İlim öğrenmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Varlıklardan ilim öğrenmek mümkün müdür ? Yoksa karşılıklı ilim alışverişini mi kabul ederler veya ilim sahibi değilsek başka bir şeyler verebilir miyiz ?

(Sakın bu mesajımı şeytanla anlaşma yapmak istiyorum gibi çocuksu bir cümle gibi algılamayın)

enesuynk

Kayıtlı Üye
Evet aslında dedikleriniz mümkün tabiki neden olmasınki zaten değil mi ?
Gelin şöyle bir hesap yapalım ; ilk önce varlıksal farkındalık buna 1 yılınızı verdiniz , algısal kontrol ve aura çalişmalarına 2 yıl harcasanız , varlıklar ile ilgili bilgi toplamanız 1 yıl sürse. Çakralarınızı yeterli miktarda açmanız 2 yılınızı alsa. Kurnazlık ve hızlı karar verme yeteneklerinizi geliştirmeniz 1 yıl sürse yada bunlara sahip olduğunuzu varsayalım. Korunma yöntemlerini ögrenmeniz ve ustalaşmanız 4 yıl sürse . Boyutsal kapı açmayı 2 yılda kapsanız. Varlıklar üzerinde 5 yıl tecrube edinseniz. İlgilenmek istediginiz varlığın dilini sökmeniz 7 yıl sürse . Yada bunu şöyle yapalım varlık dilini anlasanız ama konuşamasanız 5 yıl olsun. Yapılacak ritüeller için gerekli malzemeleri bulmak ve ritüel için uygun zamanı bulmayada 2 yıl desek. Daha bi ton şey var işte. Konu neydi ben konuyu unuttum ya.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Evet aslında dedikleriniz mümkün tabiki neden olmasınki zaten değil mi ?
Gelin şöyle bir hesap yapalım ; ilk önce varlıksal farkındalık buna 1 yılınızı verdiniz , algısal kontrol ve aura çalişmalarına 2 yıl harcasanız , varlıklar ile ilgili bilgi toplamanız 1 yıl sürse. Çakralarınızı yeterli miktarda açmanız 2 yılınızı alsa. Kurnazlık ve hızlı karar verme yeteneklerinizi geliştirmeniz 1 yıl sürse yada bunlara sahip olduğunuzu varsayalım. Korunma yöntemlerini ögrenmeniz ve ustalaşmanız 4 yıl sürse . Boyutsal kapı açmayı 2 yılda kapsanız. Varlıklar üzerinde 5 yıl tecrube edinseniz. İlgilenmek istediginiz varlığın dilini sökmeniz 7 yıl sürse . Yada bunu şöyle yapalım varlık dilini anlasanız ama konuşamasanız 5 yıl olsun. Yapılacak ritüeller için gerekli malzemeleri bulmak ve ritüel için uygun zamanı bulmayada 2 yıl desek. Daha bi ton şey var işte. Konu neydi ben konuyu unuttum ya.

Konuyu unutuncaya kadar mümkün veya değil demen yeterliydi,tabi bilgi sahibiysen eğer. Senin hesaba göre 25-30 yılını bu işe vermiş gibi boş bir tavrın içersine girmişsin,yazık.baksan anca 25-30 yaşındasındır zaten :)) yapmadığın şeyleri havadan boş boş yazmak ne kadar kolay değil mi? maksat yorum olsun,dikkat çeksin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir konu açmadan önce forumda daha önce açılıp-açılmadığına, gerekli bilginin forumda olup olmadığına bakılır, eğer ki yoksa açılır.

Sizin sorduğunuz sorunun cevabı ise forumda mevcut, daha kısa bir süre önce aynı konu açıldı ve gerekli cevaplar verildi.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=48097

enesuynk

Kayıtlı Üye
Konuyu unutuncaya kadar mümkün veya değil demen yeterliydi,tabi bilgi sahibiysen eğer. Senin hesaba göre 25-30 yılını bu işe vermiş gibi boş bir tavrın içersine girmişsin,yazık.baksan anca 25-30 yaşındasındır zaten :)) yapmadığın şeyleri havadan boş boş yazmak ne kadar kolay değil mi😃 maksat yorum olsun,dikkat çeksin.

