Çıldırmak Üzereyim Bendeki Olay Nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
sürekli halsizim yorgunum içimden hiçbişey yapmak gelmiyor...ama cinsel anlamda akıl almaz derecede istekli oluyorum hiç olmayan sapık supuk şeyler aklıma geliyor ..şehvetim artıp ağzım sulanıyor sürekli fakat böyle olsun istemiyorum....dışarıda koşu yapıyorum evde falan saatlerce bilgisayar başındayım 3-4 gün banyo yapmıyorum ama vücudumda bir koku olmuyor daha çok insan kokusu geliyo burnuma ne bir ter ne bir kir kokusu olmuyor...duygusal olarak bir şey izliyorum normalde gülüp geçerim fakat gözlerim doluyor acaip duygusal oluyorum bazen bağıra bağıra ağlayasım geliyor bir anda ne oluyor bende bilmiyorum...normalde sporcu biriyim fakat şu son zamanlarda olmadık durumlar meydana geliyor ayağım ciddi derecede sakatlandı dişlerimin bir çoğu çürüyerek döküldü daha 27 yaşındayım saçlarım beyazlamaya başladı kuyruk sokumumda hemeoroid meydana geldi...acaip şekilde iş durumu aş durumu insanlarla görüşme durumum kesildi gibi birşey ....hiçbir işim bu ara rast gitmiyor elimi nereye atsam orayı kurutuyorum..arkadaşlarımla aram bozuldu insanlar benden uzaklaşmaya başladı..eskiden evime sürekli misafir gelirdi son bir yıldır eve uğrayan yok...ben ya kafayı yemeye başladım çıldırıyorum herhalde ya da bişey bana musallat oldu bilmeden bi kırıntıya bastım bişey oldu ama tam olarak bilmiyorum ne olduğunu...aslında bunları yazmayacaktım ama uzun zamandan beri düşündüm ve yazmaya karar verdim belki içinizden birileri bunun tam olarak ne olduğunu söyler diye düşünüyorum....bu yaşadıklarım bi hastalık mı psikolojik bişey mi yoksa bilmeden bi varlığı rahatsız mı ettim ?

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Cinsel anlamdaki anlamdaki fazlalağın vücudu yorgunlaştırıyo olabilir bunun için bir kağıda ayetel kürsü yaz cevşenle boynunda taşı bunun faydası olur. geceleri yatamama veya gündüzleri karnında ağrı oluyormu

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Cinsel anlamdaki anlamdaki fazlalağın vücudu yorgunlaştırıyo olabilir bunun için bir kağıda ayetel kürsü yaz cevşenle boynunda taşı bunun faydası olur. geceleri yatamama veya gündüzleri karnında ağrı oluyormu

Arkadaşın yazdıklarının tümü bende de mevcut.. Konunun takipcisi olacağım bir tavsiyeniz varsa bende uygularım.. Benimde üzerime yapılan büyülerden sonra dişlerimin hepsi çürüdü bi anda.. Bunu da ayrıca sorular bölümünde soracağım fakat yine de burdan da sorayım, diş çürümesi ve kaybı bir büyü etkisi midir? Geceleri yatamama ve gündüzleri karında ağrı bende var..peki neden ?

Ori

Kayıtlı Üye
Herkesin çeşitli psikolojik dönemleri olur. Kendinizde böyle baskı oluşturmaya devam edersenız sızın ıcın ıyı olmaz. Sakatlıgınız veya olusan saglık problemlerınız sızde oldugundan daha sıddetlı psıkolojık etkenlere yok acmıs olabılır. Dıkkat ettıysenız psıkolojınız gercekten kotuye gıdıyor. Kendınızı bu sekılde yıpratmayın. Olmadı gıdın psıkolojık bır destek alın zararı olmaz sızın ıcın. Yalnızlıktan da korkmayın bu dunyada korkulacak daha feci şeyler var. Benım gorusum bu durum psıkolojık. Bır varlıgın musallat olmasını bekledıgınızden soruyorum, uygulama felan mı yaptınız?

