Astral seyehat için Monroe Tekniği

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyehat için Monroe Tekniği

yıldızları seyretme sanatı

Monroe Tekniği

Not: Yıldızlarla ilgili projeksiyonun birçok metodunu denedim ben, bunu yapmak için en kolay yolun bu teknik olduğu keşfettim. . Monroe: bir haftada bu teknikleri öğretir, Ben, bu tekniğin, diğerlerine üst olduğunu düşünüyorum. çünkü bu teknik , birçok insanın yapamadığı gözünde canlandırmayı gerektirmez.

(Vücudu bırakmaktan anlaşılan : astral seyahat yapabilmek için tam bir rehber olan , D. Scott Rogo, deneyimsiz olduğu için baskı, yüz Ya da değişik şekiller göreceği endişesi ve yoğun kırkunun astral seyahat yapılamamsının baş nedeni olarak açıklar. Birçok kişi astral seyehat sırasında , ölebileceğinden geri gelemeyeceğinden veya bir şekilde onların projeksiyonunun sonucu olarak zarar göreceğinden korkar . Canterbury enstitüsü, D. Scott Rogo ' nun gizli çalışmaları için ünlü, 2,000 insanın üzerinde bukonuda bir çok deney uygulama yaptı. Onların hiçbiri, Monroe Tekniği tarafından herhangi bir yolda yaralanmadı, ve şimdi, üç yıl sonra, hiçbiri, herhangi bir yeni ortaya çıkan problemden şikayet etmedi.

Monroe'nin tekniklerine başlamalım adım adım.....

Birci adım : Vücudu gevşet.

Monroe'ye göre, Gevşeöek ilk önkoşuldur. fiziksel ve zihinsel gevşemeyi kapsar. Monroe, bu gevşeme hedefine ulaşmanın bir metodundan uzun uzun bahsedilmez. , yatarak zatan kas gevşemesi sağlanır. Zihinsel rahatlama için ise derin nefes alma alıştırmalarıyla (1 içeri çek, 2 nefes ver, 3. içeri çek... 50 veya 100'e kadar), gevşeme sağlanır.

İkici adım : Resmi sınırlayan uykuya gir.

Bu, hipnotik durumu olarak bilinendir. Bir daha, Monroe, bunu yapmanın herhangi bir metodunu tavsiye etmez. Uykuya dalmak başka astral tekniklerinde önerilir. Ama uykuya dalan kişi astral yapmış olmaz yanlızca lasüd rüyası görmüş olur. Uykuya dalmamak için yattığınıda bir kolunuz havada asılı kalsın. Yani dik bir şekilde yukarı doğru kaldırın. Uykuya dalarsanız konuluz düşecek ve sizi uyandıracaktır. Aynı zamanda konuz uyuşacak ve yanlızca konuzu düşüneceksinniz. Astyralde düşünce önemlidir. Eğer karışık şeyler düşünürseniz. Olmaz. Oyuzden tek bişey düşüneceksiniz.

Üçüncü adım: Bu durumu derinleştir.

Aklını açmaya başla. kapalı gözlerin boyunca senin görüş alanını gözle. Yani gözlerin kapalıda olsa ileri doğu bak ilerlemeye çalış karanlık içinde ışık Ya da başka bişey görürsn onu takip et. Daha bir süre için hiçbir şeye yapma. Basitçe önündeki siyahlıkta kapalı göz kapakların boyunca bak. Bir andan sonra, sen, hafif desenleri fark edebilirsin. Bunlar, basitçe sinirsel boşaltmalardır. Onların, hiçbir özel etkisi yok. Onları görmezlikten gel.
Bu halin hastral seyahat için ideal halindir. Düşüncelerin boşalır. Sanki şekerleme yapıyormuş gibi hal içinde olursun.

Dörtcü adım : Titreşimin bir durumuna gir.

Bu, tekniğin en önemli parçasıdır, ve hem de en belirsiz olanı. Birçok projektör, projeksiyonun başlangıcında bu titreşimleri not etti. Onlar, yumuşak bir karıncalanma olarak geçirilebilir, veya olduğu gibi elektrik, vücut boyunca vuruluyor. Onların nedeni, bir esrardır. O gerçekte, fiziksel olanını bırakması için yıldızlarla ilgili vücut denemesi olabilir.
Vibrational durumuna girmek için, takip eden talimatlar.