Harika bir yorum yeteneği , fevkalade bir hesaplama ve yerli yerinde kullanılmış cümleler. Üstün yeteneklerinizden istifade etmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Sizin gibi az bulunan kararlı ve dürüst insanların pekte iyi olmayan bu dünyada nasıl yaşamını sürdürduklerini hep merak ederim. Bu konu ile ilgili ustün fikirlerinizi de bizzat bekliyorum. Sizi en içten dileklerimle selamlıyor ve farkındalığınızın karanlık dünyayı aydınlatmasını diliyorum yada öyle bir şey işte . Bu arada konu neydi ?

4

43887

Sevgili üyeler konuya odaklı yorum yapalım. Site kuralları gereği tartışma yaratıcı cümlelerden sakınalım. Bu şekilde devam etmesi kapatılmasına sebeptir. İyi forumlar.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Evet mümkündür diyebiliriz ama bu soruyu soran birinin derecesini düşünürsek erken konuşmanın bir manası olmayacaktır.Üçüncü boyut varlıklarıyla çalışılabilceği gibi daha üst katlarda bulunan varlıklarla da çalışılabilir.Ancak bu sadece genel haritadır, ilim her şeyden önce nasip meselesidir.
Ancak benim şahsi kanaatimce varlıklar birini eğitmek istese buna daha erken yaşlarda başlarlar.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Harika bir yorum yeteneği , fevkalade bir hesaplama ve yerli yerinde kullanılmış cümleler. Üstün yeteneklerinizden istifade etmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Sizin gibi az bulunan kararlı ve dürüst insanların pekte iyi olmayan bu dünyada nasıl yaşamını sürdürduklerini hep merak ederim. Bu konu ile ilgili ustün fikirlerinizi de bizzat bekliyorum. Sizi en içten dileklerimle selamlıyor ve farkındalığınızın karanlık dünyayı aydınlatmasını diliyorum yada öyle bir şey işte . Bu arada konu neydi ?

@hazaR ın da dediği gibi, varlıklardan küçük yaşlardan itibaren ilim öğrenmiş biri olarak, yapmış olduğun yıl hesaplamalarına gülmemek elde değil?Fakat gülüp geçemedim işte malesef ,farkındalığımla farkındalık katmak istedim soruyu soran arkadaşa ve sorunun cevabını merak eden platform sakinlerine..Dünyayı pekte iyi olmayan bir hale getiren,karanlıklaştıran karakterlerle birlikte sizin gibi alaycı ve küçümseyici bir şekilde yorum yapan insanlara tavrım herzaman nettir,kararlı ve dürüsttür? Teşekkür ediyorum..ve bu farkındalık, kararlılık ve dürüstlükle yaşamımı sürdürüyorum ?aydınlık dünyamda? Bu unutkanlıkla siz yaşamınızı nasıl devam ettiriyorsunuz diye sormayacağım bile sadece yorumlarınıza samimi ve içten bir şekilde gülümseyip şaşkınlıkla noktalandırıyorum bu konuyu.

Daha önceden açılmış bir konu olduğunu sevgili @nefertiti nin yorumuyla farkettim fakat oradaki verilmiş cevabın ne olduğuna dair bir bilgim yok,bakmadım da açıkcası, ben sadece kendi edinmiş olduğum tecrubeden ve öğrenmiş olduğum varlık türü (her varlığın ilmi farklıdır buarada) ' nden edindiğim bilgilerden yola çıkarak yorumumu gerçekleştiriyorum..

Soruyu soran arkadaşım @bordolevo genellikle varlıklar seçtikleri insana ilim öğretme yoluna gidiyorlar ve seni seçtiklerinde sen istersen yola devam ediyorsun istemezsen zaten , kurtulmaya çalışma çaban olursa bu da mümkün oluyor..şahsen benim öğrenmiş olduğum varlık türünün kendi dinleri ve kitapları vardı ilk önce bu kitabı bir ayinle sana okumaya başlıyorlar vs.. En azından benim ki böyle başladı.. Belli bir yaştan sonra bu konunun üzerine düşüp,öğrenmek istiyorum deyip bir takım girişimlerde bulunursan her türlü zarar görebilirsin, kötü enerjiler ve kötü varlıklarla karşılaşabilirsin.

Sevgili @nefertiti bu konuyla ilgili son yorumumdur. Uyarınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...