Çıldırmak Üzereyim Bendeki Olay Nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
herkese cevapları için tek tek teşekkür ederim..ama aralarında beni tatmin eden bir cevap bulamadım özür dilerim ... psikolojik birşey olduğunu düşünmüyorum çünkü olaylar çok ani olarak gelişti ...uzun soluklu birşey olsa hani dersin böyle olacağı belliydi...ama öyle değil çok ani oldu...spor yapmam gerektiği söylenmiş zaten yukarı yazdım koşular yapıyorum spor yapıyorum diye...bipolar olduğumu düşünmüyorum yine bi arkadaşım yazmış fakat onuda çok araştırdım ama birebir uyan bir durum kesinlikle yok....sigara içmiyorum...herhangi bir maddede kullanmıyorum...inançlı biriyim evet ama bu konuda aşırıcı bir tip değilim dua tabi ki ederim....fakat benim anlatmak istediğim çok farklı bir olay arkadaşlar bunlarla bir alakası olduğunu düşünmüyorum üstte yazdığım ve yaşadığım olaylar çok kısa zaman zarfı içinde gerçekleşti yani anlatılmaz anlatılsada anlaşılmaz mutlak yaşanması gerek derler onun gibi bişey herhalde benim durum ama yinede teşekkürler...

Yaşadığınız çok olağan üstü bir durum değil.İnsanlar genelde ruh hallerini buna yorarlar.Evrende bir tek kendileri yaşıyormuş gibi hissetmeyi severler.Size olan şeyi söyledik.Bütün yorumlar az çok faydalı veya doğru.Ortak bir sonuç çıkarabilirdiniz.Ama son günlerde bu foruma kimse çare bulmaya gelmiyor ki, sizde haklısınız.Herkes ne olursa olsun, reddetme peşinde.

romeo713

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız çok olağan üstü bir durum değil.İnsanlar genelde ruh hallerini buna yorarlar.Evrende bir tek kendileri yaşıyormuş gibi hissetmeyi severler.Size olan şeyi söyledik.Bütün yorumlar az çok faydalı veya doğru.Ortak bir sonuç çıkarabilirdiniz.Ama son günlerde bu foruma kimse çare bulmaya gelmiyor ki, sizde haklısınız.Herkes ne olursa olsun, reddetme peşinde.

ne alakası var arkadaşım..yazdıklarımdan bunu mu anladın ? ben zaten herkesin bana çok yardımcı olduğunu tek tek her birine teşekkür ettiğimi söyledim...ayrıca herkesin tavsiyelerine yorumum içinde tek tek cevap verdim saygı gereği ki ben zaten yaşadıklarımın olağanüstü olduğunu idda etmedim bir tuhaflık olduğunu söyleyip detaylarını açıkladım buna karşın yorumları tatmin edici bulmamakla beraber yorumların doğru olduğunu ve faydalı olduğunu zaten tekrar tekrar belirtmeme gerek yok ...bir bilgiyi bir yorumu yada fikri reddetme durumu da yorumumda yok..siz benim yaptığım yorumu alıntılamışsınızda okuduğunuzda eminmisiniz ? bence anlayarak bir daha okumanızı tavsiye ederim ...saygılar

Mayk dal

Kayıtlı Üye
Sorununuzu okudum şöyle söyleyebilirim varlık musallatı olduğunu düşünüyorum, bir hocaya gidip bu konu için bakım yaptırdığınızda sorununuz çözülebilir.

Saygılarımla

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
benim bu tip durumlar yöntemim: daha iyi olmak için tüm çabalardan vazgeçmektir. yani ne kadar kötü hissedersem hissedeyim daha iyi olabilmek için hiç bir çaba sarfetmemek kendimi olduğum gibi kabul etmek. çünkü sen bu durumdan ne kadar çok çıkmaya çalıştıkça kendi içinde bir çatışma yaratıyorsun bu enerjini daha da çok sömürüyor ve bilinç altına doğrudan ''kötü hissettiğim için arayış içindeyim'' mesajı veriyorsun. halbuki hiçbir şey yapmayıp kendini kabul edersen bilinçaltına ''ben herşeyimle tamamım, tam olduğum için herhangi bir arayışa ihtiyacım yok'' mesajı veriyorsun. sen farkında olmasan bile ufak ufak bu şekilde beslenirsin. birazda bu olaya farkındalık eklersen yürüyüp gidersin.

fako

Kayıtlı Üye
Çok basit ve kesin bir çözüm önereyim size; İster psikolojik olsun ister parapsikolojik, inancınızın gerekliliklerini yerine getirmenizi öneririm. Psikolejik ise bu gereklilikleri yerine getirmek sizi rahatlatacaktır ve sonuca götürecektir. Parapsikolojik ise inancınızdaki yaratıcı ya sığınmak enerjinizi de yükseltecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...