlarımda,ve fark ettim ki o bütün gücünü benim acımdan alıyordu,benim acı çekmem yakarışlarım,ona sürekli vazgecilmez olduğunu ve ona bir özgüven veriyordu,am yinede inadından vazgeçmiyordu,yuvanın bu hale gelmesine ben sebebmişim,onu çok üzmüşüm,kırmışım,ya ben paramparça olmuştum,her parçamda bir anlam yüklü idi,yapılanlar ortada idi,ıspatlandı belgelendi,daha bu kibir nedendi,tamam ortada görülen birşey yoktu,zaten olmadığı için şüphe olmmamışmıydı,sen bu insanın şüphelerini bu şekilde mi yok edecektin,ondak uzak,yanında olmayarak,ve üstüne tekrar hata yaparak,evet arkadaşlar eşimle çok konuştum mantıklı bir şekilde,am o sürekli öfkeleniyordu benimle konuşurken,ve tartışma oluyordu,bense yine o kırılmasın tartılma olmasın diye susuyordu,sürekli birşeye cavabı oluyordu,yoksa bende onun huyundan gitsem çoktan biterdi bu evlilik,çok uyardım her hatasını yakaladım,zaten ben onu affetmesem çok tan biterdi,daha neden yapıyorsun ki bu hataları,yeri geldi bağırdım,gürledim ama olmadı,aile destek veriyordu,sürekli ailesinin kapısı ona açılıyordu,bir baba bir anne aslında böyle yaparak kızlarına çok kötülük yapmış oluyorlardı,cahil insanlara laf anltamazsın,hele teksen gurbetlerde,seni b,r olup ezerler,sen bir çocuğum var dersin,yuvam yıkılmasın dersin,onlar ise yanlışı savunacak kadar cahillerdir,benim bu zaman kadar eşime elim kalkmamıştır,ailesinede bugüne kadar bir saygıszılık yapmadım taki tehdit olayına kadar,Allaha Havale ediyorum, o herşeyi gördü,benim ahımı çok aldılar,o çoçoğun benim üzerimdeki baba hakkını aldılar,annem hergün ağladı benim çocuğum böyle deiğildi diye,benim psikolojimi akıl sağlığımı bozdular,deprasyondayım,hiçbirşey tad vermiyor,yemek yiyemiyorum uykularım düzensiz,kendime güvencim kalmadı,öz güven yok,değersiz ve yetrsiz hissediyorum,memleketime gidip iyibir psikolog bulup tedavi göreceğim,kırgınlıklarla dolu,üzüntüler dolu,çoçcuğumdan ayrılmanın acısı ile,gideceğim,yoksa buralarda kalırsam daha çok üzülecek bunalıcağım daha çok acılar çekeceğim,ve biliyorum ki o çok pişman olacak,sular durulacak,öfkeler dinecek,sinirler yatışacak,bulunduğum yer küçük biryer,kötü anıların yerini,iyi anılar alacak,bu şehir hep beni ona anlatacak,insan birşeyin değerini onu kaybedince anlıyor,o beni kaybettiğinde anlıyacak değerimi,o şunda herşeyi toz pembe görüyor,ama hayatın gerçekleri ile yüzleşecek,zaman bütün hatalarını yüzüne vuracak.beni tanıyanlarla helallik istiyorum,bütün çevrem şokta,senin gibi biri ile nasıl yapamaz diyorlar,senle yapamayan kimse ile yapamaz diyorlar,arkadaşları onun cahil olduğunu söylüyolar,tabiki benimde hatalarım oldu,ama beni anlamadığı için ona sitem ettim,kötü konuştum,ama ortada mantıklı birşeyler vardı ve bu onu kabullenmiyordu.kabullenmek derken yanımda olacak,bana destek olacaktı,hata yaparak değil.İnşallah bundan sonrası benim için iyi olur,belki biraz param olsa bunların hiçbiri olamazdı inanın olmazdı,onlar için maneviyattan önce para geliyor,O Allah ki birgün bir bakmışsın herseyi tersine cevirmiş.Ben inannıyorum bu acılarım boşuna değil,belki bir sınav,belkide yaptığım kötülüklerin bir cezası,Herşeyi bilen Allah.

