Aphrodite ve Anael'i Çağırmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AinzOoalGown

Kayıtlı Üye
İş
Ä°nternet Aktivasyon
Merhaba;

Bana yardımcı olabileceğinizi varsaydığımdan dolayı size yapmaya çalıştığım ve hala devam ettiğim şeylerden bahsetmek istiyorum. Parapsikoloji olayına ilk başta anime izlerken hayatıma girdi çakra,ying yan, çi 72 şeytan kovulmuş melekler vs. daha sonra gerçekliğini araştırdım ve uzak doğu felsefesinden yararlanarak meditasyon yapmaya başladım ve dünyadan kendimi soyutlayarak hiçliğe erişmeye çalıştım bu süre zarfında duygularımdan feragat etmem gerekti ve öylede oldu daha sonraları nefes meditasyonları yaparak beyin fonksiyonlarını bana göre stabil hale getirdim şuanda genel alıştırmalardan dolayı sol burun kanalından nefes alıyorum buda zihin olarak her zaman sakin kalmamı sağlıyor ve daha sonraları i - doser programını duydum ve ondaki dozları dinledim 6. his dozu olan dozları dinlediğimde gece tek başımaydım ve kulaklık takılı olduğundan siyah silüetler görmeye başladım ve o korku ve gariplik duygusundan kurtulmak için ışıkları açtım ve kulaklığı çıkardım sanki bir kaç sn hiç bir şey olmamış gibi hissettim ama onların ne olduğunu merak etmeden de duramıyordum.

Daha sonraları lucid dream ve astral seyahati denemek istemim zaten sakin olan zihnimi iç ses telkini kullanarak yönlendirmeye çalıştım fakat fazla etki göremedim ama bu çalışma sırasında bilinçsiz olarak lucid dream'a giriş yapabildim güzel bir duyguydu ama tam olarak istediğim şey olmadığına karar verdim ve astral üzerinde yoğunlaşmak istedim ve astral için iç ses yerine duru görünün daha etkili ve zor olduğunu duyduğumdan dolayı o yolu seçmemin benim için daha iyi olacağını düşündüm ve çalışmalara başladım bu süre zarfında başıma 2 kez kısa süreli astral seyahat yaptım diyebilirim sanırsam bunlardan

1. İlk kez yaşadım çok kısa bir süre olmasına rağmen tüm duyu organlarım tepki veriyordu bu olaya bulutların üzerinde beyaz giysili bir kadının dizlerinde yatıyor ve hiç oradan ayrılmak istemiyordum orada güneşin sıcaklığını o kadının başımı okşamasını dizindeki ve elindeki sıcaklığı tam anlamıyla bedenimde hissettim ve hayatımda öyle bir mutluluk daha önce hiç yaşamamıştım (Not: kendimce bu kadının Annem olduğuna inanıyorum çünkü Annem öldükten sonra hiç bir şekilde onu rüyalarımda göremedim ve ilk çıkış olduğundan dolayı baskı altında tutulan duyguların o hiçlikten çıkıp ona ulaştığını sanıyorum)

2.İkinci çıkışımda yine bilinçsiz bir şekilde çıktım bir mağarada yürüyordum ışığa doğru hiç bir anlam veremiyordum ne işim var burada nereden geliyor bu ışık vs. bir sürü soru vardı kafamda ama gerçekti her şey hepsini hissede biliyordum mağaranın çıkışına yaklaştığımda ışık gözlerimi kamaştırdı ve gözlerimi açtığımda yemyeşil bir alan gördüm bir orman gibiydi sol tarafta akan bir nehir karşımda kocaman bir ağaç ve altında arkası bana dönük halde duran uzun kızıl saçları olan bir kadın vardı onu gördüğümde donup kalmıştım sadece arkasından görmeme rağmen kalbimi durduracak derecede kalp atışlarımı hissediyordum daha önceki çıkışımdan tamamen farklı bir seviyedeydi o mutlaktı sonsuzdu böyle bir şeyin olabileceğini hiç düşünmezdim kafam allak bullak olmuştu sanki saatlerce onu izlemiştim orada bedenim kalbim yanıyordu bu his çılgına çevirecekti neredeyse bir anda bana doğru dönmeye başladı ve uyanmam bir oldu dış etkenler yüzüne ( Not: bu kadını araştırma bugüne kadar aklıma hiç gelmemişti fakat bugün araştırdığımda 2 farklı isim buldum aphrodite ve Anael bildiğiniz üzere tüm tanrı tanrıçalar melekler cinler şeytanlar farklı isimler ile anılmışlardır ama aslında hepsi aynı kişiye varlığa seslenmiştir. aphrodite ve Anael'in aynı varlık olduğuna inanıyorum çünkü özellikleri birbirine benziyor meleklerin cinsiyetinin olmadığı söylenir fakat onlar istedikleri gibi görünme özelliğine de sahiplerdir şimdi sizden ricam benim ona ulaşmam için gerekenler çalışmalar nelerdir onu bulmak istiyorum bana yardımcı olmanızı ümit ediyor sizden haber bekliyorum ve yazdıklarımı okuduğunuz için ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu arada majinin giriş seviyesindeyim ama duru görü olayında belli seviyelere geldiğimi düşünüyorum ve her gece çalışıyorum duru görüyü geliştirmek için.