1. Senin derine dokunuyor olabilen bütün mücevherat veya diğer maddeleri çıkar.

1. Odayı karart, bundan dolayı o hiçbir ışık, senin göz kapakların boyunca görülemez, ama bütünüyle hafif dışarı kapamaz.

1. Kuzey-güney bir eksen boyunca s yat, senin başınla, manyetik kuzeye doğru işaret et. Başınızı kuzey tarafa koyun.
4. Bütün kıyafeti gevşet, üstüne bişey örtme Ya da çok hafif kıyafetler giy.

1. gürültü olan bir ortamda asla yapmayın.

1. Gevşe
  2. niyet et yıldızlara gitmeyi senin kendi iraden olduğu ve bunu çok istediğini 5 defa söyle

1. yarım-açık ağızla nefese devam et.
9.sadece nefesine konsantire ol

1. anlına konsantire ol. 6 köşeli davut yıldınızı alnında hayal et. Bu 6 ayaktan birini kendin için seç ve oraya konsantire ol.

1. kendi vucutuna 90 derece bir paralel çizginin oluştuğunu düşün. O çüzgiden yukarı doğrı çık. Seni almaya gelecekler.
Sen, bu titreşimlerin ne olduğunu bilmezsen bile, onlarla teması başardığın zaman bileceksin

Beşci adım : Vibrational durumunu kontrol etmeyi öğren.

Bedenin titremeye üşümeye Ya da ısınmaya başlar. Beynin uyuşur. Sanki hareket etmeye başlarsın. Bunu aklınla kontrol etmeye çalış. Senin sardıklarını aldıklarını bil. Yolculuğa artık hazırsın demektir. Bu yolculuğa izin ver. Bu etkinin geçmesinden korkma. Ya da başka bişey olduğunu düşünme. Seni hazırlamaya geldiler sende onları hazır olarak bekleki. yolculuğun başlasın..

Altıncı adım : Kısmi bir ayrılıkla başla.

Anahtar, düşüncelerindir. kontrol buradadır. Senin aklının sertçe, vücudu bırakmanın fikrinde odakladığını iyice aklında tut. . Dolaşması için ona izin verme. Odanın duvarlarında kal. Bir yere gitme. Sakince bekle etrafı gözle. Sana bir dal bir ışık Ya da başka bir şey uzatılırsa o yöne doğru git. Beklediğin ışık gelmezse bir yere ayrılma vucutuna dönmeye hazır. Ve tekrar kendine gel. Yataktan hemen kalkma. Uzunmaya devam et. İlk denemlerini böyle yapki vucudun hazzırlansın.

Yedici adım : Vücuttan kendini ayrı tut.

Monroe, bunun için iki metoduğunu söyler.
Bir metot, vücuttan dışarı kaldırmaktır. Bunu yapmak, bu vibrational durumuna girmekten sonra çakmak ve sana uzatılanı almaktır.(ışıkğı). Bir çok şey aklına gelecek bunlara izin verme senin tek amacın yıldızlara ulaşmak. Işığı takip et ve yolculukğunu yap.

Başka bir metot, "Dönüş metodu"dur, veya "Aç" tekniğidir.. Senin, vibrational durumunu başardığın zaman, üzerinde yuvarlamayı dene, spiral bir lerleme gibi fiziki bedenine sarılı kal kendi bedenin üerinde yuvarlanır gibi iyice sar kendini sonra yüzmeye başla yukarı doğru.

kaynak: Monroe Techniques düzenleme ve uyarlama urumhamatahayil

papu

Kayıtlı Üye
İlk deneme esnasında geri dönememe endişesi yaşanır diye düşünüyorum. Bu denemeler sırasında yan odada birisinin bulunması endişesiz konsantrasyon sağlar mı yoksa bu endişeyi taşıyanlar zaten astral seyahati beceremez mi? Heyecan verici....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Orada birisinin olması işi bozar

papu

Kayıtlı Üye
Ben eksik incelemiş olabilirim ancak birşey sormak istiyorum. Deneyimlerin aktarıldığı sayfalarda sizin bu konulardaki çalışmalara başladığınız ilk günlerde mesela ilk defa astral seyahate çıktığınızda neler deneyimlediğinizi ve şahsınıza münhasır hislerinizi paylaşmamışsınız .Oysa ben bunları gerçekten yaşayan insanlardan dinlemek isterdim. Acaba çalışmalara katılanları etkilememek için mi paylaşmadınız

