Gördüğüm rüyam.

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
Öncelikle merhabalar, iyi günler geçirmenizi temenni ederek gördüğüm bir rüyamı sizlerin huzurunuza anlatmak istiyorum. Belki bazılarınıza ilginç ya da komik gelebilir. :) Her neyse, rüyamı anlatayım.
Gece biraz geç yatmıştım. Işığı kapatıp yatağıma uzandım. Uykuya daldım. Rüyamda her taraf sisli idi. Nerede olduğumu tam bilmiyordum. Kafamı soluma doğru çevirdiğimde, yerde bildiğimiz siyah renkte bir pentagram çiziliydi. Pentagramın üzerinde siyah, uzun boylu bir varlık vardı. Ne olduğunu tam çözemedim. Korkmuyordum ama küçük endişe duyuyordum. Kafasını kaldırdı, bana bir şeyler söyledi, anlamadım. Uyandığımda hareket edemiyordum, her tarafım uyuşuktu. Biraz panik yaşadım, ancak korkmuyordum. Kulağıma sanki biri fısıldıyordu, ama ne dediğini gerçekten de anlamıyordum. Fısıldama gittikten sonra, uyuşukluğum da gitti. Sağa, sola bakındım. Kimse yoktu. Korkmuyordum, aksine çok huzur dolu ve rahattım.
Ne olduğunu gerçekten anlamadım. Kısacası, gördüğüm rüya hakkında biraz yorum yapmanızı istiyorum. Bu rüya, sadece bilinç altımın oluşturduğu bir rüya mı, yoksa bana bir şey mesaj mı vermek istiyor ??
Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, iyi forumlar geçirmenizi diliyorum. :)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Yatmadan önce korku film vs. türde bir film izlediniz mi? Ya da okuduğunuz bir yazıdan etkilenmiş olabilirsiniz.

SamsunLu55

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Avukat Katibi
Evet izlemistim. O gun arkadaslarla sinemada magi isimli korku filmini izlemistik. Lakin bu zamana kadar izledigim korku filmlerinden hic etkilenmemistim. Ilk kez basima boyle bir sey geldi.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Büyük ihtimalle filmden dolayı. Diğer filmlere nazaran daha dikkatli izlediğiniz için olabilir.