Tek kişi ruh çağırmak mümkün mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ensiya52

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Fizik öğrencisiyim, tüm korkularımı ve ruhlarla ilgili ön yargılarımı bir kenara atıp deney yapar gibi ruh çağırmak istiyorum. Ancak fizik bölümü öğrencisi olduğum için etrafımda böyle insanlar yok yani bütün arkadaşlarım ruhlara ön yargılı bir şekilde gerçek değillermiş gibi bakıyorlar. Hal böyle olunca da ruh çağırmak için insan bulamadım, Ouija tahtası gibi bir düzenek yapıp fincanla çağırmayı düşünüyorum. Tek başıma çağırırsam gelir mi? Yani illa 2-3 kişi mi olmak gerekiyor?

Cevap veren, vermeyen herkese teşekkürler sevgiyle kalın..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ruh çağırmak nedir,komşunun kızını mı çağırıyorsunuz alt kattan? Metafiziğe bakış açınız bu kadar sığ olmamalı,deneylerinizi fen bilimlerinde yapmalısınız. Önce sitedeki davet konularına bakın, sonra açtığınız konuya bir daha bakın.

Ori

Kayıtlı Üye
Bu konularda enerjinizin iyi olması gerek öncelıkle ve deney ıcın derken bu deneyınız elınızde patlayabilir benden soylemesı :) Bu işler deneyımlı kısıler eslıgınde yapılmalı acemıysenız basınıza bela acabılırsınız. Genelde musallatlar gıbı durumlar hep acemılerın basına gelır. Bu konuda deney yapmanızı pek saglıklı bulmuyorum. Tek kısı olarak cesıtlı davetler var ama dedıgım gıbı tavsıye etmıyorum. Forumda bırcok davet ustten anlatılmıs arastırırsanız belkı fıkır sahıbı olursunuz. Sevgıler..

sticker

Kayıtlı Üye
Çocukken arkadaşlarla çağırdığımızı zannederdik. Bir şey olmadı. Ama şimdi cesaret edemem. Musallat durumları falan varmış. Gelen gitmiyormuş falan. Siz kendinizi daha iyi bilirsiniz. Herhangi bir olumsuz durumu kaldırabilir misiniz. Bence de biraz okuyun forumu ve başka forumları. Sonra yine sorarsınız.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Ouijia tahtası ile yapılan işlemler de parazit varlıkları ve varsa yakında bir çıkış kapısı arayan varlıklara kapıdan girişe izin vermek sıkıntılı bir durum oluşturabilir. Kendinizi ve ortamı arındırıp korumasını bildikten sonra çalışmalara başlamalısınız. Mesela bu tür çalışmalar çember içinde yapılır. Majikal çalışmayı denemek için majinin içine girmek gerekiyor. Keşke bazı şeyleri denemek için uzun fedakarlıklar gerekmese :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...