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evet astral seyehat denimleri paylaşılmaz paylaşılması bir hatadır bu deneyi yaşayacak adaylar kendi deneyimlerini yaşayamaz. Mümkünse yapmadığını söyleyin

papu

Kayıtlı Üye
Vallahi ben birşey yapmadım :) . Teşekkür ederim ,çok sağolun .

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
ilk deneme esnasında geri dönememe endişesi yaşanır diye düşünüyorum. Bu denemeler sırasında yan odada birisinin bulunması endişesiz konsantrasyon sağlar mı yoksa bu endişeyi taşıyanlar zaten astral seyahati beceremez mi? Heyecan verici....

Bence bir alarm kurabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınızdan bir yakınınızdan sizi belirlediğiniz bir zaman sonucunda gelip kibarca, sarsmadan uyandırmasını talep edebilirsiniz. ya da telefonla arayarak sizi uyandırması da iyi olabilir.

Genelde ilk başlarda 15-20 dak. sonra yukarıdaki işlemlerden birisini talep etmek uygundur.
Syg.

gothikax

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar burda çok karmaşık farklı farklı birşeyler anlatmış ben birkaç defa yaptım ama sonraları araverdim artık yapamıyorum nedense ama titreşimler geliyor kalp atışları artıyor ama çıkamıyorum sadece bir teknik deneyin ve öncelikle rahatlayın. Uykumoduna yaklaştıgınızda ya bedeninizin üstünde oldugunuzu düşünün kendinize baktıgınızı düşünün ben böyle yapıyordum tabi herkese hangi teknik daha kolay geliyorsa onu yapsın ama bazıları çıktıgımızı nasıl anlarız falan demiş sanırım :) Forumda çıkma tekniklerini okudum ve kendini sadece yapılan yorumları tam anlamıyla incelemedim neyse çıktıgımızı nasıl anlarız çıkarken zaten ilk çıktıgında zaten bir balon gibi hareket edersin hareketlerine yönveremezsin zorlanırsın zaten görünce korkudan geri dönmeyi isteyebilirsin. Herneyse birde bu cin falan gördüm falan diyorlar artık ben astralda göremedim gerçi fazlada deneyimim yok ama gerçekte çok gördüm o yüzden hiç korkmuyorum. Bazı arkadaşlar şaka yaptıgımı düşünecekler herneyse forumlarda dolaşırken denk geldim can sıkıntısına yazdım umarım kendi çapımda verdiğim bu paylaşımlar yardımcı olur...yanlış kelimelerde kullandıysam kusura bakmayın herkeze iyi seyahatler :)

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Valla ben deniyorum deniyorum ama çıkamıyorum bir türlü...

hüseyin24

Kayıtlı Üye
evet astral seyahat büyük bir sabır ve sebat ister, sürekli bıkmadan usanmadan ve korkmadan devam etmek icap eder iyi niyet varsa illaki olacaktır diyorum

cerfin

Kayıtlı Üye
İlk astral seyahati yaşadığımda 10-11 yaşındaydım.Kendimi kendi bedenime bakarken görünce öldüğümü zannedip çok korktuğumu hatırlıyorum.Kısa süre sonra yine yaşadım.Ancak artık bu ben uyurken uyku arasında vücudumun titremesiyle başlayan ve uçuşun verdiği hafiflikle devam eden uyku halini aldı.Bilincim o esnada açıkken nasıl uyuyakalıyorum anlamıyorum.Hiç bilinçli şekilde astral seyahate çıkmak için çabalamadım ama o deneyimin birebir aynısını da yaşayamadım tekrar..:willy_nilly:

mavişpery

Kayıtlı Üye
ya astral seyahate çıkmayı çok istiyorum merak ediyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum çıktığım zaman korkucağımı düşünüyorum ve korkuyorum da zaten çünki ne olacağını olabileceğini nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorum deneyenler de yorumlarını yazmıyor nelr olduğunu tahmin edemiyorm.. korkumu nasıl yenicem yardım edebilir misiniz acaba?