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Ori insanlarn yanlz olmasndan bahsetmiyoz bu gibi durumlar evli olan birindede olur

sticker

Kayıtlı Üye
Sizi varlık konusunda şüphelendiren bir şey mi var. Eğer yoksa bunu metafiziğe bağlamayın derim. Sayın @korkuluk 'un yönlendirmelerini dikkate alın derim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yanlıs bir uygulama yapmış olabilirsiniz, son zamanlarda hiç sürekli okumadığınız bir dua okuyup ve ya esma zikrettiniz mi belli sayıda? Üzüldüm gerçekten çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun. Bir başkası üzerinizde bir uygulama deneyip yanlışlıkla sizi başka durumlara sokmuş da olabilir. Sevdiğini kendine aşık edecek diye uygulamalar yapıp yanlışlıkla lanetleyenler mevcut mesela, illa ki size düşman birisini aramayın. Bakım yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim genç yaşta böyle yaşamayın sorunu saptayın, gerçekten saptayan kişi bir çaresini de bulur. Zaten başka türlü cevap bulamazsınız net olarak, herkes kendince fikrini söyler, kalır öyle.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu yaşadıklarınız bana sakral çakranızın ciddi bir dengesizlik içerisinde olduğunu düşündürdü.Musallat değil, kırıntıyla musallat olmaz.
Ayrıca yine bu çakrayla alakalı olarak da duygusal bedeninizde tıkanmalar bloklanmalar oluşmuş.Bunu insanlar sizden uzaklaşmasına bakarak çok rahat anlayabiliriz.Yine kısmetsizlik dediğimiz şey de bununla alakalıdır.Neye elimi atsam kurudu vs tarzı şeyler.Duygusal bedenimizde ki bu tıkanıklıklar enerjinin döngüsünü doğru bir şekilde tamamlamasını engeller haliyle elektromanyetik alanımızda etkilenir.Yani aşk ve sosyal hayatımızda da yukarıda göründüğü gibi sorunlar yaşarız.
Tavsiyem, bütün çakralarınızı dengeleyecek, size bu konuda farkındalık kazandırabilcek, auranızdaki blokajları temizleyip enerji döngüsünü tekrar olması gerektiği hala çevirebilcek bir şifacıdan yardım almanız.Bunu tek başınıza yapmanız açıkçası biraz zor olacaktır.O yüzden mutlaka yardım alınmalı.

lupina

Kayıtlı Üye
Tavsiyem, bütün çakralarınızı dengeleyecek, size bu konuda farkındalık kazandırabilcek, auranızdaki blokajları temizleyip enerji döngüsünü tekrar olması gerektiği hala çevirebilcek bir şifacıdan yardım almanız.Bunu tek başınıza yapmanız açıkçası biraz zor olacaktır.O yüzden mutlaka yardım alınmalı.[/QUOTE]

bu önerinin yasak olup olmadığından emin değilim ama sormak isterim sitede şifa isinde yardım edicek biri var mı

Ardq

Kayıtlı Üye
kardeşim sabahları kalk elini yüzünü yıka spor yap, sonra evine gel, sigara içiyorsan sigrayı bırak bırakamıyorsan azalt. kafanı boşalt, fazla düşünme. Kurabiliyorsan hayal kur. Unutmaki senin nasıl sorunların varsa karşıdaki insanında mutlaka sorunları vardır, kusuru kendinde arama. unutma ki her insan kusursuz değildir. En önemliside yerın 10 metre altına tabutla girdiğimize kimse senin mezarına gelipte sorunlarnıı çözmeye çalışmaz. burda yazarlar yazarlar yok pskolojiye git yok cevşen tak falan gibisinden ama sorun bence senın kafanda relax ol dostum bosver akıllı insan kalmadı zaten Herkez deli :) sende katılmak istemez misin aramıza.. selametle kardeşim ;)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kardeşim sabahları kalk elini yüzünü yıka spor yap, sonra evine gel, sigara içiyorsan sigrayı bırak bırakamıyorsan azalt. kafanı boşalt, fazla düşünme. Kurabiliyorsan hayal kur. Unutmaki senin nasıl sorunların varsa karşıdaki insanında mutlaka sorunları vardır, kusuru kendinde arama. unutma ki her insan kusursuz değildir. En önemliside yerın 10 metre altına tabutla girdiğimize kimse senin mezarına gelipte sorunlarnıı çözmeye çalışmaz. burda yazarlar yazarlar yok pskolojiye git yok cevşen tak falan gibisinden ama sorun bence senın kafanda relax ol dostum bosver akıllı insan kalmadı zaten Herkez deli :) sende katılmak istemez misin aramıza.. selametle kardeşim ;)
Psikolojiye git denilmez, psikoloğa git denir. Onun dışında sizin kendi uzmanlığınızla(!) yaptığınız tespit sonucu; ''kafasında'' dediğiniz durumlarda, sizin anlayacağınız dille ''kafa doktoru/psikaytrist veya psikolog'' devreye giriyor. Tabirinizle ''relax'' olmak böyle bir şeyse, pek tercih edilesi bir durum değil. Herkesin (herkez değil) deli olma tespiti de ayrıca düşündürücü.
Siz bu siteye popüler tabirle ''trollemeye mi'' geldiniz nedir anlamadım ki her mesaj ayrı bir vukuatlı..

