PSİ Wheel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm psi Wheel çalışıyorum çok düzenli olmasa da. 1 haftadır falan belki 2 hafta da olmuş olabilir. Bir türlü düzgün yapamıyorum beceremiyorum?. Acaba 30 dk falan zaman mı tutmam lazım? Çünkü dediğim gibi çok düzenli yapmıyorum zaman olarak. Hani bazen 5dk bazen 10dk bazen 15dk. Ne yapmam lazım döndürmek için üzülüyorum?. Yani çalıştığım zaman odada ampulden sanki sesler geliyor. Kırpıyor gibi. Ama bir türlü PSİ Wheeli döndüremiyorum. Acaba nefesi mi tuttuğum için mi yapamıyorum. Yani az tutuyorum sonra veriyorum. Kendimi fazla mı sıkıyorum acaba? Ya bir de ne tekniği yapmam lazım onu da tam bilmiyorum kafam karışık sanki?. İnternette PSİ Wheel ile ilgili şeyler var hangisini yapacağım falan kafam karıştı sanki, siz yardımcı olabilir misiniz lütfen? ???

shado

Banlı Kullanıcı
Fazla sıkıyor olabilirsiniz rahat bırakın ensenizden bir enerji çıktığını kollarınızdan ellerinize uzandığını hissedin ve bir enerji topu oluşturduğunuzu hayal edin en çok 15 dakika falan deneyin bence çok yormadan kendinizi.Kasmayın inançlı olun ama bir zorunluluk gibi düşünmeyin zorlamayın yani yoksa olmuyor ben ne zaman rahat bıraktım kendimi o zaman oldu.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Selamun Aleyküm psi Wheel çalışıyorum çok düzenli olmasa da. 1 haftadır falan belki 2 hafta da olmuş olabilir. Bir türlü düzgün yapamıyorum beceremiyorum������. Acaba 30 dk falan zaman mı tutmam lazım? Çünkü dediğim gibi çok düzenli yapmıyorum zaman olarak. Hani bazen 5dk bazen 10dk bazen 15dk. Ne yapmam lazım döndürmek için üzülüyorum������. Yani çalıştığım zaman odada ampulden sanki sesler geliyor. Kırpıyor gibi. Ama bir türlü PSİ Wheeli döndüremiyorum. Acaba nefesi mi tuttuğum için mi yapamıyorum. Yani az tutuyorum sonra veriyorum. Kendimi fazla mı sıkıyorum acaba? Ya bir de ne tekniği yapmam lazım onu da tam bilmiyorum kafam karışık sanki������. İnternette PSİ Wheel ile ilgili şeyler var hangisini yapacağım falan kafam karıştı sanki, siz yardımcı olabilir misiniz lütfen? ������������������

Nefesinizi neden tutuyorsunuz ? Nefes yakıttır.İlk önce onu düzgün almayı öğrenin, çünkü nefes olmadan odaklanma olmaz.Odaklanma olmadan da psişik yetenek olmaz.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm nefesim gelip döndürmesin diye?.Acaba bir kabın içinde mi yapsam?Sağolun ALLAH razı olsun.

nilay

Kayıtlı Üye
tabi bir kabın içinde de yapabilirsiniz. ama kabın cam olmasına dikkat edin. cam iletken saf maddedir.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Fazla sıkıyor olabilirsiniz rahat bırakın ensenizden bir enerji çıktığını kollarınızdan ellerinize uzandığını hissedin ve bir enerji topu oluşturduğunuzu hayal edin en çok 15 dakika falan deneyin bence çok yormadan kendinizi.Kasmayın inançlı olun ama bir zorunluluk gibi düşünmeyin zorlamayın yani yoksa olmuyor ben ne zaman rahat bıraktım kendimi o zaman oldu.
Selamun Aleyküm nasıl hayal edicez enerji topunu resmi falan var mı? Ya da rengi yoksa hayal mı edicez??

Hopee

Kayıtlı Üye
Seni rahatlatan müzikler de dinleyebilirsin, işe yarar bir yöntem olduğunu gözlemledim. Planlı bir şekilde çalışmayla yapamayacağın şey yok, inan kendine. Telekinezi yapmak zor değil herkes bir adım atabilir. Zor olan kendini geliştirmek.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Seni rahatlatan müzikler de dinleyebilirsin, işe yarar bir yöntem olduğunu gözlemledim. Planlı bir şekilde çalışmayla yapamayacağın şey yok, inan kendine. Telekinezi yapmak zor değil herkes bir adım atabilir. Zor olan kendini geliştirmek.

Selamun Aleyküm önerebileceğiniz bir plan var mı Acaba? ?

Hopee

Kayıtlı Üye
Aleyküm selam, yapacağınız istikrarlı bir şekilde en az 10 dakika çalışmak olsun. Ara vermeniz enerjiyi kullanmayı unutmanız demektir, her gün çalışın. Fark edeceksiniz ilerlemeniz ufak adımlarla bile olsa emeklemeyi bırakmış olacaksınız. Umutsuzluğa da sakın kapılmayın bu her insanın içinde olan bir yetenek, geliştirmek size kalmış.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aleyküm selam, yapacağınız istikrarlı bir şekilde en az 10 dakika çalışmak olsun. Ara vermeniz enerjiyi kullanmayı unutmanız demektir, her gün çalışın. Fark edeceksiniz ilerlemeniz ufak adımlarla bile olsa emeklemeyi bırakmış olacaksınız. Umutsuzluğa da sakın kapılmayın bu her insanın içinde olan bir yetenek, geliştirmek size kalmış.

Selamun Aleyküm zamanlayıcı kurmama gerek var mı acaba? Mesala telefondan. Herkesten ALLAH razı olsun Sağolun?

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm Meditasyon günah mıdır Acaba?Bu arada ALLAH razı olsun. Bir sorum daha var acaba ellerimizi koymadan bakarak olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...