Astral seyehat için Monroe Tekniği

merlinx

Kayıtlı Üye
Konuyu hortlatıyorum :) Ben teknikleri uyguluyorum mesela uzanıyorum aynı denildiği gibi ve kendimi ipe tırmanırken hayal ediyorum ve çıkacakmışım gibi oluyor ama kendi vücudum istemsiz olarak kasılıyor kendimi sıkıyorum bacaklarımla sanki kendimi yukarı itiyorum bunu nasıl düzeltebilirim acaba

Sleza

Kayıtlı Üye
yaa gerçekten nasıl birşey ? ruhsal bir durummu yoksa beyin yansıması mı ?

lost66

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ençok yapmak istediğim şey bu. Ama inanası pek gelimiyo insanın. Kız arkadaşım okuldayken onu görmek istiyorum astral seyahatle,bunu yapmak gerçekten mümkün mü? Yönetici özelden yardımcı olursanız sevinirim. Hiç bi bilgim yok bu konuda aydınlatın beni,tek bildiğim ruhun bedenden çıkıp gezdiği astral seyahet bu. Bana özelden yazarmısın lütfen :(

alin

Kayıtlı Üye
Özelden yazın derken daha da ayrıntı ise gerçekten istiyorsanız sayısız konu var astralle ilgili ayrı bir bölüm var.İyice okuyup anlayıp hazmedip denemelere koyulabilirsiniz.Kız arkadaşınızı görebilmek ise soru evet görebilirsiniz ancak ilk denemelerde olamayabilir tamamen sizin astraldeki durumunuza bağlı hatta önerim ilk seferlerde bulunduğunuz ev odada vs. dolaşmanız.Ekstra özel sitede anlatılanlardan başka bir öneri yok.Ancak olmazsa olmazı nedir derseniz inanmak yeterince konsantre olmak tekniklere adapte olmak tamamen anlayarak uygulamak gerek.Zihni konuşturmadıkça o odaklanmayı korudukça olmayacak diye bir şey yok.Bir de çıktığınızı hissettiğiniz an korkuları uzak tutun kendinizden.Genellikle o raddeye gelenlerin yapamama sebepleri korku duymak ya da astrale çıkıldıktan sonra endişelere kapılıp devamını getirmemek.İyi forumlar...

Cem

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim güzel bir paylaşım

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
yaa hep nasıl yapılacağından bahsediyorlar tamam ben de çok yapmak istiyorum ama bir allahın kulu da çıkıp ben yaptım başardım şöyle yapacaksın demiyo

lost66

Banlı Kullanıcı
o kadar çok konu varki kafam karıştı o yüzden nerde başlıyacağımı bilemedim bedenimi zihnimi kontrol edebilen birisiyim ama astral seyahatte ayrıntı yöntem bilmiyorum.

dewil66

Kayıtlı Üye
Ben dün akşam denedim ama bu tekniği kullanmadım.
Önce vücudum titremeye başladı ama astrale geçemedim.
Bu akşam Monroe tekniğini deneyeceğim.
Umarım başarılı olurum.

uniquenymph

Kayıtlı Üye
kolumuz sürekli havada olucak anladıgım kadarıyla... peki diyelim cıkabildik kolumuz yorulup düserse bi anda ruh geri dönmez mi ? o kadar uzun süre kolumuzu havada tutamayız ki. aklıma ilk takılan sey bu oldu acıklarsanız sevinirim. tesekkurler.

by_bug

Kayıtlı Üye
Bencede kesinlikle katılıyorum.
Diyelimki astrale çıktık ve kolumuz düştü ve bu bedenimizle astral bedenimiz arasında bir şok etkisi yaratmaz mı? ??

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bencede kesinlikle katılıyorum.
Diyelimki astrale çıktık ve kolumuz düştü ve bu bedenimizle astral bedenimiz arasında bir şok etkisi yaratmaz mı? ??

''Uykuya dalmamak için yattığınıda bir kolunuz havada asılı kalsın. Yani dik bir şekilde yukarı doğru kaldırın. Uykuya dalarsanız konuluz düşecek ve sizi uyandıracaktır. Aynı zamanda konuz uyuşacak ve yanlızca konuzu düşüneceksinniz. Astyralde düşünce önemlidir. Eğer karışık şeyler düşünürseniz. Olmaz. Oyuzden tek bişey düşüneceksiniz. ''

Kolu havada tutmanın amacı uyuya kalmamaktır..Yani astral seyehat boyunca havada kalmayacak kol ..Yazıyı tamamen dikkatlice okuyun anlarsınız . :)

by_bug

Kayıtlı Üye

''Uykuya dalmamak için yattığınıda bir kolunuz havada asılı kalsın. Yani dik bir şekilde yukarı doğru kaldırın. Uykuya dalarsanız konuluz düşecek ve sizi uyandıracaktır. Aynı zamanda konuz uyuşacak ve yanlızca konuzu düşüneceksinniz. Astyralde düşünce önemlidir. Eğer karışık şeyler düşünürseniz. Olmaz. Oyuzden tek bişey düşüneceksiniz. ''

Kolu havada tutmanın amacı uyuya kalmamaktır..Yani astral seyehat boyunca havada kalmayacak kol ..Yazıyı tamamen dikkatlice okuyun anlarsınız . :)

