Kötü Şeyler Olmadan İçime Doğuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fechken

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba iyi günler herkese, belki ben abartıyorumdur veya insanız sonuçta egomu tatmin etmeye çalışıyorumdur o yüzden buradaki üstadlara sormak istedim. Mesela kötü şeyler olacağı zaman hep içime doğuyor diyorum ki '' bugün çok kötü birşey olacak '' 1 hafta önce arkadaşla okula gitme kararı aldık ve o gün gece rüyamda 20-30 kişiden dayak yediğimi gördüm. Kalktığımda arkadaşla buluştuk ve ona bugün çok kötü birşey olacak dedim 1 saat sonra 30 kişiden dayak yedik 100-150 kişi de rahat kovaladı. Dün mahallede arkadaşla takılıyorduk, arkadaş inşaata girip en tepesine çıkıp sigara içelim falan dedi, site bildiğiniz devasa bir yer. Girdik girerken kesin çok kötü birşey olacak dedim içimden, 10 dk sonra inşaatçılarla karakolluk oluyorduk, daha hatırlayamadığım bir sürü şey var. Çok kötü birşey olacak dediğimde olan mesela bugün de oldu, ailevi sıkıntılarımız var, çok büyük maddi manevi, uykumdan uyandım öyle berbattım, öyle rezil bir ruh halim vardı ki durup dururken ağlamaya başladım. Akşamında ise annem şehirden taşınacağımızı söyledi. Belki ben kendimce kuruyorum fakat bu son 1 yıldır ara ara oluyor, ne zaman kötü birşey olsa (hep değil bazen oluyor bazen olmuyor) kötü birşey olacak diyorum aynen de oluyor. Bu bir yetenek mi? Yani bunu geliştirebilir miyim? Teşekkürler.

512

Kayıtlı Üye
İçinizden bir ses mi söylüyor yoksa sizin içinizde bir sıkıntı mı oluyor?

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle tekin olmayan şeyleri yaptıgınızda içinize doğması doğaldır. Bunu bu yazıya gore soylemıyorum belkı ama eger atak bır tıpsenız bu durumda basınıza bırseyler gelmesı normal bır durum. Soyle bır durumda var kotuyu cekıyor olabılırsınız. Düşünce gücünüz bu durumda çok etkili bir rol oynayabılır. Kötu dusunursenız ne var ne yok butun olumsuzluklar cumbur cemaat gelır. Bunu kendımden bılıyorum. O yuzden net konusuyorum. Tabı soyle bır durum daha var bunları gercekten hıssedıyor olabılırsınız. Yeteneklerınızı kendınız kesfetmeye calısın. Bunu bu platformda okudugunuz seylerlede anlamaya calısabılırsınız. Yeteneklerı dile vurmak kaybetmenıze sebebıyet verebılır.

Love Story

Kayıtlı Üye
Bende önceden herşeyi hissederdim ama şimdi hissedemiyorum neden oluyor bu ?

512

Kayıtlı Üye
Meditasyona önem vermeni tavsiye ederim durubiliş ve duruseziye bir bakın ikisinden biri olabilir ayrıca arkadaşın dediği gibi nazar değebilir fazla dile getirmemeye çalış

sticker

Kayıtlı Üye
Benim 6. hissim sıkıntılı ve üzüntülü zamanlarımda açılır. Sanırım siz de biraz zor bir süreçten geçiyorsunuz. Bu 6. hissinizi açmış olabilir. Bir de Sayın Korkuluk'un da söyledigi gibi atak bir yapınız var galiba ve sorunlara yol açabilecek işler yapıyorsunuz. Yani problem çıkmasını tahmin etmek zor değil. Olacakları tahmin etmeye çalışın ne bileyim telefon çaldığında arayanı tahmin edin veya kapı çaldığında geleni tahmin etmeye çalışın. Ben kahve falı bakıyorum ama pek bildiğim söylenemez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...