Uykusuzluk uykudan sürekli siçrayarak uyanmaz ve halsizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçtiğimiz haftadan beri sürekli uykusuzluk çekiyorum. Uykumdan sürekli sıçrayarak uyanıyorum gece. Belki 10 belki 15 kez. Uyandığımda kafamda saçma sapan bir düşünce oluyor. Mesela arabanın lastiklerini çıkarıp nereye koydum diye düşünerek uyandım bir kere, saçma sapan rüyalar görüyorum sürekli. Bacaklarım sürekli kasılıyor, karnımda ve midemde sanki bir yumruk var ve içim sıkılıyor. Etrafa bön bön bakmaya başladım hayattan zevk alamıyorum. Hep terslikler yaşıyorum. Üzerimde bir musallat olabilir, büyüyle gelen veya üzüntüden gelen bir varlık olabilir. Bu konuda bana dua önerir misiniz? En azından deliksiz uyumak istiyorum geceleri.

kan

Kayıtlı Üye
çok fazla bunalmışsınız benim düşüncem hayat sizi sıkmaya başlamış , büyüdür musallattır bu ihtimaller en sona bırakılmalı , müslümansanız namaza yönelin derim ve birazda imkan varsa tatil kafa dağıtma vs.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Her gün Nas,Felak,İhlas surelerini okuyun en az 1 er kere. Ya Rahman celle celalühü, Ya Hayy celle celalühü, Ya Hafız celle celalühü zikrediniz bolca.

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
Gece yatmadan önce ezbere biliyorsanız Amenerrasülü ve Elif Lam Mim' i okuyun. Özellikle Amenerrasülü' yü okuyan bir insana taç takılır ve sabaha kadar hiç bir ruhani varlık size bir şey yapamaz. Bilmiyorsanız 3 İhlas 1 Fatiha 1 de Ayetel Kürsü' yü okuyup yatınız. Sanırım hayat sizi biraz yormuş.
Ayrıca, sağlam bir büyü yapılmadığı sürece cinler falan kafasına göre insanlara musallat olamaz. O yüzden içiniz rahat olsun.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Dualarınızı yatmadan önce eksik etmeyin.Dua sebep ne olursa olsun tüm sıkıntıların anahtarlarından biridir.Bu sık uyanmalar ve çok alâkasız düşüncelerle uyanma halleri depresif,bunalımlı zamanlarda da çok oluyor.

Ashina

Kayıtlı Üye
Benim de geceleğin bilinçsizce uyanıp biraz kıpraşıp tekrar uyuma gibi ilginç bir sorunum başgösterdi. Ayrıca uyandığımda ayaklarıma ya da avuçiçime kramp girerek uyanıyorum. Büyü falan böyle şeylere sebep olabilirmiymiş :/

ChiReiki

Kayıtlı Üye
Spiritüellere şifacılara git bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...