Ardq

Kayıtlı Üye
Psikolojiye git denilmez, psikoloğa git denir. Onun dışında sizin kendi uzmanlığınızla(!) yaptığınız tespit sonucu; ''kafasında'' dediğiniz durumlarda, sizin anlayacağınız dille ''kafa doktoru/psikaytrist veya psikolog'' devreye giriyor. Tabirinizle ''relax'' olmak böyle bir şeyse, pek tercih edilesi bir durum değil. Herkesin (herkez değil) deli olma tespiti de ayrıca düşündürücü.
Siz bu siteye popüler tabirle ''trollemeye mi'' geldiniz nedir anlamadım ki her mesaj ayrı bir vukuatlı..

Düzeltmeleriniz için teşekkür ederim evet pskoloğa gitmesine gerek yok bence. Saçma sapan gereksiz haplar yazıyorlar. Devlet onaylı üniversite bitirmiş torbacı çoğu. Ama tabi işini düzgün yapan pskologlarda var. Hayatın çemberinden geçmiş biri olarak yazıyorum bunları benimde eskiden sorunlarım vardı. Tek çare insanın kendisidir. Tabi bilinmezde insanlar farklıdır, akıllanamaz tipler, özürlü doğanlar vs.. ama arkadaşımız bu siteye girip bişeyler yazıyorsa ki. elektrik harcayan bir bilgisayarı vede o bilgisayara internet ileten bir modeme sahip olduğuna göre bence sorun kendisidir. vs... uzun muhabbet :)

Ori

Kayıtlı Üye
Ori insanlarn yanlz olmasndan bahsetmiyoz bu gibi durumlar evli olan birindede olur

Sevgılı dostumuzun benı anladıgını umuyorum. BEnım bahsettıgım konu sadece yalnızlık degıldı ve her evlı olan ınsanda yalnız olmayacak dıye bır kaıde yok malesef. Insanlar ruhen yalnız olabılırler.

jesra

Kayıtlı Üye
Musallat seçeneğini en sona bırakıp daha olağan ihtimallerden bahsedelim.Herkesin zaman zaman duygusal iniş çıkışları olabilir.Bir olay yaşarsınız(kayıplar,ölümler vs. ) ve zincirleme olarak olumsuz şeyler yakanızı bırakmayabilir.Böyle zamanlarda en iyisi önce kendi kendine pozitif telkinlerde bulunmak,sonrasında yeni hobiler edinmek,yeni insanlar tanımak,farklı topluluklara girmek denenebilir.Belki de hayatın monotonluğu sizi bu buhrana sürüklemiştir.Gidin ve kalabalığın arasına karışın.Eğer kendiniz baş edemezseniz bir psikoloğa danışıp profesyonel yardım almayı deneyin.Bütün bunların bir faydasının olmadığını düşünürseniz en son bakım yaptırma seçeneğini göz önünde bulundurursunuz.Sevgiler..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Düzeltmeleriniz için teşekkür ederim evet pskoloğa gitmesine gerek yok bence. Saçma sapan gereksiz haplar yazıyorlar. Devlet onaylı üniversite bitirmiş torbacı çoğu. Ama tabi işini düzgün yapan pskologlarda var. Hayatın çemberinden geçmiş biri olarak yazıyorum bunları benimde eskiden sorunlarım vardı. Tek çare insanın kendisidir. Tabi bilinmezde insanlar farklıdır, akıllanamaz tipler, özürlü doğanlar vs.. ama arkadaşımız bu siteye girip bişeyler yazıyorsa ki. elektrik harcayan bir bilgisayarı vede o bilgisayara internet ileten bir modeme sahip olduğuna göre bence sorun kendisidir. vs... uzun muhabbet :)
Farmakolojiyi ''torbacılıkla'' karıştıran uzmanlar(!) ne yazık ki var Dünya genelinde, buna rüşvet ve çıkarlar gibi küresel baskın sebepler gösterilebilir.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Çok Geçmiş olsun.

Yazından anladığım kadarı ile İslami inanca sahip birisin, tabi ki doktora gitmeyi ihmal etme diş dökülmesi vs. tedavi uygulanmalı bilirsin bunları, bunların dışında tavsiye ede bileceğim eğer Dini inanışında yanılmıyorsam Namazı aksatmaman ve mümkün oldukça abdestli olarak kıbleye yönelip ALLAH ile rabıta halinde olman, derdin varsa O na arz et, bir isteğin varsa O`ndan iste, eminim ki en önemli olan gönül ferahlığını bulacaksın dır bu halde.

