Arkadaşlar Çok Çaresizim Yardım Edin lütfen !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shado

Banlı Kullanıcı
Üzülmeyin müsterih olun kalbinizi ferah tutun yolların ayrılması kesişmesinden hayırlı olur kimi zaman ..!Sevgi iki taraflı olur şüphenin olduğu yerde sevgi olmaz huzur olmaz o hanede yuvam diyemezsin ! Kurtulmuşsayılmazsınız henüz ama en azından üzüleceğiniz tek bir sebebiniz var oda boşa geçen zamanınız..! Zamanı size kimse geri veremez çektiklerinizde size kalır ..Bundan sonrasını güzel yaşamak sizin elinizde ille biri ile hayatınızı birleştirmek isterseniz bundan sonraki yeni eşinizin size hayırlı bir eş olması için bence köy kızı ne bilim hısım akrabadan biri tanıdığınız bildiğiniz biri olsunki en azından güvenebilesiniz ..! Allah size huzur ihsan eylesin inşallah bu sıkıntılarınızın yükü üzerinizden kalkar aklı selim bir insansınız anladığım kadarı ile kalkıp cahilce bir iş yapmamışsınız sizi sevmeyen biri için kendinizi paralamayın sevgi ile kalın ..!

Ben hiç bir şey anlamadım, yorum yapmakta istemedim fakat siz eşinize nasıl güvenebiliryorsunuz?Yıkmayın yuvanızı tabiki ama sanırım anlatmadiginız şeylerde var siz suçlu gibi davranıp af istediğinize göre neyse hayırlısı olsun hakkınızda Allah kalbinize göre versin,mutlu olun inşallah.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Arkadaslar tabiki iki tarafı da dinlemek daha iyi olur. Fakat, biz şimdi buradan beyefendinin anlattığı kadarıyla tarafsız yorum yapmaya çalışıyoruz. Beyefendinin şuanda vermiş olduğu karar en hayırlısı gibi duruyor, yine de haklıyı haksızı Allah bilir. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim.

romeo713

Kayıtlı Üye
yapacağın en iyi şey ondan ayrılmak olur...böyle ağlamakla sızlamakla bi yere varılmaz..kopamıyorum nedir..bırak ne hali varsa görsün..aldatmış seni neyin kafasını yaşıyorsun

T

Titania.

En iyisini yapıyorsunuz. Memleketinize gidip biraz kafa dinleyin tedavi görün. Sular bir durulsun. Akıl sağlığınïz yerinize gelsin. Artık olmaz diyorsanïzda bir boşanma davası açarsınız çocuğunuzu o kadından alırsınız yani . canınızı sıkmayın..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sanırım yapı olarak siz biraz sönük kalan tarafta olduğunuz için evlilikte enerji dengesi bir türlü kurulamamış çünkü erkek birey değil kadın sürekli böyle arayışlar içine girer genelde.Kocam başka kadınlarla mı görüşüyor, beni aldatıyor mu vs.Erkekler böyle bir duruma düşünce neredeyse tek seferde bitiyor, kavgalı dövüşlü ortaya daha korkunç şeyler çıkıyor.
Ancak dediğim gibi siz yapı olarak biraz hassas biraz bağımlı bir kişiliğe sahip olabilirsiniz ama bu demek değil ki hep böyle gidecek.
Şahsi düşünceme göre; Yuvalar yıkılır.Çocuklar anne babasından ayrı yaşayabilir.Bütün bunlar unutulup yepyeni bir evlilik ve yine yeni çocuklar bile olabilir.Mühim olan aileden de önce bireydir.Siz eğer silebiliyorsanız silin gitsin.Eş değil sadece ailesi de bunu hak ediyor gibi.
Daha sonra güzel bir terapist bulun, yeniden ayağa kalkmak için var gücünüzle çabalayın ama mutlaka eski hatalarınızdan da ders almayı öğrenin.Yaptığınız yanlışları görerek ve bilerek hareket edin.

yatanube

Kayıtlı Üye
Evet ben biraz sessiz bir kişiliğe sahibim , sessiz derken herkez ile Samimi olmam, o insanda menfaat sezersem onunla pek konuşmam, samimi olduğum kişi ilede çok iyi muhabbetim olur, ailesi ile pek muhabbetim yoktu, çünkü menfaat seziyordum, onların gözünde paran kadar degerlisin, diğer damatlarina öyle değillerdi, onu değerli goruyorlardı, çünkü onun evi vardı, arabasi vardı. iside iyidi maddi durumuda, menfaat olayina Sait oldum. bacanak ile biz ayrı odada otururken, onlar mutfakta yemek yiyiyorlardi, ona kayinpeter, oğlum gel yemek yediye, 5-6 kere seslendi ama bana seslenen olmadı, bunun gibi bir çok olay, burada otomatikmen seni Bilinçsiz bir şekilde dışlıyorlar zaten, değersiz görüyorlar, sorsan beni çok seviyorlar, bu insanlarla nasıl muhabbetin olabilir. şimdi ben gidiyorum o daha değerli oldu. Ama benim gidişim bir çok şeyi açığa kavuşturacak, bunu hisedebiliyorum, bugün 9 da bende dilekçe mi vereceğim, eşim vermemi istiyor. öyle olsun dediğini son kez yapıp gideceğim, ben elimden geleni yaptım. Allah var o gördü herseyi.

