Hayatınızda hiç cin çarpan insan gördünüzmü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kutayuuz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.
Bu ilk konum hayırlı olsun.

Hiç hayatınızda çarpılan insan gördünüzmü ? Okulumda kime sorduysam böyle bir olay görmedikleriden bahsediyorlar,sadece hikayelerden ordan burdan duyduklarını umuyorum ve bu soruyu size sorma kararına vardım. Bu arada yaptıklarım için çoğu kez çarpılmam gerekirdi. Tuvalette simit yemek, ekmek kırıklarının üstünde uyumak, muska yakmak v.b şeyleri denedim. Macera istemiyorum sadece yapmak zorundaydım ve yaptım.

origanum

Yönetici
Kimse görmemiştir, zira çarpılan filmlerdeki gibi eyciş büycüş ortalıkta dolaşmaz, ölür. Ölü de gömülür, kimse görmez.
Etraftan duyduğunuz herşey uyduruktur, hemen atlamayın öyle.
Tuvalette birşey yemeniz, içmeniz onların umurunda değildir, niye çarpsın. Diğer değiğiniz şeyler de onların umurunda değildir. Ayrıca niye sizi umursayıp çarpsınlar ki, kendi halinde sıradan bir insan onlar için tehdit unsuru değildir, niye ilgilensinler sizinle. Lütfen önce egonuzu törpüleyin, kim olduğunuzu düşünün, neye gücünüz var da kimlere tehdit oluşturabilirsiniz bir düşünün. Ondan sonra sorarsınız size kimler ne gibi zarar verebilir diye. Ciddi bir platform burası, okul çocuklarının sınırsız hayal güçlerine göre kendilerini gördükleri yeri ve gerçekte bulundukları yeri hatırlatmak gibi bir görevimiz yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...