leon

Kayıtlı Üye
Astral seyehat dediğiniz şey ; Ben uyurken hep farklı yerlere gidiyorum görmek isteyipte göremediğim yerleri görüyorum ama dokunamıyorum bakıyorum bu bende sürekli oluyor.Ama hep rüya olarak düşündüm,yanılıyormuyum acaba. Gördüğüm yerler rüya değilmi ?

Ayrıca kuş kadar hafif hissediyorum kendimi o anda.

Aydınlatırsanız memnun olurum.

Teşekkürler

eccentiric

Kayıtlı Üye
astral seyehat için niyet edip yattığımda uyku ve uyanıklık arası ama tamamen bilincim açık olarak evin odalarını zihinimde gördüm ve dolaştığımı hissettim kesinlikle rüya gibi değildi...ufak bir astral seyehat yaşadım mı acaba yoksa bu benim bilincimin oyunu olabilirimi..

arkhe93

Kayıtlı Üye
İlk defa bu tekinkte çok yaklastığımı hissettim. İlk defa teknikde biraz korktum. Basladıktan 10 dakika sonra bi değişik oldum. Vücudum ısınmaya basladı. Kulagımda çınlama basladı. Ve vücudum spiral şekilde dönüyordu sanki. Bir ara bırakmayı istedim ama gözlerimi açamadım. Sonra kolumu indirdim hemen. Gözlerimi açtım. Keşke devam etseydim. İşte biraz kokrunca böyle oluyo. :) Ama her geçen gün korkum biraz daha hafifliyor. Çünkü kötü hiçbirşey olmadı. Bu da biraz rahatlık veriyo gibi :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Astral seyehat yapacak arkadaşlar şöyle düşünürlerse daha rahat astrala ulaşabilirler öncelikle korkacak birşey yok herşey bir yansıma beyniniz size bir oyun oynuyor...

aLiCe38

Banlı Kullanıcı
1-1,5 yıldır seyehat etmeye çalışıyordum en sonunda başardım.Sadece kendinizi serbest bırakın ve rahatlayın göz kapaklarınızı kapatın ve göz kapaklarınızı açmadan hiçbirşey düşünmeden gözlerinizle yuvarlak çizin, çıkmak istediğinizi düşünün, inanın kendinizi odada bulacaksınız, aşağıda bedeniniz yatmakta olacak siz korkmayın ve devam edin ilk seferde odadan çıkmayın odanızda uçun hareketler falan yapın, sonra kendinize gelin ve çok rahatlayacaksınız, daha sonra tekrar başlayın yapmaya ve kontrolu ele alın ondan sonra istediğiniz yere çıkın aklınıza kötü şeyler getirmeyin, çünkü ne isterseniz o olacaktır, gezin uçun uzaya çıkın istediğiniz yapın ama unutmayın kontrolu elinize alınca yapın bunu kmsenin yanınızda olmamasını öneririm, sizi sarsmayacak uyandırmayacak bişey bulunmasın, İyi Seyehatler.Saygılar

Aybars

Kayıtlı Üye
evet gerçekten çok güzel bir teknik hep bunu kullanmışımdır ve gerçekten etkili, onlarca tekniği deneyip sonuç alamayanlar için birebir bence..

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Ben ilk denemelerimde o titremeyi hissettiğimde aha çıkıyorum diye heyecanlanıp başarısız oluyordum :) O hataya düşmeyin sanki hergün çıkıp dolaşıyormuşsunuz gibi başlayın

Immortality

Kayıtlı Üye
5.adıma kadar herşey normal titreşim geliyor ve elimi kaldırıyormusum gibi oluyor. Daha sonra ne yapacağımı bilemediğim için kalıyorum ve en sonunda kalkıyorum. Ne yapmam gerekiyor pek anlayamadım . Yardımcı olurmusunuz ? :)