yatanube

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize çok Teşekkür Ediyorum yorumlarınızı için
Geçen gün ev kurcuları çağırdım,eşyaların bir kısmını söktüler,içim parçalandı acıma daha çok acı kattı,eşime o günün sabahına kadar yine mesajlarla yalvardım,9:30 ev kurcular gelecekti bana 9:30 dan önce haber verirsen durdura bilirim dedim,ama telefon gelmedi,tam esyaların bir kısmını söktüler esya taşıma vincine koyacaklar,telefonla görüştük,esyalar gitmesin aksam konuşalım dedi,içime bir umut doğdu,hemen esya tasıma işini durdurdum,o heycanla yeni bir iş buldum,akşam konuşmaya gititm onunla ve ailesi ile,babasının elini öptüm,boynuna sarıldım daha önce tehdit etmiştim,baba ben bir eşeklik ettim dedim beni affet,baba oğul arasında olur böyle şeyler dedim,sinirle söylediğim söze itibar etme dedim.oturduk konuşmaya,bana şartlarımız var dedi; iş bulacaksın dedi,işim var baba dedim,boş zamanında işsizken biraz borçlandım,borçlarını kapatacaksın dedi,dedim baba yarın hemen kapatıyorum bunuda size belgelerim,ben tamam dedikçe şartlar geliyordu,kızıma hergün harçlık verebilirmisin veririm baba dedim,o zaman 1 ay bekle maaşını al kızımı al götür dedi,kadın altın ister,baka bilirmisin dedi,baba dedim,her kadın altın istemez,bende isterim eşime altın almak,(yani beni maddi durumları ile eziyorlardı)eşime döndüm sen beni isitiyormusun dedim,babam son sözü söyledi dedi,ben babanla evli değilim dedim seninle evliyim sana soruyorum dedim,babamın dediği gibi olursa olur dedi,eziliyordum yine suclamalar başlamıştı,tekrar tartışma olmasın diye kalktım,çünkü kendimi savundukça tartışma oluyordu,ertesi gün eşime mesaj cektim ben gidiyorum,çünkü ben zaten 10 aydır evde yalnızım kaldıkıki 1-2 ayda daha bekliyecektim,üstelik eşime halen o işi yapmaya şart koştu,ben bu şartları kabul edersem yine aynı dögüleri yaşayacak ve yine onlar tarafından ezilecektim,onlar dilekçe vermişlerdi önceden,sonra eşim bende dilekçe verip gitmemi istiyordu,bugün çocuğumu sonkez göreyim güzel bir vakit geçireyim dedim,evimde eşyalar toplanmıştı,ev dağınıktı,benden sonra eve geleceğini biliyordum esyalarını almak için,aksam çocuğu teslim ettim ve dedimki,p.tesi bende dilekçe veriyorum,bana eve geldiğini söyledi evi o halde görüncü çok üzülmüş,beni ağlayarak kapıyı yüzüme kapadı,ben hergün ağlıyor,hergün kahroluyorum dedim,yine yalvarıyordum mesajlarımda,ve fark ettim ki o bütün gücünü benim acımdan alıyordu,benim acı çekmem yakarışlarım,ona sürekli vazgecilmez olduğunu ve ona bir özgüven veriyordu,ama yinede inadından vazgeçmiyordu,yuvanın bu hale gelmesine ben sebebmişim,onu çok üzmüşüm,kırmışım,ya ben paramparça olmuştum,her parçamda bir anlam yüklü idi,yapılanlar ortada idi,ıspatlandı belgelendi,daha bu kibir nedendi,tamam ortada görülen birşey yoktu,zaten olmadığı için şüphe olmmamışmıydı,sen bu insanın şüphelerini bu şekilde mi yok edecektin,ondak uzak,yanında olmayarak,ve üstüne tekrar hata yaparak,evet arkadaşlar eşimle çok konuştum mantıklı bir şekilde,ama o sürekli öfkeleniyordu benimle konuşurken,ve tartışma oluyordu,bense yine o kırılmasın tartışma olmasın diye susuyordum,sürekli birşeye cavabı oluyordu,yoksa bende onun huyundan gitsem çoktan biterdi bu evlilik,çok uyardım her hatasını yakaladım,zaten ben onu affetmesem çok tan biterdi,daha neden yapıyorsun ki bu hataları,yeri geldi bağırdım,gürledim ama olmadı,aile destek veriyordu,sürekli ailesinin kapısı ona