tam uykuya dalacakken... yardim lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyah 7

Kayıtlı Üye
2-3 gece önceydi uyku ile uyaniklik arasında aklima müthiş olduguna inandigim bir fikir geldi hayatimi maddi ve manevi açıdan ciddi anlamda etkileyebilecek... ve ben buna o uyku ile uyaniklik arasi cizgide cok sevindim fakat o geceden sonra aklima neyin geldigini , fikrimin ne oldugunu bir türlü hatirlayamiyorum.. Hatirlamak istiyorum cok istiyorum ama yapamiyorum.. Sizce bu konu hakkında ne yapabilirim hatirlamak icin ozellikle... Vereceginiz cevaplar icin simdiden teşekkür ederim..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Zihninizi akışına bırakın zorlamayın,ilkaki biran önce öğrenmek istiyorum diyorsanız hipnoz seansıyla bunu öğrenebilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anlatım dilinden anladığım kadarı ile o sırada alfada olan beyniniz hoş bir etki yaratmış. yani bir buluştan ziyade bir his içine girmişsiniz. eğer anlatım diline bakmadan düşünürsek. elinize bir kalem alın, parmak uçlarınız ile tutun. kavramayın sıkmayın. nazik bir şekilde tutun. rahat bir yere oturun. rahatsız edilmeyecek bir yerde olun. sonra sakinleşin. bedeninizi dinleyin, nefesinizi dinleyin. rahatlayın. sonra sorun unuttuğum ve hatırlamam gereken ne varsa hatırlayım. bulduğum yaratıcı fikri tekrar hatırlayım diyin düşünün. zorlamayın sadece düşünün. kalem parmaklarınız dan kayıp düşecektir zihniniz rahatladığında hatırlamanız gerekeni iş de o an hatırlarsınız.

siyah 7

Kayıtlı Üye
Anlatım dilinden anladığım kadarı ile o sırada alfada olan beyniniz hoş bir etki yaratmış. yani bir buluştan ziyade bir his içine girmişsiniz. eğer anlatım diline bakmadan düşünürsek. elinize bir kalem alın, parmak uçlarınız ile tutun. kavramayın sıkmayın. nazik bir şekilde tutun. rahat bir yere oturun. rahatsız edilmeyecek bir yerde olun. sonra sakinleşin. bedeninizi dinleyin, nefesinizi dinleyin. rahatlayın. sonra sorun unuttuğum ve hatırlamam gereken ne varsa hatırlayım. bulduğum yaratıcı fikri tekrar hatırlayım diyin düşünün. zorlamayın sadece düşünün. kalem parmaklarınız dan kayıp düşecektir zihniniz rahatladığında hatırlamanız gerekeni iş de o an hatırlarsınız.

Sevgili urum tavsiyelerinizi deneyeceğim. Verdiğiniz bilgiler için tesekkur ederim...

funnyyda

Kayıtlı Üye
Yüksek benliğinizde yardım isteyebilirsiniz.
gece uyurken kendisine ' o konuyu rüyada yada misal aleminde tekrar hatırlatmasını ' söyleyin .
ilk gece göremezseniz bir kaç gece daha tekrar edin .
yine bilgiye ulaşamazsanız , daha vakti var demektir.
zamanı geldiğinde birden ampul yanar kafanızda :)

siyah 7

Kayıtlı Üye
Yüksek benliğinizde yardım isteyebilirsiniz.
gece uyurken kendisine ' o konuyu rüyada yada misal aleminde tekrar hatırlatmasını ' söyleyin .
ilk gece göremezseniz bir kaç gece daha tekrar edin .
yine bilgiye ulaşamazsanız , daha vakti var demektir.
zamanı geldiğinde birden ampul yanar kafanızda :)
Teşekkür ederim tavsiyleriniz icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...