maimia

Kayıtlı Üye
Yazıyı da yorumları da hayretler içinde okudum gerçekten. Ne kadar peşin hükümlü ve negatif tutumlar!
Evliliğiniz bitmiş zaten. Siz geçmişe gömülmekten ziyade önünüze bakıp bulunduğunuz durumu nasıl iyileştiririm üzerine odaklanmalısınız. Büyü yapmak, intikam almak vs bunlar kötü enerjilere davetiye çıkarır. Onun yerine affetmeyi deneyin. Kendisi zaten ızdırabını çekecektir, çekmiyorsa zaten hayatınızdan çıkarmakta çok geç kalmışsınız. Ya da ilk başta seçimi yaparken yanılmışsınız. Ama unutmayın ki yaşanan her şeyin bir sebebi vardır. Mühim olan bundan ne ders çıkarmanız gerektiğini farkedip yola devam etmenizdir. Bize bahşedilen 1 ömür var ve bunun hakkını vermek zorundasınız. Siz bütün enerjinizi bu kötü olaylara ve onları çözmeye harcarken, önünüze çıkan fırsatlardan mahrum kaldınız. Şimdi tek yapmanız gereken kendiniz için yaşamak. Mutlu kalın...

makedonskodevoyce

Kayıtlı Üye
yapamıyorum,acı ekiyorum,burada olmam daha çok acı verecek ,o benden ayrılıyor diye benim gibi perişan değil,aynı acının onunda çekmesini istiyorum,beni düşürdüğü durun farkında bile değil.inanamıyorum bu duruma,o nasıl bir acı verebilirim,bildiğiniz dua yada başka birşey varmı,o haketti bunu.

Allah'a sığının, o doğru yolu gösterecektir. Biliyorum, çok acı bi durum. Hepimiz yaşadık. Öfkemiz, acımız, duygularımız birbirine karıştı. Size demem o ki, metanetli olun. Allah'a sığının. Yapılan hiçbir şey cezasız kalmaz. Evren bi döngüdür. Bugüne kadar gördüğüm hiçbir haksızlığın yanına kaldığını görmedim. Şu an da tam ümidi kestiğim anda bile bala bi ümidim var. Ya şedidel batşi okuyun. Araştırın, forumda vardır. Ya da google aramalarına. Büyü değildir, Allah'a havaledir. Kişiye gerekeni Allah gösterir.

Meraklı.68

Banlı Kullanıcı
Kendinize bir tatil ayarlayın ve inzibaya çekilin. O kişi ilede ayrılırsanız hayatınızdaki en doğru kararı almış olurnusuz sevgi ve ışıkla kalın..

Pocahontas

Kayıtlı Üye
İlginçtir ki olayı yaşayan kişi duruma şüpheyle yaklaşabiliyorken bile burda konuyu okuyanlar peşin hüküm verebilme gafletine girebiliyorlar. Ortalığı velveleye vermeden önce diğer tarafın ne yaşadığını, nasıl bir duygusal süreçten geçtiğini de düşünmek gerek. Ortada hiçbir sebep yokken kimse durduk yerde saçma sapan reaksiyonlar göstermez(şizofren değilse şayet) bir taraftan dikkatimi çeken bir kısımsa okuduğum yazıda eşinizin ailesinden destek görmesini anlayamamanız ve ailesini cahillikle suçlamanız oldu. Pardon da bunun aksi olsa zaten anormal bir durum olmaz mıydı? içinizde ki tarif edilemeyen sevginiz, eşinizin size muhtaç olması, ailesinden destek görmemesiyle mi tatmin olacaktı? Afedersiniz ama siz bence ego yarıştırıyorsunuz eşinizle bunun başka bir açıklaması olamaz. Emin olmadığınız olayları yıllardır kafanızda kura kura takıntı haline getirmişsiniz, hazımsızlık yaşıyorsunuz. Büyüden hocadan medet umarak eşinizinde acı çekmesini istemenizde ayrı bir durum. Eşinizi bir kenara bırakın öncelikle kendi ruhsal durumunuzu gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

yatanube

Kayıtlı Üye
Bunları şizofreni olarak gösteren kardeşim, ben belge ile konuşurum, yaşanan olaylar hep bir belge nitelikli, evet bu durumdan dolayı psikolojim bozuldu, herkezin bozulur, ama aynı hatalar varsa sürekli sorun bende değil, esimdedir, ben kimsenin kırılmasın istiyorum, bu belgeleri ailesinede sundum, sizce böyle birşey yoksa zaten beni teselli ederdi, ama o ne yaptı bıraktı beni. evet dıslandıgima gelince, bu doğru, sen sesiz, beş parasız olursan seni ezerler, bir hiçsin,

Ori

Kayıtlı Üye
Suan ne durumdasınız gıttınız degıl mı?

yatanube

Kayıtlı Üye
Geçen kapının eşiğinde birsey dikkatimi çekti, sanki büyü gibi olarak sezdim, daha, eskiden isteyken eşimi çok özlerdim, ama eve gelince bir sıkıntı başardı beni, ve bir huzursuzluk olurdu, işlerim hiç rast gitmedi, eşim benden gizli iş yaptı demiştim, esimden şüphelendim, adamı bir gördüm, Alahin gücüne gitmesin, öyle bir tipte yok, eşim birden değişti, mantık olan hiç birşeyi kabul etmiyordu, birbirimize düşman olduk ama ben halen ondan vazgecemedim, nedir bu durumlar anlam veremiyorum, büyüden şüpheleniyorum. daha önce üzerime çok titrerdi, benden ayrı kalamazdı.

yatanube

Kayıtlı Üye
Bu arada perşembe gidiyorum, bayramı burada çocuğumla gecireyim dedi bir daha 1 sene goremem, karşılık dilekçe verdik, eylül 15 kaldı adli tatil varmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...