Periler insanlarla uğraşır mı?

Lia

Kayıtlı Üye
Merhaba. Bir hafta önce kendime peri tarotu almıştım. Bir iki kere kendime yine bir iki kere anneme baktım peri tarotuyla. Bu sabah annem rüyasında bir küçük kız birde yetişkin anne kız iki peri gördüğünü söyledi. ''Biz periyiz ama kötü peri değiliz'' demişler. Annemde ben korkarım sizden diye cevap vermiş. İşte rüyasında annemin bebeği varmış ve perilerle bebek yıkıyorlarmış öyle perilerle konuşurken o arada poposuna şaplak atılmasıyla uyanmış. Kafasını kaldırdığında da kedimiz koşarak odadan çıkıyormuş. Şu an poposunun hâlâ sızladığını söylüyor ve o şaplak anının rüya olmadığına emin. Peri tarotuyla varlıklar çekmiş olabilir miyim? Elimde 3 senedir rider waite tarot destem var ama onunla öyle doğaüstü şeyler yaşamadık. Bir fikri olan var mı?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle sorularınızı sorular bölümüne açın.
evet bazı varlıkları çekmiş olabilirsiniz bu tür durumlar için verilen tavsiyeler vardı araştırma yaparak onları okuyabilirsiniz.Bu konuda yapabileceğiniz en önemli şey kendinize koruma yapmaktır ben beceremem diyorsanız bir uzmana yaptırın.Belki korunmanın yanında arınmada gerekebilir.Ayrıca kartları bırakma konusunda gelişi güzel olarak kartları biryere atmak tavsiye edilmiyor benim bildiğime göre kartları birisine devretmelisiniz eğer yanlış bilgi vermişsem kartları borakma konusunda doğru bilgi verenler olucaktır.

Lia

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim cevabınız için. Ben yeni üye oldum ve soru cevap kısmını görmedim kusura bakmayın. Konuyu yeniden mi açmam lazım oraya?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yeni bir konu açmayın bölüm moderatörü konuyu ilgili bölüme taşıyacaktır :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba. Bir hafta önce kendime peri tarotu almıştım. Bir iki kere kendime yine bir iki kere anneme baktım peri tarotuyla. Bu sabah annem rüyasında bir küçük kız birde yetişkin anne kız iki peri gördüğünü söyledi. ''Biz periyiz ama kötü peri değiliz'' demişler. Annemde ben korkarım sizden diye cevap vermiş. İşte rüyasında annemin bebeği varmış ve perilerle bebek yıkıyorlarmış öyle perilerle konuşurken o arada poposuna şaplak atılmasıyla uyanmış. Kafasını kaldırdığında da kedimiz koşarak odadan çıkıyormuş. Şu an poposunun hâlâ sızladığını söylüyor ve o şaplak anının rüya olmadığına emin. Peri tarotuyla varlıklar çekmiş olabilir miyim? Elimde 3 senedir rider waite tarot destem var ama onunla öyle doğaüstü şeyler yaşamadık. Bir fikri olan var mı?
Evet çekmişsinizdir. Genellikle araçlı (kahve,tarot,kemik,taş,pandül vs.) bakımlarda bazı düşük varlıklar bulaşabilmektedir. Çoğu parazittir veya parazitten hallicedir. Bunların en büyük illüzyonu, geçici olarak bakımın radar alanını genişletmesi olsa da, çektikleri enerji daha fazladır, yani zararlı bir alış veriştir. Genelde bu tarz fiziki müdahale edecek etkinlikte olmazlar. Basitçe, kartları isteyen birine hediye edersiniz, rahatsızlık verildiğini de belirtirsiniz ve bir daha da bakmazsınız olay biter. Yok ben hem bakacağım, hem korunacağım derseniz o da size kalmış buna uygun araştırma yapın bir şeyler bulabilirsiniz sitede.

Lia

Kayıtlı Üye
Araştıracağım, teşekkürler.

ruhname

Kayıtlı Üye
Evet çekmişsinizdir. Genellikle araçlı (kahve,tarot,kemik,taş,pandül vs.) bakımlarda bazı düşük varlıklar bulaşabilmektedir. Çoğu parazittir veya parazitten hallicedir. Bunların en büyük illüzyonu, geçici olarak bakımın radar alanını genişletmesi olsa da, çektikleri enerji daha fazladır, yani zararlı bir alış veriştir. Genelde bu tarz fiziki müdahale edecek etkinlikte olmazlar. Basitçe, kartları isteyen birine hediye edersiniz, rahatsızlık verildiğini de belirtirsiniz ve bir daha da bakmazsınız olay biter. Yok ben hem bakacağım, hem korunacağım derseniz o da size kalmış buna uygun araştırma yapın bir şeyler bulabilirsiniz sitede.

Bu parazitler için başka yöntem var mi çekmek için yani iletişim için ?

