Astral seyehat için Monroe Tekniği

codzombi

Kayıtlı Üye
Nasıl peki? Bunun işleyişi nasıldır?

ben yapmadım bilmiyorum . havass ekolünde oldukça var dokunma ile vs , varlıklar ile birlikte fiziksel ışınlamalar da var , belli toprak noktalarından . kimse inanmaz ama olsun yine de söyleyim . astral seyahat mı yoksa gerçekten fiziksel ışınlanma mı bilemiyorum , gözlerimle görmedim. ama türkiyede bunu yapabilen 2-3 kişi olduğunu duydum fiziksel olarak ışınlanma yapabilen . tabi duyulduktan sonraki akıbeti bilinemiyor maalesef ortadan kaybolmuş.

havass olmayan ekollerde de dokunma ile gerçekleştirildiğini de biliyorum . hipnoz ile de astral seyahat astral seyahat mıdır bilmiyorum . mürşitlerin müridlerini astral gezintilere çıkardığını da biliyorum , ama bunun işleyişi ya hipnotizedir sana istediğini hayal dünyasını göstermektir , ya da gerçekten astral bedeni hareket ettirip birlikte gezintilere çıkabilmektir. örnekler çok islamda. kitaplarda sık sık işlenir, özellikle havass kitaplarında falanca duaları oku asa ya sahip olucaksın seni işte istediğin yere götürecek gibi , ya da falanca ortamı gözünü kapayıp açtığın orda olacaksın gibi . bu tür durumlar varlık destekli oluyor . ben yapabildiğini söyleyen insanlar tanıyorum , deneyimleyenleri de biliyorum ama nasıl yapıyorlar nasıl işleyiştir onu bilmiyorum . hani dua okuyup elini gözlerine alnına götürüp sonra çekip perdenin inmesi gibi bir şey düşün.