Telefondaki sesler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..
Telefonda birini ararken arama esnasında veya biriyle konuşurken telefon önce çekmiyormuş gibi kesik kesik ses çıkarıyor sonra karşı tarafın sesi tamamen gidiyor (bazen yalnız ben, bazen karşı tarafta aynı sesleri duyuyor) ve cazur cuzur bir frekansın içersinde sanki bir çok kişi çok hızlı bir şekilde konuşuyor.. Genellikle bu şekilde oluyor ama bugun ki beni çok ürküttü çünkü aynı seslerin içersinde sanki bir varlık yanımda nefes alıyormuşcasına telefondan ses geldi, bir varlık çok derin nefes alıp veriyordu ürpertici bir şekilde ve bunu biz birbirimizi duyamıyorken karşı taraftaki kişi de duymuş, ürperdi o da.. Bu nedir arkadaslar bu durumu hep evde ve sık yaşıyorum,bir keresinde bunu yasarken tv 3-4 kez kapanıp acıldı farklı süreler aralığında.. Hızlı hızlı.. Evin bulunduğu bölgeden mi? Yoksa benden mi kaynaklı bu durum ? Sanki bu dünyada farklı alemlerin frekansı karışıyor telefona ?? Sizler nasıl yorumlar ,cevaplarsınız ?? Bunu yaşayan var mı mesela? Şimdiden teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önce bir arama kayıt programı indirip telefona kuruyorsunuz, daha sonra bu tür şüpheli bir durum yaşandığında otomatik kayıttaki amr dosyasını alıp buraya yüklüyorsunuz, biz de kontrol ediyoruz. Bu şekilde daha anlamlı ve sağlıklı olur.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Bu tarz programlar olduğunu bilmiyordum ☺️ Çok sevindim, teşekkür ederim chillout.. Özellikle önerdiğiniz bir program varsa burdan veya özelden ismini yollarsanız daha da sevinirim.(bu arada telefonum ı ph**e)umarım reklama girmemiştir..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tarz programlar olduğunu bilmiyordum ☺️ Çok sevindim, teşekkür ederim chillout.. Özellikle önerdiğiniz bir program varsa burdan veya özelden ismini yollarsanız daha da sevinirim.(bu arada telefonum ı ph**e)umarım reklama girmemiştir..
Call Recorder olarak arayın, karşınıza ilgili ücretsiz programlar çıkar. Zaten indirilme ve kullanım oranına göre doğru tercihi yapacaksınız emin olun. İsim vermeyeyim.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Call Recorder olarak arayın, karşınıza ilgili ücretsiz programlar çıkar. Zaten indirilme ve kullanım oranına göre doğru tercihi yapacaksınız emin olun. İsim vermeyeyim.

Tamamdır bu konuyla ilgili ilk kaydımda burdan paylaşacağım, size de haber vereceğim.. :)

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Benim de sadece 1 ay bu sekilde olmustu. Yalnız yasadigim zamandı. Ne zaman telefonla konussam cızırtılar ve nefes sesi gibi yada ruzgar gibi bir ses gelir, bazen o an tv den ses fullenir bazen yaktigim mumlar hic hava akimi yokken sönerdi. Evi degistigimde tamamen geçti. Yasadigim yerle baglantili oldugunu dusunmustum

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Benim de sadece 1 ay bu sekilde olmustu. Yalnız yasadigim zamandı. Ne zaman telefonla konussam cızırtılar ve nefes sesi gibi yada ruzgar gibi bir ses gelir, bazen o an tv den ses fullenir bazen yaktigim mumlar hic hava akimi yokken sönerdi. Evi degistigimde tamamen geçti. Yasadigim yerle baglantili oldugunu dusunmustum

Evet yaşadığım ev mezarlığa çok yakın hemen yanı değil ama bir kaç ev var arada.. Yakın.. Ve evde birçok kişi yaşamış benden önce, bende yalnızım genellikle eşim çok yoğun çalıştığı için..yalnız yaşıyor gıbıyım ve 1000 m2 bi alanın içinde, dubleks ,ev çok büyük..ayrıca eşimin ailesi ve eski sevgilisi, sık sık bize özellikle bana büyü yaptırıyorlar devamlı..eve de birşey yapmış olabilirler..butun bu saydıklarımın hepsi etken aslında evime uğramaları için :/ ama işte yine de net bir cevap peşindeyim. Diğer yandan ise kahve falı bakan biriyim ve diğer fallarlada ilgiliyim, hislerim kuvvetlidir. Bu telefon mevzusu benimle mi alakalı, ev ile mi yoksa yapılan büyüler ile mi alakalı bunu bilmek istiyorum ☺️ Sanki son yaşadığım olayda bir varlık benimle konuşmak istiyordu tel. Aracılığıyla belki de.. Onu farkettiğimi farkettirmedim ona..yoksa soru sorsam cevaplayacaktı sanki..garip.. Neyse bi şu programı indireyim bakalım neler bulacağız :)

sticker

Kayıtlı Üye
Merakla takipteyim konuyu. Yalnız bir şeyi merak ettim. Büyü yapıldığını nereden bildiniz. Hisleriniz mi başka bir yerden mi öğrendiniz?

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Merakla takipteyim konuyu. Yalnız bir şeyi merak ettim. Büyü yapıldığını nereden bildiniz. Hisleriniz mi başka bir yerden mi öğrendiniz?