MasterG

Kayıtlı Üye
Rüyalar bilinçaltımızın bize yansımasıdır. Ayrıca gerçek hayatta uyurken yaşadığınız bir durumu rüya olarak görebilirsiniz. Örneğin kolunuzun üstüne uyursanız kolunuz uyuşmaya başladığı sırada rüyanızda kolunuzun koptuğunu görebilirsiniz. Uyandıktan sonra ise kolunuzun uyuştuğunu fark edince doğaüstü bir şeyler olduğunu zannedebilirsiniz. Ayrıca rüyanızda düştüğünüzü görürseniz, uyurken de istemsiz olarak düşme hareketi yaparsınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu parazitler için başka yöntem var mi çekmek için yani iletişim için ?

Parazitler varlıklarla iletişime geçmeniz size herhangi bir fayda sağlamaz, olumlu bir alış veriş gerçekleştiremezsiniz. Asalak, enerji kaynağı arayan varlıklardır, Aura bedeninize yapışırlar ve size hem fiziksel hemde enerjisel yönden zarar verirler.

ruhname

Kayıtlı Üye
Parazitler varlıklarla iletişime geçmeniz size herhangi bir fayda sağlamaz, olumlu bir alış veriş gerçekleştiremezsiniz. Asalak, enerji kaynağı arayan varlıklardır, Aura bedeninize yapışırlar ve size hem fiziksel hemde enerjisel yönden zarar verirler.

Peki iletişime geçmesi daha kolay olan başka varlıklar var mı peri cin vs. ?

shado

Banlı Kullanıcı

Ne yapacaksınız iletişime geçip bütçenize zarar kurtulayım diye hoca hoca gezersiniz denemediğiniz babaanne yöntemi kalmaz ona da okutalım buna da okutalım uykularınız kaçar kabuslar görürsünüz . :) Şifa bulmadığınız gibi cebinizden gider.Meraktan soruyorsanız farklı ama merak etmekte iyi değil kanaatindeyim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Şu varlıklar kolay, bu varlıklar zor diye bir kategori yapamayız. Kişinin ilmine ve yeteneğine bağlı bir durum söz konusu çünkü.

Gerekli yeteneğe ve ilme sahip kişiye gerekli davet uygulaması verilir, o kişi hangi varlıkla nasıl iletişime geçeceğini bilir.

ruhname

Kayıtlı Üye
Ne yapacaksınız iletişime geçip bütçenize zarar kurtulayım diye hoca hoca gezersiniz denemediğiniz babaanne yöntemi kalmaz ona da okutalım buna da okutalım uykularınız kaçar kabuslar görürsünüz . :) Şifa bulmadığınız gibi cebinizden gider.Meraktan soruyorsanız farklı ama merak etmekte iyi değil kanaatindeyim.

Haklisiniz da nebileyim bi iletişim kurmak istiyorum yillardir tek hayalim :))

Hopee

Kayıtlı Üye
Bir de şöyle düşünün, oturduğunuz apartmanda bir komşunuz var ve sizi rahatsız ediyor. Bunun olmasını ister miydiniz? Onlarca alem var ve burdaki varlıklar da sizin komşunuz. Sırf canınız istiyor diye onları rahatsız etmek pek doğru olmasa gerek.

sticker

Kayıtlı Üye
Açıkçası ben annenizin peri tarotundan etkilendiğini ve sadece rüya gördüğünü düşündüm. Baska şeyler de yaşarsanız o zaman konuyu değerlendimeli bence.

Lia

Kayıtlı Üye
Evet bende öyle bir ihtimal düşündüm ama annem öyle tarot olaylarını önemseyen biri değil. Peri tarotunu aldığımda da ilgilenmemişti öyle pek inanmaz yani. Dediğim gibi rüya olduğunu düşündüm ama annem bütün gün kalçasında o yerin sızladığını söyledi yatana kadar. Şimdiye kadar başka bir şey olmadı ama bende peri tarotunu elime almadım.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle Merhaba,
Periler ya da Quellotin olarak eski Britanya mitolojilerinde geçerler. Periler insanlar ile uğraşmazlar, yaradılış amaçları yaradılış efsanesi ve Kelt, Paganlara göre "iyilik yapmak ve yapanları da korumaktır." lakin bazı periler sadakat yemini ederler ve bağlandığı kişiden başka hiç kimseye hizmet etmezler, dileklerini kabul etmezler, gerçekleştirmek için çaba harcamazlar. Bu da zamanla ruhlar dünyasında ve gökyüzünün 4 cü seviyesine karışıklıklara kaoslara neden oldu kendi aralarında ayrılığa düştüler. Asil kan triokası denen olayı gerçekleştirebilmek adına periler insan olabilmeleri karşılığında sadakat yemini ile bağlandıkları kişilerin tüm dileklerini yerine getirebilirler. Lakin bu perilerde kötü periler değillerdir, büyük ihtimalle bilinçaltı yansımasıdır.