Meditasyon yaparken duyduğum sesler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shado

Banlı Kullanıcı
Merhaba, tam meditasyon yapmak için uzanıyorum daha gözlerimi kapatır kapatmaz eşyalardan sesler gelmeye başlıyor, mesela dolabımdan, kapıdan. Bunun sebebi benim enerjim olabilir mi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Meditasyonda pratik yapıp derinleştikçe farklı enerji formlarını hissetmeye başladığımız söylenir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Buna zamanla alışırsınız diye düşünüyorum :)

MasterG

Kayıtlı Üye
Eşyalardan sesler günün her saatinde gelmektedir. Sonuçta dünya üzerindeyiz ve dünya sabit bir gezegen değil. Fakat gece saatlerinde sesler daha net duyulmaktadır çünkü başka ses dalgaları ortamda yoktur. Meditasyon dediğiniz şeyi yapmadan da uzanmayı denerseniz aynı sesleri duyacaksınız. İyi forumlar

shado

Banlı Kullanıcı
Eşyalardan sesler günün her saatinde gelmektedir. Sonuçta dünya üzerindeyiz ve dünya sabit bir gezegen değil. Fakat gece saatlerinde sesler daha net duyulmaktadır çünkü başka ses dalgaları ortamda yoktur. Meditasyon dediğiniz şeyi yapmadan da uzanmayı denerseniz aynı sesleri duyacaksınız. İyi forumlar

Merhaba gündüz denemiştim biraz tecrübem var bu konuda farkli bir enerji hissediyorum her seferinde değil sadece bazılarında, dolabımda bir şeyler hareket ediyordu gözlerimi açana kadar.Ne derseniz deyin tabi her şey olabilir ben sadece benimle ilgisi olup olmadığını merak ettim. Ayrıca her şeyi perilere cinlere bağlama huyum yoktur o yaşları çoktan geçtim.Teşekkürler yorumunuz için. :)

fako

Kayıtlı Üye
Meditasyon esnasında tamamen gevşemiş bir halde olduğunuzu düşünerek söylüyorum o an da duyularınız maksimum seviyede olabilir. Sonuçta o an odaklanmış olursunuz ve en ufak şey sizi boza bilir ve zaten o anlarda çok hassas oluyor insanın duyuları.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meditasyon esnasında her kişi farklı deneyimler yaşar.
Örneğin; A kişisi başının döndüğünü ve havada uçuyormuş gibi hisseder. Fakat farklı bir kişi ise vücudunun ağırlaştığını hissedebilir.
Ses duymak da bu deneyimlerden birisidir. Zamanla bu deneyimlere alışacaksınız ve daha farklı deneyimler yaşayacaksınız.

Sevgiyle Kalın. :)

shado

Banlı Kullanıcı
Meditasyon esnasında her kişi farklı deneyimler yaşar.
Örneğin; A kişisi başının döndüğünü ve havada uçuyormuş gibi hisseder. Fakat farklı bir kişi ise vücudunun ağırlaştığını hissedebilir.
Ses duymak da bu deneyimlerden birisidir. Zamanla bu deneyimlere alışacaksınız ve daha farklı deneyimler yaşayacaksınız.

Sevgiyle Kalın. :)

Teşekkürler ilginiz için umarım her şey çok güzel olur benim içinde herkes içinde.:)

codzombi

Kayıtlı Üye
her gün her saat her dakika , yani anlayacağın 24 saat boyunca sürekli ses duyuyorum. kafamın içinde olan bir ses alıştım. yıllardır böyle.

shado

Banlı Kullanıcı
her gün her saat her dakika , yani anlayacağın 24 saat boyunca sürekli ses duyuyorum. kafamın içinde olan bir ses alıştım. yıllardır böyle.

O hepimizde var bilinçaltı sesleri benimde beynimde sürekli insanlar konuşuyor şarkılar söyleniyor neler nelera herkes farkında olmuyor bu seslerin sanırım.Özellikle uyumaya hazırlanırken konuşur dururlar.:)

codzombi

Kayıtlı Üye
O hepimizde var bilinçaltı sesleri benimde beynimde sürekli insanlar konuşuyor şarkılar söyleniyor neler nelera herkes farkında olmuyor bu seslerin sanırım.Özellikle uyumaya hazırlanırken konuşur dururlar.:)

fısısıfıs şeklinde mi duyuyorsun ?

ibrahim.yildirim

Kayıtlı Üye
Meditasyon yapmayı öğrenmek istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...