Kendimi geliştirmeye nereden başlayabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kevinlonnie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ruhsal güçler, parapsikoloji, metafizik gibi şeylere nereden başlayabilirim? Kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum. Bilgili olanların yardımcı olmasını istiyorum teşekkürler.

origanum

Yönetici
Bu alanda bulabildiğiniz her kaynağı okuyun, iyice özümseyin. Önce isim yapmış kişilerden başlayın sonra büyük yayınevlerinden çıkan diğer kişilerin eserlerini. En son da farklı kişileri okuyun, tek taraflı olmamak ve karşılıklı fikir alışverişi ile muhakeme kabiliyeti kazanın, neyin ne olduğunu tek başınıza zihniniz çıkarabilme seviyesine gelebilsin diye. Gerisi için zaten okumanıza gerek yok, okunacak birşey de kalmadığı için yok zaten, hayat sizi yönlendirecektir.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Önce iyi bir araştırma ve okumakla başlayın.Ama ne okuduğunuza itina gösterin.Bu yola giriyorsanız gitmek istediğiniz adresi alırken dikkat edin yanlış yönlendirilmeyin.Sağlıcakla kardeşim.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Oku bol bol oku. Pozitif ol. Ve her kaynaktan oku.

Ashina

Kayıtlı Üye
Tavsiye ettiğiniz uzmanlar varmı? Nereden başlayalım ben de bir kaç kitap alıp araştırmalara başlamak istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ruhsal güçler, parapsikoloji, metafizik gibi şeylere nereden başlayabilirim? Kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum. Bilgili olanların yardımcı olmasını istiyorum teşekkürler.
Bu çok sık soruluyor. Standart bir başlangıç noktası yok. Herkesin başlangıç noktası, kendi bilgisinin sınırlandığı yerde başlar. Buna ek olarak, ruhsal güçler,parapsikoloji, metafizik diye yazdığımız basit kelimeler çok ciddi ve geniş alt başlıklar içerir. Yüzeysel bilgi derseniz her yerde var, internetten bu konular hakkında toplam 1 günde yüzeysel olarak bütün bilgileri edinirsiniz. Yok ben daha özel şeyler arıyorum derseniz, bir uzmanlığa yönelmişsiniz demek olur. O halde hangi konuda uzmanlaşmak veya uzman düzeyinde bilgi edinmek istiyorsanız o konuya eğilmelisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...