Tekrar çok geçmiş olsun, neden se sıkıntınızdan etkilendim bende.

La-edri

Kayıtlı Üye
Pisikologlar icin sacma sapan ilaclar yazior denmiste sasirdim.
Hic bir psikolog doktor veyahutta uzman degildir, tabiyati ile ilac yazabilme ruhsatlari yoktur, siz sagliginizi kimlere emanet ediyorsunuz?

Psikiatr olamak öyle psikolog olmaya benzemez , arada doktor olma farki var.

Bu arada konu sahibi arkadas, sizin su genel durumunuz bahar aylarinda dogaldir her yil yasayacaksiniz diye bir kaide yok ama yasanir yani.

Zininiz cok yorgun stress bezgin ve bitgin bu yuzden fiziksel bir eylem yapmakta tembellik ediyor caniniz bir sey istemiyor bunalim bir durum yani. Insan bedeni mukemmel isleyen bir makinadir iceride bulunan enerjinin normal bir sekilde devreye girmesi icin bedeniniz cinsel dürtülerinizi artiriyor cunki cinsel dürtülerin ortaya koydugu fiiler insani mutlu eder, mutlu olan insan enerjik ve hayata bagli olur. Basiniza gelen sey dogal bir döngü.

romeo713

Kayıtlı Üye
herkese cevapları için tek tek teşekkür ederim..ama aralarında beni tatmin eden bir cevap bulamadım özür dilerim ... psikolojik birşey olduğunu düşünmüyorum çünkü olaylar çok ani olarak gelişti ...uzun soluklu birşey olsa hani dersin böyle olacağı belliydi...ama öyle değil çok ani oldu...spor yapmam gerektiği söylenmiş zaten yukarı yazdım koşular yapıyorum spor yapıyorum diye...bipolar olduğumu düşünmüyorum yine bi arkadaşım yazmış fakat onuda çok araştırdım ama birebir uyan bir durum kesinlikle yok....sigara içmiyorum...herhangi bir maddede kullanmıyorum...inançlı biriyim evet ama bu konuda aşırıcı bir tip değilim dua tabi ki ederim....fakat benim anlatmak istediğim çok farklı bir olay arkadaşlar bunlarla bir alakası olduğunu düşünmüyorum üstte yazdığım ve yaşadığım olaylar çok kısa zaman zarfı içinde gerçekleşti yani anlatılmaz anlatılsada anlaşılmaz mutlak yaşanması gerek derler onun gibi bişey herhalde benim durum ama yinede teşekkürler...

cherish

Kayıtlı Üye
Bu yaşadıklarınız bana sakral çakranızın ciddi bir dengesizlik içerisinde olduğunu düşündürdü.Musallat değil, kırıntıyla musallat olmaz.
Ayrıca yine bu çakrayla alakalı olarak da duygusal bedeninizde tıkanmalar bloklanmalar oluşmuş.Bunu insanlar sizden uzaklaşmasına bakarak çok rahat anlayabiliriz.Yine kısmetsizlik dediğimiz şey de bununla alakalıdır.Neye elimi atsam kurudu vs tarzı şeyler.Duygusal bedenimizde ki bu tıkanıklıklar enerjinin döngüsünü doğru bir şekilde tamamlamasını engeller haliyle elektromanyetik alanımızda etkilenir.Yani aşk ve sosyal hayatımızda da yukarıda göründüğü gibi sorunlar yaşarız.
Tavsiyem, bütün çakralarınızı dengeleyecek, size bu konuda farkındalık kazandırabilcek, auranızdaki blokajları temizleyip enerji döngüsünü tekrar olması gerektiği hala çevirebilcek bir şifacıdan yardım almanız.Bunu tek başınıza yapmanız açıkçası biraz zor olacaktır.O yüzden mutlaka yardım alınmalı.

Sayın Hazar'ın cevabına katılıyorum. Bir dönem tümünü, devamında sadece bitkinlik ve yaşama isteğinin tükenmesi durumunu yaşamıştım. Dönem dediysen toplamda 2-3 yıl. Bu tip durumları aura kırıklarıyla açıklayabildim sonra. İlaç desteği kalıcı çözüm olmuyor. Bakım yaptırmanızda sonrasında düzenli olan çakralarınızla çalışma yapmanızda fayda var. Auradaki zayıflıklar fiziksel rahatsızlıklara zemin hazırlıyor. Enerji alanınızda biriken diğer insanların negatif etkileri de olabilir, varlıkların enerjisi de olabilir bir ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...