Şeytanla Anlaşma Yapmak İstiyorum Yardım edebilecekler gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TupacShakur

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim özel bir hastalığım var ve ben şeytanla anlaşma yapmak istiyorum bana bu ayini pm olarak anlatıcak deneyimli arkadaş varmı bu benim için çok önemli bir şey arkadaşlar ve söyleeyim supernatural la alakam yoktur hiç de sevmem o diziyi

shado

Banlı Kullanıcı
Şeytanın kendisinden yardım istemeyi deneyin bu sitede kimse size bunun nasıl olacağını söylemez tecrübeme dayanarak söylüyorum.

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Shado haklı kimse böyle şeyleri söylemez. Hep söylenildiği taktirde uygulama etkisiz yani direk kullanılmaz olur. Yöneticiler hep söyler gerçek bir büyücü kendi majikal uygulamasını kendisi yapar.

TupacShakur

Kayıtlı Üye
kimsenin söylemeyeceğini biliyorum fakat yapnlar nasıl yapıyor onların ne tür yolları var öğrnemke istiyorum ve nasıl bişey uygulayacağımı bilmiyorum

shado

Banlı Kullanıcı
Şifayı şeytanda aramakta ilginç bir yaklaşım tabi.

TupacShakur

Kayıtlı Üye
Şifayı başka nerde arayımki bu anlaşmayı falcı birisini bulup ona sorsam yardım alabilirmiyim ki

shado

Banlı Kullanıcı
Şifayı başka nerde arayımki bu anlaşmayı falcı birisini bulup ona sorsam yardım alabilirmiyim ki

Sanmam bir falcı ne bilebilir ki şimdi size çok şey anlatırdım ama yorgunum eğer inancınız varsa Allahtan isteyin onun yarattığı aciz şeytandan değil Allah şifa versin.Reiki uyulmaması falan yapın yardım alın ekonomik durumunuz yeterli ise.Şeytanın kendine faydası yok size olsun ayrıca korkmuyor musunuz?

TupacShakur

Kayıtlı Üye
Bu tarz şeylere çok meraklı olduğum için hiç korkum olmadı doğrusu

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Sifir bilginizle boyle bir uygulama yapabileceginizi size ne dusunduruyor? Ustelik boyle bir sey var diyelim size bunu pm yoluyla kim neden anlatsin? Bu tarz konular yillardir aciliyor forumda. Aratip neden yapamayacaginizi okuyabilirsiniz. Ayrica bir soru soracaksaniz once daha once acilmis mi diye bakin sonra sorular kismina acin konuyu. Konu kapatilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...