Şahsıma büyü yapıldığı zaman hissediyorum, birşeyler görmeye başlıyorum fakat görmezden geliyorum, rüyalarımdan da bunu anlayabiliyorum hatta bazen vücudumdan da, bir sabah uyandığımda elllerime yada ayaklarıma kına yakılmış oluyor üstelik kına kokulu..veya vücudumda sanki biri tutmuş ve morarmış gibi morluklar oluyor vs.. Bunların yanı sıra yine bir kaç kez hissettiğimde yapan kişiler itiraf etmişti..yani hislerim doğru çıkıyor ki histen öte yaşadıklarım da bu yönde.. Şuan bir itiraf vs. Yok fakat yine birşey yapıldığına eminim.

sticker

Kayıtlı Üye
Şahsıma büyü yapıldığı zaman hissediyorum, birşeyler görmeye başlıyorum fakat görmezden geliyorum, rüyalarımdan da bunu anlayabiliyorum hatta bazen vücudumdan da, bir sabah uyandığımda elllerime yada ayaklarıma kına yakılmış oluyor üstelik kına kokulu..veya vücudumda sanki biri tutmuş ve morarmış gibi morluklar oluyor vs.. Bunların yanı sıra yine bir kaç kez hissettiğimde yapan kişiler itiraf etmişti..yani hislerim doğru çıkıyor ki histen öte yaşadıklarım da bu yönde.. Şuan bir itiraf vs. Yok fakat yine birşey yapıldığına eminim.
Açıkcası ben de hissediyordum büyü yapıldığıni ama sizinki gibi belirtiler yoktu sadece his. Sonra bana biri fal baktığında bazı şeyleri ayrıntılarıyla anlattı ve bana büyü yapıldığını söyledi. Şu anda hala hissediyorum ama nasıl yok edecem bilemiyorum :( Allah yardımcımız olsun.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Açıkcası ben de hissediyordum büyü yapıldığıni ama sizinki gibi belirtiler yoktu sadece his. Sonra bana biri fal baktığında bazı şeyleri ayrıntılarıyla anlattı ve bana büyü yapıldığını söyledi. Şu anda hala hissediyorum ama nasıl yok edecem bilemiyorum :( Allah yardımcımız olsun.

Amin??☺️

Her fal bakana, hele ki sıradan bir arkadaş toplanmasında bakılan fallardan biriyse baktırdığınız fal, itibar etmemenizi tavsiye ederim..ama çok ciddi hissediyorsan tabiki hislerine güvenmelisin.. İnsan, olmayan şeyi kurgulayabilir vs. Fakat hissedemez.. Hissettiğinize göre bir gerçeklik söz konusu..
İnanın ben sadece temiz duygularla,iyi niyetle ve dualarla korunuyorum..zamanında çok fazla yanlış hocalarda vaktimi harcadım..en güzel korunma dualarım herkesin bildiği üzere; nas,felak,ayet-el kürsi,fatiha ve ihlas suresi ni günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere hepsini ayrı ayrı 7 şer kez okuyorum..vaktim oldukça cumaları yasin suresini okuyorum..

En çok sevdiğim sure benim bomba surem ise kenzül arş suresidir..her önemli adımımda,kararımda yada çok duaya ihtiyaç duyduğumda da bu sureyi okuyorum..bu duanın gücü bambaşka .. Umarım yazdıklarım sana da ilaç olur..

sticker

Kayıtlı Üye
Amin������������☺️

Her fal bakana, hele ki sıradan bir arkadaş toplanmasında bakılan fallardan biriyse baktırdığınız fal, itibar etmemenizi tavsiye ederim..ama çok ciddi hissediyorsan tabiki hislerine güvenmelisin.. İnsan, olmayan şeyi kurgulayabilir vs. Fakat hissedemez.. Hissettiğinize göre bir gerçeklik söz konusu..
İnanın ben sadece temiz duygularla,iyi niyetle ve dualarla korunuyorum..zamanında çok fazla yanlış hocalarda vaktimi harcadım..en güzel korunma dualarım herkesin bildiği üzere; nas,felak,ayet-el kürsi,fatiha ve ihlas suresi ni günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere hepsini ayrı ayrı 7 şer kez okuyorum..vaktim oldukça cumaları yasin suresini okuyorum..

En çok sevdiğim sure benim bomba surem ise kenzül arş suresidir..her önemli adımımda,kararımda yada çok duaya ihtiyaç duyduğumda da bu sureyi okuyorum..bu duanın gücü bambaşka .. Umarım yazdıklarım sana da ilaç olur..
Şüphelerim bazı gözlemlere de dayanıyordu. Güvendiğim biri bazı haberi olmadığı ve asla bilemeyeceği şeyleri de söyleyerek büyüden bahsedince inandım.
Sizin kadar olmasa da aynı duaları ben de okumaya çalışıyorum. Ben Kenzül Arş değil de İnşirah okuyorum. Ama onu da okuyacağım teşekkür ederim. Yapacak başka bir şey de yok.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Şüphelerim bazı gözlemlere de dayanıyordu. Güvendiğim biri bazı haberi olmadığı ve asla bilemeyeceği şeyleri de söyleyerek büyüden bahsedince inandım.Sizin kadar olmasa da aynı duaları ben de okumaya çalışıyorum. Ben Kenzül Arş değil de İnşirah okuyorum. Ama onu da okuyacağım teşekkür ederim. Yapacak başka bir şey de yok.

Yaptığımız en güzel korunma bence ? Daha ne olsun değil mi☺️ Bende inşirah duasına bi bakacağım, bende teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...