Akşam Garip Işık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PisiLord

Kayıtlı Üye
Ben bir gün yatıyordum. Bir homurdanma sesi ile uyandım. Hep o sesi duyardım ama arkam dönük olduğu için babam filan horluyor diye düşünürdüm ve ses yakından gelirdi. Sadece o zaman nas suresini biliyordum.
O gün de önüme yatmıştım sonra kapıdan bir ışık ve homurdanma sesi, tabi ben o sırada nas suresini okuyordum [dehşete düşmüş şekilde]. Cidden çok korktum sonra o ışık kapımın önünde 2-3 saniye durdu
ve yavaş yavaş geri gitti ve bir anda kayboldu. O gün sabah ezanına ve ortalık ışıyana kadar uyuyamadım. O şey nedir sizce?

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun bilgim yok sadece tesselli için yazıyım dedim :) Kafanıza takmayın

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Her şey olabilir. Tekrarlanırsa ve tehdit hissederseniz bir daha yazarsınız. Bu ışık bulutsu ışık şeklinde ise korkulacak bir şey yok.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence yaşadığınız bir çeşit halüsinasyon. Banada arada olduğu için fazla kafanızı meşgul etmemeli diye düşünüyorum.

PisiLord

Kayıtlı Üye
halüsinasyon Ses Çıkarırmı Yaw :D
Geceleri Arkam Dönük Oldugu Zamanda Duyuyodum Ama Onu Gördügüm Zaman Daha da Ne Duydum Ne Gördüm
Ama Psikolojik Olarak Etkliendim :(

Ori

Kayıtlı Üye
halüsinasyon Ses Çıkarırmı Yaw :D
Geceleri Arkam Dönük Oldugu Zamanda Duyuyodum Ama Onu Gördügüm Zaman Daha da Ne Duydum Ne Gördüm
Ama Psikolojik Olarak Etkliendim :(

Halüsinasyon 5 duyu organımız içinde geçerlidir :) Farklı şeylere yönelip bu durumu unutmaya çalışın kendinizi farklı şeylerle meşgul ederseniz yakında bu durumdan eser kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...