Aynaya bakma sonucu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuzarsif88

Kayıtlı Üye
Merhaba sitenizi ilk defa görüyorum içeriği çok araştıramadım, ben dün akşam saat 10 gibi birşey denedim ama istemsiz oldu, aklımda böyle birşey yoktu. Eşimle yatağımızda yatıyorduk, o uyudu, ben birşey okuyordum sonra uykum geldi, ışığı söndürdüm ama dışarıdan gelen loş ışık sayesinde neyin nerede olduğunu seçebiliyordum. Daha sonra yattığım yerden (başım yastığa dayalı) eşimin makyaj aynasına gözüm takıldı ve gözümü oradan ayırmadan bakmaya başladım. İlk önce birşey olmadı ama 15 sn gibi bir süre geçti sanırım... Vee aynadan üzerime simsiyah bir gölge mi desem duman mı desem öyle birşeyin geldiğini ve görüş açımdaki tüm nesnelerin kaybolduğunu en son da başımın bir anda şiddetlice sarsıldığını, döndüğünü ya da anlatamıyorum, açıklayamıyorum, gözlerim karardı, yastığa dayalı başım ona rağmen gözlerimin kararıp başımın şiddetlice dönüp sarsıldığını hissettim. İlk önce bunu kasıtlı yapmadığım için bir rahatsızlığımın olduğunu düşündüm ve tekrar denedim. Denemez olaydım, 2.de daha şisdetli oldu. Sizce bu ne anlama geliyor??

Takyon yolcusu

Kayıtlı Üye
Aynanın ardındaki farklı boyutlarda bulunan varlıklarla anlık olarak iletişime geçmiş olabilirsiniz. Hazır olmadığınız, ansızın gelişen bu iletişimde içsel enerjinizde çekilme olmuş olabilir.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Sizin bu paylaşımınızı okuyunca dün gece denemeye karar verdim. Yazdıklarınız aynen benimde başıma geldi. Biraz baktıktan sonra gözlerim karardı ve başımın sarsıldığını hissettim. İkinci seferindeyse yüzümü farklı şekilde gördüm ve yine aynı şeyler. Bana göre ilginç deneyimdi ve bir daha yapacağım

MasterG

Kayıtlı Üye
Karanlık ortamlarda cisimlerden yansıyan ışık miktarı az olduğundan dolayı beyin cisimleri kendine göre şekillendirmeye çalışır. Ayrıca herhangi bir cisime belirli bir süre gözlerinizi en az kırpmamaya çalışırsanız cisimlerin değişmeye başladığını görebilirsiniz. Ayrıca bir insan ile karşı karşıya oturup 10 dakika boyunca gözlerinize bakarsanız karşınızda ki insanın da değiştiğini görebilirsiniz. Tamamen gözlerimizin ve beynimizin bize oynadığı oyundur. İyi forumlar

yuzarsif88

Kayıtlı Üye
aslında birşeyi denemedim, söylediğim gibi tesadüf oldu öylesine bakıyordum ve aynaya uzun bakınca bu tarz şeylerin olduğunu bilmiyordum,
öylesine bir bakıştı benimki ama..
aynada gördüğüm şey üzerime gelirken etrafta gördüğüm şeyler de o bana doğru gelirken yok olduğunu gördüm eşzamanlı, umarım söylediiğiniz gibi beynimizin bir işidir, ama en son üstüme gelince beynimin & başımın sarsılmasını anlayamadım ürkütücü olmuştu. tekrar denemeye cesaret edemedim...

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Diğer üyeler söylediklerinde haklılar. Benim odam karanlık oda gece vakti zifiri karanlık oluyor. Sadece antredeki küçük lamba sürekli yanar ve onun ışığı vurur odama. Herhangi bir yere dalıp gittiğimde aynı şekilde görüşümü engelleyen bir karartı etrafı kaplıyor. Bir göz yanılmasından başka bir şey değil. Başınızın sarsılmasının başka bir nedeni olabilir. Bodoslama varlıklara bağlamak doğru olmaz.

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
Senin dediklerinin aynısı ben kendim isteyerek çok yapıyorum. Dediklerinin aynısı da oluyor. Ancak beynimizin oluşturduğu şekiller midir, ruhsal varlıklarla mı iletişime geçiyoruz orasını tam bende bilmiyorum. Dışarıdan sokağın lambasından gelen loş ışık odayı aydınlatıyor, gözümü hiç kırpmadan tavana bakıyorum 5 dakika sonra her yer kararıyor, başım dönüyor. Çok ilginç bir deneyim. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Aynalarla yapılan çeşitli çağırma ritüelleri vardır. Aynaların çoğu zaman diğer boyutla geçiş kapısı olduğu düşünülür. Geceleri aynaya sürekli bakmak ve odaklanmak iyi değildir dikkat etmenizi öneririm.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
arkadaşımla göz kırpmama yarışı oynadığım zamanlar arkadaşımın suratının yarısı simsiyah oluyor, tek gözlü tuhaf bir varlık gibi gözüküyordu. arkadaşım da beni öyle görüyormuş. yani bir nesneye yahut kimseye odaklanınca beynimiz onu şekilden şekle sokuyor anlayacağınız

konu bayağı önce açılmış sanırsam, göremedim :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...