Duvardaki kanla yazi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Neredeyse her gün oluyor derken siz sildikçe başka bir gün tekrar mı beliriyor? Evinizde sadece ailenizle mi yaşıyorsunuz? Çocuk varsa kaç yaşında bunu bir oyun haline çevirmiş olabilme ihtimali var mı, erişip erişemeyeceği noktalarda mı? Herkesi iyi takip edin. Yaşadığınız daha farklı tuhaf olaylar oldu mu? Evde yaşayan ismi o harflerle başlayan kişilerin başından geçen olaylar oldu mu? Onlar için belki bir tehdit belki bir uyarı vesaire varlıksa da ama durup dururken niye böyle birşey yapsın?

kan

Kayıtlı Üye
bu durum sürekli tekrarlıyor diyorsunuz evde kimsenin olmadığı zaman oluyor mu acaba biri girip yapıyor olmasın , eğer evde hep biri oluyorsa 1 hafta eve kimseyi sokmayın tek kalacak şekilde siz durun hep mümkünse birde öyle bakın , tabi bu olay gittikçe ciddiyet arttıran varlık olayı olabilir elinizi çabuk tutun her şey yönünde...

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
O fotoğraftan bile neler çıkar bilseniz şaşarsınız.. Bakım deyip geçmeyin, cafe falcılığından bahsetmiyorum zira.

Bakımdan biraz bahsedebilir misiniz acaba ? Sizin söylediklerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyorum ben.

Buarada R nin altında A var demiş bir arkadaş R de sanki A ile birlikte O veya D 'de var gibi.. Dikkatli bakarsınız eğer..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anlıyorum ama önemli olan bakan kişi. O kadar detaylı ve iyi bakım yapabilen biri var mıdır ki

Bilmem ki var mıdır? Bu siteye üye olduğunuzdan eminsiniz değil mi? Zira sitede bu tarz bir bakım yapabilecek en az 6-7 kişi vardır. İzin olarak ise site kuralları gereği sadece Yule bazen de Urum bakar.

Bakımdan biraz bahsedebilir misiniz acaba ? Sizin söylediklerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyorum ben.

Buarada R nin altında A var demiş bir arkadaş R de sanki A ile birlikte O veya D 'de var gibi.. Dikkatli bakarsınız eğer..

Bakımlar türlü türlüdür ama en önemlisi birleşik bakımdır, yani tek çeşitle değil, bir kaç farklı metodu aynı anda kullanarak yapılandır.
Zaman ve mekanı bir nevi bükerek vizyon almak, varlıksal destekle enerji izi sürmek, diğer yeteneklerle de alınan çeşitli bilgileri kompozisyon haline getirip, ana bakım amacını özetlemektir.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Bakımlar türlü türlüdür ama en önemlisi birleşik bakımdır, yani tek çeşitle değil, bir kaç farklı metodu aynı anda kullanarak yapılandır.
Zaman ve mekanı bir nevi bükerek vizyon almak, varlıksal destekle enerji izi sürmek, diğer yeteneklerle de alınan çeşitli bilgileri kompozisyon haline getirip, ana bakım amacını özetlemektir.

Yani hocalara baktırdığımız bakımlardan daha kapsamlı ve garanti bilgiler olmuş oluyor değil mi.. Peki böyle bir bakımı ben uzaktan yaptırabilir miyim kendime ? Eger mümkünse ücretli mi olur? Ne kadar olur? Ve bakım için ne gerekir? Bakılan kişiye bakımın herhangi bir olumsuz etkisi olur mu..

Soru yağmuruna tuttum azıcık ama☺️ Cevaplamak zorunda da değilsiniz tabi sevgili Chillout..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yani hocalara baktırdığımız bakımlardan daha kapsamlı ve garanti bilgiler olmuş oluyor değil mi.. Peki böyle bir bakımı ben uzaktan yaptırabilir miyim kendime ? Eger mümkünse ücretli mi olur? Ne kadar olur? Ve bakım için ne gerekir? Bakılan kişiye bakımın herhangi bir olumsuz etkisi olur mu..

Soru yağmuruna tuttum azıcık ama☺️ Cevaplamak zorunda da değilsiniz tabi sevgili Chillout..
Hocalara diye genelleme yapmak doğru değil. Gayet de müthiş bakım yapabilen ''hoca''lar vardır. İlmin kimde olduğu bilinmez.
Uzaktan yaptırılabilir, ücret bakan kişiden kişiye göre değişir, bakımın kapsamına göre değişir. Bakım için yine her kişi farklı şey isteyebilir, bazısı isim, anne ismi, doğum tarihi ister bazısı sadece fotoğraf. Mesela ben sadece fotoğraf üstünden bakarım. Bakılan kişiye olumsuz etki olmaması, bakan kişinin ilmi, yeteneği ve profesyonelliği ile doğru orantılıdır.
Sitede bakım yapma yetkisi Yule' ve Urum'da. Yule bu aralar pek müsait olmadığından Urum'a danışabilirsiniz.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Hocalara diye genelleme yapmak doğru değil. Gayet de müthiş bakım yapabilen ''hoca''lar vardır. İlmin kimde olduğu bilinmez.
Uzaktan yaptırılabilir, ücret bakan kişiden kişiye göre değişir, bakımın kapsamına göre değişir. Bakım için yine her kişi farklı şey isteyebilir, bazısı isim, anne ismi, doğum tarihi ister bazısı sadece fotoğraf. Mesela ben sadece fotoğraf üstünden bakarım. Bakılan kişiye olumsuz etki olmaması, bakan kişinin ilmi, yeteneği ve profesyonelliği ile doğru orantılıdır.
Sitede bakım yapma yetkisi Yule' ve Urum'da. Yule bu aralar pek müsait olmadığından Urum'a danışabilirsiniz.
.

Evet tabiki gayet iyi bakım yapan hocalar da vardır elbet..fakat oradaki deyimim bana iyi bir hocanın denk gelmemiş olmasındandı☺️ Genelleme yapmak değildi amacım,sorularımın da akibetinden anlaşıldığı üzere..

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler sevgili Chillout.En kısa zamanda Urum a danışacağım.

sticker

Kayıtlı Üye
.

Evet tabiki gayet iyi bakım yapan hocalar da vardır elbet..fakat oradaki deyimim bana iyi bir hocanın denk gelmemiş olmasındandı☺️ Genelleme yapmak değildi amacım,sorularımın da akibetinden anlaşıldığı üzere..

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler sevgili Chillout.En kısa zamanda Urum a danışacağım.
Ben de merak ettim. Eğer bakım yaptırırsanız bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Tabi isterseniz.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Ben de merak ettim. Eğer bakım yaptırırsanız bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Tabi isterseniz.

Tabiki sticker ☺️ Dün Sevgili Urum un resmi bakım sayfasını ziyaret ettim ve biraz inceledim,kendime uygun olan bir bakım yöntemi beğendim fakat yine de önce Sevgili Urum a mesaj atıp danışmak istiyorum seçmem gereken bakım yöntemi hususunda..bakım yaptırdıktan sonra Urum da müsade ederse tabiki buradan paylaşırım☺️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...