Arabadaki uğursuzluk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu biraz garip ama arabamda bir uğursuzluk var. Gelen giden olur olmadık yerde çarpıyor. Nazar mıdır başka bir şey midir bilemedim. Annemin bir tanıdığı hakkımda bi çok bilgi falan verip, üzerinde nazar var demiş. Dedikleri şeyler doğruydu ve bana inandırıcı geldi. Nazardan mıdır nedir bilmiyorum ama bu arabadaki uğursuzluğu atmak için sadece dua falan değil de bildiğiniz kadarıyla bir kaç fikir verebilir misiniz? Hayatımda da bir çok olumsuz giden şey oluyor fakat şimdilik arabayı halletsek yeter. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
olay hafızası diye bir şey var. diyelim ki bir kaza oldu, bu kazanın enerjisi durur. benzer benzeri çeker evrensel yasası nedeniyle aynı olayı ay yer veya nesne çekebilir. inanç enerjisi ile birleştiğinde daha fazla olur. sizin arabada ki uğursuzluk inancınız gibi. enerjileri görüp yönlendirip yönlendiremediğinizi bilemiyorum. şifa mastırları bunu yapabilir. olaya ya da nesneye şifa verebilir, enerji hafızanı silebilir. nazara gelince, nazar için eli olan bir kimse çözebilir kısaca bu konularda hizmet veren kişilerden profesyonel yardım almanız gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...