Yanıma gelen neydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Dün gece astral projeksiyon yaşadığım sırada aniden yatağıma köpegimin sıçramasıyla uyandım. Off Reçel tam da yerinde geldin dedim. Sarıldım, sevdim, uykum kaçtı bir bardak su içeyim diye ayağa kalktım, baktım ki Reçel kendi yatağında ben kalkınca uyanmış, kuyruk salliyor. Kendi yatağıma bakıyorum, Reçel orada bana bakıyor. Birden korktum, elim ayagim titremeye başladı, odadan çıktım, lambaları yaktım, dua okudum, içeri girdiğimde Reçel bir taneydi. Odam karanlıkta değil, gece lambaları açık, tam ve net gördüm.
Merak ediyorum o yanıma gelen neydi? Onun suretine girmiş bir varlık mı, yoksa astral projeksiyon sırasında paralel evrendeki Reçel'i mi gördüm?

kan

Kayıtlı Üye
keşke yorumlayabilseydim yalnız ben de seninle şaşkınlık içerisindeyim , umarım bir bilen çıkar ikimizde bilgi sahibi oluruz merak içindeyim

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Site yöneyicilerinden bir umut cevap bekliyorum. Başka turlu bilinecek bir sey degil cunku.. ? Bu oldu diye astral projeksiyon için tereddutler basladı içimde,çıkış yapamıyorum

Ashina

Kayıtlı Üye
İlginç bir şey. Biz daha astrale çıkamadık millet çıkmışta neler oluyor. Astralde paralel evrene geçmediysen öyle bir şeyde göremezsin sanırım ya da gördüğün paralel evrenden gelen bir şey değil o ihtimali ele bence

Hopee

Kayıtlı Üye
129 tane boyut vardır ve bunların birde negatifleri (yani paralel evren dediğiniz şey) bu sayı ikiye katlanır. Ancak daha yeni astrale başlayan birinin bunlarla iletişime geçmesi zor bir ihtimal. Merakla bekliyorum birinin aydınlatmasını konuyu

*Melik*

Kayıtlı Üye
Uykunuz kaçıp kalkmışsınız ve bilinciniz açık bir şekilde net görmüşsünüz.O şeyin varlık olabilme ihtimali daha kuvvetli gözüküyor.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Çok yeni sayilmaz aslinda 1 yılı geçti astrale çıkışa başlayalı. Başka turlu bir varlıkla karsilasmistim cook önce ama boyle birsey ilk kez oluyor. Bilincim açik uyanmisken gordum hatta dokundum sevdim. Gerçi hangisi gercekti bilemiyorum belki de yataginda durup kuyruk sallayarak bana bakan gercekti

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Muhtemelen cindir. Astral çıkışta bazı enerjileri daha rahat saptayabilir insan. Bunun farkına varmış olan cin de köpeğin kılığına girerek sizi tedirgin etmeden sizi gözlemlemek istemiş olabilir. Cinlerin sıklıkla girdiği kılıklardandır köpekler. Tabii başka bir varlık veya beynin bir oyunu bile olabilir. Enerjisel olarak bir uyarı veya tehdit hissetmediyseniz çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Önlem için de çalışmalardan önce güvenlik önlemleri alabilir, dua edebilirsiniz.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Bende buna benzer bir durum yaşamıştım ama astral seyahatte değil bir ramazan bayramıydı.. Abimden 2 taneydi ve hala unutamıyorum gördüğümü, yasadıgımı.. Sunu soyleyebilirim ki o bir üç harfliydi ve abim kılığındaydı sadece beni izliyordu..ve mutlaka kılığına girdiği kişi kimse , neyse tam olarak o kılıkta olamıyor, burnu ,gözü veya eli bir yeri, birşeyi noksan oluyor, farklı oluyor..

SadeS

Kayıtlı Üye
Daha önceden uyanıkken yaşadığım bir olayı hatırlattı. İki üç yıl önceydi sanırım. Annemin mutfağa girdiğini gördüm. Mutfağa girdiğimde ise annem yoktu. Annem mutfağın yanındaki odadaydı. Bunun için ( olma ihtimali olan) iki teorim var. Birincisi anlık bir Zaman atlamasıydı. Ben mutfağa doğru iki üç adım atarken Zaman'da yolculuk yaptım. İkincisi ise göz yanılmasıydı. Yani ben baktım ama görmedim bilinçaltım görmek istediğimi önüme sürdü. Bunu yazarken aklıma gelen bir kaç ihtimal daha var. Annem ara sıra belki ışık hızında hareket ediyor. Yada mutfağa giren annem değildi.... Daha kaç tane komple teorisi kurup olma ihtimali olan iki seçenek buldum.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Yorumlariniz icin teşekkür ederim çalismalara devam edecegim zarar vermediği surece