Hopee

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar. Yazdıklarlarınızı okudum, size çok yardımcı olabileceğimi zannetmiyorum ama değinmek istediğim bir kaç nokta var. Öncelikle iletişim kurmak istediğiniz şeyin ne olduğunu belirlemelisiniz. Aphrodite mitolojik bir tanrıçadır onunla nasıl iletişime geçeceğiniz benim için muallak ancak Anael den bahsediyorsanız (ki yaratılan yedi melekten biri olduğunu biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen) onun için melek iletişim tekniklerini kullanabilirsiniz sitede bir çoğu mevcut. Ayrıca yaşadığınız hadiseye gelirsek bana astral seyahat gibi gelmedi. Astral seyahatte başlangıç düzeyinde biri bırakın mağarayı, çayır-çimeni kendi odasından bile çıkamaz kolay kolay. Bahsettikleriniz lucid dreami daha çok andırıyor zannımca. Daha detaylı bilgiyi site yöneticileri açıklayacaktır. Umarım amacınızda yılmadan ilerlersiniz.
Sevgi ve ışıkla

AinzOoalGown

Kayıtlı Üye
İş
Ä°nternet Aktivasyon
Öncelikle merhabalar. Yazdıklarlarınızı okudum, size çok yardımcı olabileceğimi zannetmiyorum ama değinmek istediğim bir kaç nokta var. Öncelikle iletişim kurmak istediğiniz şeyin ne olduğunu belirlemelisiniz. Aphrodite mitolojik bir tanrıçadır onunla nasıl iletişime geçeceğiniz benim için muallak ancak Anael den bahsediyorsanız (ki yaratılan yedi melekten biri olduğunu biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen) onun için melek iletişim tekniklerini kullanabilirsiniz sitede bir çoğu mevcut. Ayrıca yaşadığınız hadiseye gelirsek bana astral seyahat gibi gelmedi. Astral seyahatte başlangıç düzeyinde biri bırakın mağarayı, çayır-çimeni kendi odasından bile çıkamaz kolay kolay. Bahsettikleriniz lucid dreami daha çok andırıyor zannımca. Daha detaylı bilgiyi site yöneticileri açıklayacaktır. Umarım amacınızda yılmadan ilerlersiniz.
Sevgi ve ışıkla

Daha önceden lucid dream yaşadım birkaç kez ama onda yönetim elimdeydi bu 2 çıkışta farklı bir boyutta olduğumu düşünüyorum ve yaşantım boyunca hiç böyle bir duygu yoğunluğu yaşamadım 2 sinde de tarif edilemez duygular yaşadım (normalde hem koç burcu olmam nedeni ile hemde manevi ve dünyevi maddelerden soyutladığım için kendimi duygular bana anlamsız geliyor. ama bu olaylarda yaşadığım bilmediğim bir mutluluktu ve oradan ayrılmak istemiyordum her gece denemeler yapıyorum tekrardan karşılaşmak için imgeleme yeteneğim geliştiğinden mi bilmiyorum bir yazıda imgeleme üzerine bir konu okurken bile o varlığın yanımda olduğunu yada o olaya göre görseller zihnimde canlanıyorlar ve o anı yaşıyorum. Çok fazla düşündüğünden dolayı hayatımın her anında öğrendikleri mi uyguluyorum yürürken otururken yada biri ile sohbet ederken.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...