Varlık çağırma ve korunma yolları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aer

Kayıtlı Üye
Selamlar forumunuz daim olur umarım. Sorum vardı sizlere, ilgim var varlıklara fakat çağırma yapmıyorum, yapmak da istemiyorum. Geçmiş yıllarda musallat durumu atlattım ve büyüğümün kurtarırken söylediği tek şey tekrar iletişime geçersem veya bir şekilde bulaşırsam herhangi bir yoldan gene gelecekleri yönündeydi. Yakmak vs. gibi şeylerin tehlikeli olduğunu, en iyisinin uzaklaştırmak olduğunu söylemişti ve verdiğim söz nedeniyle herhangi bir şekilde cin'lerden perilerden vs. biriyle iletişime geçersem musallat yaşadığım cinlerin tekrar döneceği yönündeydi. Şimdi ise tekrardan görmek konuşmak vb. tecrübeleri yaşamak istiyorum. Çakra, enerji, cadılık vb. hiç bir şey yapmadan tamamen akılla öngörebildiğim kadar, bilgim kadar bir süre iletişimde olmuştum gene musallat durumu yaşamadan önce fakat içsel ses doğru kelime midir bilmiyorum ama bu sesle çoğu sesi benzeşmesinden dolayı ne kadar tanısam da karşımdaki varlığı sesler karıştığı için yalan söylediklerinde vs. anlamıyorum.

Bu kaideleri göz önüne alarak ilerlemem gereken yol nedir bunu sormak istiyorum sizlere.

Saygılarımla , İyi Forumlar :)

origanum

Yönetici
İsabet olmuş bulaşmamanız.
Şimdi ise intihar etmek istiyorsunuz yani. Yaşayabileceğiniz tek tecrübe zorlu bir ölümdür. Sizin hayatınız kimse karışamaz tabi.
Tabi ki anlayamazsınız ve ilerleyemezsiniz. Daha bu alandaki kavramlara hakim değilsiniz ki olduğunuzda bile yapacağınız anlamına gelmiyor. Bilgi ve fikir sahibi olmak çalışan, ilgilenen herkesin elde edebileceği birşey ancak ötesi mümkün değil. Sadece doğuştan belirli kriterlere sahip olanlar iletişim kurabiliyor, sonradan kazanılmıyor, genlerinde olan yapıyor zaten, ya çocukluğunda beri ya da olması gereken zaman olduğundan beri.
Yol yakınken o büyüğünüzün tavsiyesine uyun, bulaşmayın. Dinlememekte özgürsünüz herkes kendi hayatından sorumludur sonuçta.

Aer

Kayıtlı Üye
Anneannemin uğraştığıni biliyorum ve doğuştan beri bulunduğunu biliyorum ve musallat olayından önce fal da bakmistim ve cagirmadigim halde çoğu şeyi de yaşadım tek cümle ile tekrarda iletişim kurabilirim fakat size doğru atılacak yolu soruyorum yanlış anlamanızı istemem kesinlikle intihar mevzusuna gelirsek doğuştan bişey var mı bilemem inanin olucegimi bilsem de yaptım bazı şeyleri ve sonu hep güzel oldu bundan sonrası güzel olucak diye bi kaide de yok lakin bende bu yüzden soruyorum sizlere nasıl ve nerden başlamalıyım bunu ister öğreniyım ister öğrenmeyim şu ana kadar istediğim herseyi aldım ve alicam buna da eminim sadece adımlarımı sağlam atmak istiyorum yardimci olmak ister yol gösterirseniz sevinirim sizden öğretmenizi istemiyorum sadece yol istiyorum çünkü 9 yolum var sadece düşünceniz önemli benim için

LegendStar

Kayıtlı Üye
Tekrar musallat yaşamak istemiyorsanız uzak durun bence,bu sefer kurtulamazsınız.Onlarla uğraşmayın sakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...