I-Doser SPIRIT dozları ve bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ashina

Kayıtlı Üye
Forumda paylaşılan 146 adet dozdan 2-3tanesi sprit doz , sitesinde onlarca gördüm. Arşivinde bu dozlardan olan ya da güvenilir bir kaynak verebilecek birileri varmıdır?

2-3 kez Quick Happy denedikten sonra bilgisizlikten strong doz denedim.(sleep angel) Bir hafta stronglara geçmeyin diye uyarmışlar ancak ben dozdan etki alamayınca böyle bir şey denemek istedim. Uygun kulaklığım var ve sırtüstü yatar pozisyonda gözlerim kapalı şekilde dinliyorum. Olabildiğince sese konsantre olmaya gayret ediyorum. Dozdan etki alanlar nasıl başarıyor? Dozun etkisi genel-geçer değil sanırım

oscars

Kayıtlı Üye
Forumda paylaşılan 146 adet dozdan 2-3tanesi sprit doz , sitesinde onlarca gördüm. Arşivinde bu dozlardan olan ya da güvenilir bir kaynak verebilecek birileri varmıdır?

2-3 kez Quick Happy denedikten sonra bilgisizlikten strong doz denedim.(sleep angel) Bir hafta stronglara geçmeyin diye uyarmışlar ancak ben dozdan etki alamayınca böyle bir şey denemek istedim. Uygun kulaklığım var ve sırtüstü yatar pozisyonda gözlerim kapalı şekilde dinliyorum. Olabildiğince sese konsantre olmaya gayret ediyorum. Dozdan etki alanlar nasıl başarıyor? Dozun etkisi genel-geçer değil sanırım

bahsettiğiniz dozlar Spirit Science denilen dozlar sanırım.. extreme dozlardır.. etkileri yüksektir.. ayrıca i-doser dozlarının tamamı genelgeçer etkiye sahiptir diyemem. kişiye göre etki oranı değişmekte ve bazı insanlara hiç etki etmeyebilmektedir.

Spirit Science
https://www.mediafire.com/?3vfi7533y589c6y
şifre: gizlimabet.com

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sadece15 dakika dinledim ben kulaksizlik ama tam konstre şekilde... Etkisi ilk 5 dakika olmadi (tahmini olarak söylüyorum) ama 5.dakikadan sonra değişik ruh haline girdim ve korktuğum için bıraktım... Bence İşin asli kulaklik falan değil tam konstre ve istek olduğunu düşünüyorum....

Onun etkisinden midir bilmem ama dozu dinledikten sonra sadece geceleyin uyumak icin yatağıma girdiğimde ne dusunuyorsam2projeksiyon gibi gözümün önüne geliyor ve tam 1 ay kadar sürdü bu olay... Sonra üniversite de finaller falan derken yoğunlaştım artık önceki gibi düşündüğümü projeksiyon misali gormek istesemde göremiyorum....

Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...