Sizin dediğinizi gayet net bir şekilde anladım. Ama benim sorum farklıydı kendimi ifade edememişim demekki. Size şöyle izah edeyim : diyelimki kolumuz yukarıda astral bedenimiz ayrıldığı an bu kolumuz düşmesi sonucu astral bedenimize şok etkisi yaramazmı . Özellikle kimsenin veya herhangi bir şeyin sesi ve teması astral bedenimizi geri getireceği savunulunurken böyle bir etki olumsuz sonuç yaramazmı? ??
Umarım bu sefer doğru anlatabildim kendimi :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sizin dediğinizi gayet net bir şekilde anladım. Ama benim sorum farklıydı kendimi ifade edememişim demekki. Size şöyle izah edeyim : diyelimki kolumuz yukarıda astral bedenimiz ayrıldığı an bu kolumuz düşmesi sonucu astral bedenimize şok etkisi yaramazmı . Özellikle kimsenin veya herhangi bir şeyin sesi ve teması astral bedenimizi geri getireceği savunulunurken böyle bir etki olumsuz sonuç yaramazmı? ??
Umarım bu sefer doğru anlatabildim kendimi :)

Çalışma sıra sıra zaten ve o kolu havada tutma ikinci aşamada bulunuyor. Sen o aşamada zihnini astral seyehate hazırlıyorsun. Havadayken kolunuz uyuşacak bir süre sonra ve hissetmeyeceksiniz. Çıkış işlemi gerçekleştikten sonra kolunuz düşse bir şey olmaz. :)

Mete

Kayıtlı Üye
Men dunen gece qaliba astral seyahete cok yakinlastim.1.kendimi gevsettim.2.yalniz yukari (tavandan disari) cikmayi dusundum.3.bana bir ip dogrultugunu hayal etdim.4.Artik zaman-zaman titremeye basliyordum.ipten tutunca cok guclu titreyisler oldu bedenimde.Ilk olarak sag kolum cok guclu sekilde titredi sonra isindi sonra da hissetmedim ve sag kolumdan omurama dogru siddetli agri basladi.sanki kolumu yastiktan kaldirmadan havada haraket ettire biliyordum.Sanki bedenimden bir sey kopmaya calisirdi.Sonra bu hal sol koluma daha sonra da ayaklarima oldu.(Bu arada kendimi gevsetmemin ilk 10 dakikasinda goz kapaklarim cok guclu sekilde titredi.Zorla kapali tutuyordum.)Bu zaman ezan sesi geldi ve yan odada anam namaz qilmaga baslayinca artiq kalkmak zorunda qaldim.Ama aynaya bakinca sok oldum.Her iki kolum arka taraftan kirmizi olmusdu. ve ustunde buyuk cizikler vardi sanki tirnakla yapilmis.Resmini cektim ama oda karanlik oldugundan telefonda kzariklar ve cizikler gorulmedi.
O gece benim neler yasadigimi ve kolumdaki ciziklerin,kizartilarin kaynagini aciklaya bilen varmi ?
(Bu arada bundan hoslandim)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Men dunen gece qaliba astral seyahete cok yakinlastim.1.kendimi gevsettim.2.yalniz yukari (tavandan disari) cikmayi dusundum.3.bana bir ip dogrultugunu hayal etdim.4.Artik zaman-zaman titremeye basliyordum.ipten tutunca cok guclu titreyisler oldu bedenimde.Ilk olarak sag kolum cok guclu sekilde titredi sonra isindi sonra da hissetmedim ve sag kolumdan omurama dogru siddetli agri basladi.sanki kolumu yastiktan kaldirmadan havada haraket ettire biliyordum.Sanki bedenimden bir sey kopmaya calisirdi.Sonra bu hal sol koluma daha sonra da ayaklarima oldu.(Bu arada kendimi gevsetmemin ilk 10 dakikasinda goz kapaklarim cok guclu sekilde titredi.Zorla kapali tutuyordum.)Bu zaman ezan sesi geldi ve yan odada anam namaz qilmaga baslayinca artiq kalkmak zorunda qaldim.Ama aynaya bakinca sok oldum.Her iki kolum arka taraftan kirmizi olmusdu. ve ustunde buyuk cizikler vardi sanki tirnakla yapilmis.Resmini cektim ama oda karanlik oldugundan telefonda kzariklar ve cizikler gorulmedi.
O gece benim neler yasadigimi ve kolumdaki ciziklerin,kizartilarin kaynagini aciklaya bilen varmi ?
(Bu arada bundan hoslandim)

Varlıklarla alakası yoktur bence.Psikolojik olabilir eğer yaparken korktuysanız vücutta etkiler oluşmuş olabilir.Hemen parapsikolojiye bağlarsak sadece kendimizi etkileriz.Bir daha yapmayı deneyin.

Astral seyahate yapmaya çalışırken yaşadığınız deneyimden korkmayın.Çıktığınız varlık görmezsiniz ondan da korkmayın.

Bu arada yaşanılan deneyimler, kişiseldir ve anlatılmaması gerekir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bana ayrılma anı yine çok farazi geldi.Yani titreşim durumunu kontrol etmeye kadar her şey tamam ama itici bir güç hep eksik kalıyor.Eskiden astral seyahat deneyimlerini okuduğumda 'fırlatmak' gibi terimler(!) duydum.

Başka biri bizi astral boyuta itebilir veya çekebilir mi ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Bana ayrılma anı yine çok farazi geldi.Yani titreşim durumunu kontrol etmeye kadar her şey tamam ama itici bir güç hep eksik kalıyor.Eskiden astral seyahat deneyimlerini okuduğumda 'fırlatmak' gibi terimler(!) duydum.

Başka biri bizi astral boyuta itebilir veya çekebilir mi ?

evet yapabilir.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Nasıl peki? Bunun işleyişi nasıldır?