D3mon

Kayıtlı Üye
Yeav arkadaş ne sıktın be. biraz mantıklı olablirmisin. karanlıktayken recel yanına atlıyor seviyorsun oksuyorsun o esnada sen sen su ıcmye kalkıyorsun ve recel hızlıca kendı yerın gecıyor. sen o anda recelın kendı y yerınde yenı uyanmış juyruk salladıgını soyluyor pekı yenı uyandıgını nasıl anladın o beynın sana bır acıklma olarak gostermış olabılır. ve sen kendı yatagına bakıyorsun recel orda sana bakıyor ama hareket etmıyordu pekı kendı yerındekı recel hareket edıyordu neden senın yatagında kı recel ılk basta hareket edıyordu da sonraan sadece bakıyordu. cunku buda sen astral projeksıyon yapacam dıye kendını ezoterık duygulara kaptırmışsındır. ve kendı yatagına baktıgında sadece bır hayaldı o. Neden ınsanlar karanlıktayken yanında bırının gectıgını veya kendısıne bırısının baktıgını hıssedıyor ıse buda aynı şekılde olmuştur. Ve sen astral projeksıyon yapma etkısındeyken ve bu hayal gorme olayı gerceklesınce ıyıce korku duymaya basladın . ve dısarı cıktın gerı donup ısgı yaktıgında tek bır recel gordun . zaten tek bır recel vardı. :D olayı hemen paralel evrene baglayıp yok bılmem recelın seklıne gıren bır varlık olarak dusunmeyın baska bır varlıkgın hayvancagız recelle ne alakası varda onun suretıne gırıyor. umarım yardımcı olmuşumdur.

Ardq

Kayıtlı Üye
Ben en fazla yukardan kendimi yatıyorken gördüm, o anda korktum zaten direk vücuda geçiş yapınca aniden o şokla uyandım. ve sonuç akıl almaz bir yorgunluk. bir dahada çıkamadım zaten astrala. Sizin deneyiminiz gerçekten ilginçmiş :)

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Sevgili Demon
Birdahaki gorusumde neden reçelin kipirdamadigini sorarim ;) ayrica sanki olayi siz yasamissiniz gibi nedir bu çok bilmiş havaları? Buraya bilgili insanlar cevaplasin diye yaziyorum,yoksa boyle bir yorum almak icin gider komşuma da anlatirdim.Siz dogru sitede oldugunuza emin misiniz?

kan

Kayıtlı Üye
hangi köpekten ses çıkıyordu havlama , hırlama tarzı ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yeav arkadaş ne sıktın be. biraz mantıklı olablirmisin. karanlıktayken recel yanına atlıyor seviyorsun oksuyorsun o esnada sen sen su ıcmye kalkıyorsun ve recel hızlıca kendı yerın gecıyor. sen o anda recelın kendı y yerınde yenı uyanmış juyruk salladıgını soyluyor pekı yenı uyandıgını nasıl anladın o beynın sana bır acıklma olarak gostermış olabılır. ve sen kendı yatagına bakıyorsun recel orda sana bakıyor ama hareket etmıyordu pekı kendı yerındekı recel hareket edıyordu neden senın yatagında kı recel ılk basta hareket edıyordu da sonraan sadece bakıyordu. cunku buda sen astral projeksıyon yapacam dıye kendını ezoterık duygulara kaptırmışsındır. ve kendı yatagına baktıgında sadece bır hayaldı o. Neden ınsanlar karanlıktayken yanında bırının gectıgını veya kendısıne bırısının baktıgını hıssedıyor ıse buda aynı şekılde olmuştur. Ve sen astral projeksıyon yapma etkısındeyken ve bu hayal gorme olayı gerceklesınce ıyıce korku duymaya basladın . ve dısarı cıktın gerı donup ısgı yaktıgında tek bır recel gordun . zaten tek bır recel vardı. :D olayı hemen paralel evrene baglayıp yok bılmem recelın seklıne gıren bır varlık olarak dusunmeyın baska bır varlıkgın hayvancagız recelle ne alakası varda onun suretıne gırıyor. umarım yardımcı olmuşumdur.
Çok yanlış gelmişsiniz. Yardımcı da olmamışsınız. Olmamış kısaca..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen

Yaz geldi düzen mi kaydı , Hangi kahvedeyiz Kuruçeşme mi Fenerbahçe mi? Hani belirtirseniz mesajınızı oraya taşıyayım da yerine yakışsın.Mesaj yazarken genel kitleye hitap ettiğinizi, sitede sizden bile uzun süre mesajlarınızın kaldığını,insanların okuyup birşeyler anlamaya çalışacağını,herşeyden önce yazdığınız kelimelerin sizi temsil ettiğini hatırlamanızı isterim. Yazınız size özel bir dilbilgisinde mi yoksa Türkçe olarak mı varsayalım?Bir zahmet imla ve yazım şekline özen gösterelim.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Sevgili Kan, hirlama sesi yatagima ziplayan kopekten geliyordu.Yerinde dogrulup bana kopegim de kuyruk salliyordu.ikisi de normaldi bana gore.Demek ki kopegimin kiligina girmis..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...