Rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cmrnz

Kayıtlı Üye
Dün gece ilginç bir rüya gördüm, bir kız gördüm ölmüş ama onunla konuşuyorum. Yeni ölmüş, ben de diyorum ki bana ölümü evre evre anlat, etlerin çürümeye başlıyor, acı çekiyormusun şu an diyorum, hayır diyor. Sonra uyandım.

kan

Kayıtlı Üye
buna benzer böylesine değişik rüyalar görür müsünüz normalde ?

Cmrnz

Kayıtlı Üye
İlk defa bu tarz bir rüya gördüm rüyamı bukadar hatırlıyorum aslında daha uzundu

kan

Kayıtlı Üye
küçünsenmeyecek bir rüya olduğunu varsayıyorum bana öyle geldi , umarım bilgili veya tahminli bir vatandaş çıkar.

Love Story

Kayıtlı Üye
Rüyada ölmüş biriyle konuşmak; birkaç özel durum dışında gayet iyi ve hayırlı anlamlara işaret eder. Zaten sadece konuşmak adı altında değil de; rüyada ölmüş birini görmek genel olarak hayırlara işaret bir durumdur. Farklı suretlerde gerçekleşebilecek olsa da rüyada ölmüş biriyle konuşmak; başarı, iyilik, emeklerinin karşılığını bulma, vb. çok güzel anlamlara sahiptir.

Cmrnz

Kayıtlı Üye
İnşallah dediğiniz gibi anlamı güzeldir cok etkilendim hala unutmuyorum ya oldukten sonra etler cürürken can acırmı onu merak edip soruyorum korkunc ?

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
Genellikle rüyalarda ölümü görmek ya da ölü ile konuşmak hayıra işaret eder diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...