Meryemin oğlu İsa adına..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..

Bir arkadaşım vardı bir tabağın içinde kağıt yakıyor, yakarken besmele çekmeden 1 kere fatiha okuyor ve hemen ardından Meryem in oğlu İsa adına yezis paribus( yezis paribus kısmından tam emin değilim)gibi birşey söylüyor devamlı bir şekilde..sonra kendisi veya yanındaki kişilerden biri soru soruyor ve bu eylemi yapan kişi yani kağıt yakan kişi, külleri kolunun iç yuzeyıne suruyor ve birileri küllerle oraya yazı yazmaya başlıyor, sorunun cevabı orada çıkıyor.. Fakat bu eylemi yapan kişilerin hepsi bu duruma inanmaları gerekiyor , yoksa yazıyı yazan varlık kızıyor.. Biz arkadaş bunu yaparken dalga gecıp gulmuştuk bir keresinde ve soru sormuştuk, sorumuza cvp vermedi, çok mu komik yazdı.. Bize kızdığını belirtti, saçma sorular sordugunuzda da kızıyor.. Bu eylemi kendim bir çok kez denedim fakat basarılı olamadım.

Bu eylem nedir ? Kimler yapabilir ? Bilen var mı.. Yada yazıyı yazan varlık kimdir?? (Şuan o arkadaşla görüşmüyorum, ki görüştüğüm dönem hiçbir sorumu yanıtlamıyordu bu konuda)

Bu arada soruyu sorarken tarif etmek zorunda kaldım. Meraklıları denemek isterse hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum. Denemenizi de tavsiye etmiyorum. Niyetim yalnızca sorumun cevabını alabilmektir. Sizleri yönlendirmek değildir.. Şimdiden teşekkürler..

yusufdilek

Kayıtlı Üye
liseye giderken arkadaşımda bizi keklemişti bayağı korkmuştuk sonra öğrendkki megerse kendi yazıyormuş koluna kibrit gibi bişeyle külüde sürünce yazı çıkıyor :) arkdaşınızda sizi kelemiştir :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kola kül ile yazı yazma ile ilgili ilizyon videolarını izleyebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...