açılıyordu,bir baba bir anne aslında böyle yaparak kızlarına çok kötülük yapmış oluyorlardı,cahil insanlara laf anlatamazsın,hele teksen gurbetlerde,seni bir olup ezerler,sen bir çocuğum var dersin,yuvam yıkılmasın dersin,onlar ise yanlışı savunacak kadar cahillerdir,benim bu zaman kadar eşime elim kalkmamıştır,ailesinede bugüne kadar bir saygıszılık yapmadım taki tehdit olayına kadar,Allaha Havale ediyorum, o herşeyi gördü,benim ahımı çok aldılar,o çoçoğun benim üzerimdeki baba hakkını aldılar,annem hergün ağladı benim çocuğum böyle deiğildi diye,benim psikolojimi akıl sağlığımı bozdular,deprasyondayım,hiçbirşey tad vermiyor,yemek yiyemiyorum uykularım düzensiz,kendime güvencim kalmadı,öz güven yok,değersiz ve yetrsiz hissediyorum,memleketime gidip iyibir psikolog bulup tedavi göreceğim,kırgınlıklarla dolu,üzüntüler dolu,çoçcuğumdan ayrılmanın acısı ile,gideceğim,yoksa buralarda kalırsam daha çok üzülecek bunalıcağım daha çok acılar çekeceğim,ve biliyorum ki o çok pişman olacak,sular durulacak,öfkeler dinecek,sinirler yatışacak,bulunduğum yer küçük biryer,kötü anıların yerini,iyi anılar alacak,bu şehir hep beni ona anlatacak,insan birşeyin değerini onu kaybedince anlıyor,o beni kaybettiğinde anlıyacak değerimi,o şunda herşeyi toz pembe görüyor,ama hayatın gerçekleri ile yüzleşecek,zaman bütün hatalarını yüzüne vuracak.beni tanıyanlarla helallik istiyorum,bütün çevrem şokta,senin gibi biri ile nasıl yapamaz diyorlar,senle yapamayan kimse ile yapamaz diyorlar,arkadaşları onun cahil olduğunu söylüyolar,tabiki benimde hatalarım oldu,ama beni anlamadığı için ona sitem ettim,kötü konuştum,ama ortada mantıklı birşeyler vardı ve bu onu kabullenmiyordu.kabullenmek derken yanımda olacak,bana destek olacaktı,hata yaparak değil.İnşallah bundan sonrası benim için iyi olur,belki biraz param olsa bunların hiçbiri olamazdı inanın olmazdı,onlar için maneviyattan önce para geliyor,O Allah ki birgün bir bakmışsın herseyi tersine cevirmiş.Ben inannıyorum bu acılarım boşuna değil,belki bir sınav,belkide yaptığım kötülüklerin bir cezası,Herşeyi bilen Allah.

Ori

Kayıtlı Üye
Eger eşiniz ve ailesi gercekten yazdıgınız gıbılerse sız suan gıtmekle en ıyısını yapıyorsunuz. Sızın saglıgınızın bozulması dogal sonucta yuvanız yıkıldı onun yuzunden ama yıne de Allah'tan umıt kesılmez. Gun gelır devran doner derler ya bu laf dogru. Sız sız olun kendınızde olun. SOnucta hala bır cocugunuz var bunu unutmayın.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Üzülmeyin müsterih olun kalbinizi ferah tutun yolların ayrılması kesişmesinden hayırlı olur kimi zaman ..!Sevgi iki taraflı olur şüphenin olduğu yerde sevgi olmaz huzur olmaz o hanede yuvam diyemezsin ! Kurtulmuşsayılmazsınız henüz ama en azından üzüleceğiniz tek bir sebebiniz var oda boşa geçen zamanınız..! Zamanı size kimse geri veremez çektiklerinizde size kalır ..Bundan sonrasını güzel yaşamak sizin elinizde ille biri ile hayatınızı birleştirmek isterseniz bundan sonraki yeni eşinizin size hayırlı bir eş olması için bence köy kızı ne bilim hısım akrabadan biri tanıdığınız bildiğiniz biri olsunki en azından güvenebilesiniz ..! Allah size huzur ihsan eylesin inşallah bu sıkıntılarınızın yükü üzerinizden kalkar aklı selim bir insansınız anladığım kadarı ile kalkıp cahilce bir iş yapmamışsınız sizi sevmeyen biri için kendinizi paralamayın sevgi ile kalın ..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...