Devamlı büyü yapılıyor, ne yapmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..

3,5 yıldır eşime ve bana devamlı büyü yapılıyor, biz de devamlı dua ederek korunduk şuana kadar.. bir ayrılma durumu da yaşamadık fakat her büyü yapıldığında veya yenilendiğinde ilişkimiz bi sallanıyor ,zor toparlıyoruz.. Şimdi yine bizi ayırmak için büyü yapıldı eşimin ailesi tarafından, ben kendileriyle görüşmediğim için eşim üzerinden yapıyorlar büyüyü daha çok, genellikle birşeyler yedirdiklerini düşünüyorum ama mutlaka fazlası da var..bu yüzden eşim daha çok etkileniyor yapılan büyüden..hocalara gitmeyi de uzun süre önce bıraktım ve bu platformda daha çok ilgili, bilgili arkadaşlar olduğunu düşünüyorum..

Arkadaşlar yapılan büyüleri nasıl bozabilirim ve nasıl korunabiliriz büyüden .. ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

4

43887

Sitemizde özellikle büyü bozma ile ilgili sürekli bildirimlerde bulunulmakta. Kişi büyü yapma yetisine sahip değilse kısaca büyücü değilse, kendisi yapılan işlemi ortadan kaldıramaz. Büyüyü bozmak, korunmak için ehli kişiden destek alımı şart. Site sahibi Urum'un kendi mesleğidir. Yardım almak istiyorsanız kendisine özelden yazabilirsiniz.Yardımcı olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...