Rüya ve bilinç hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mami

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyamda daha önce platonik olarak aşık oldugum adamı görüyorum, hergün değil ama 1-2 senedir görmediğim biri daha önce çok aşık ve takıntılıydım, şimdi instagramdan falan takip edebiliyorum ama sanırım bilinç altımdan dolayı. Sizce farklı bir durum olabilir mi? Rüyalarimda bu sekilde gormem acaba onun da beni düşündüğü anlamına geliyor olabilir mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Genelde böyle bir yaygın düşünce var."O da beni düşünüyor mu?"Şu ana kadar kendim ve çevremden bunun böyle olmadığını ,sadece bir teselli olduğunu gözlemledim.
Ben sebep olarak bilinçaltı derim.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence sızı dusundugu felan yok bu sızın düşüncelerinizden kaynaklanıyor. Kendınızı bos yere yormayın.

shado

Banlı Kullanıcı
Bana kalırsada bilinçaltı normal bir şey herkesin başına gelir benimde rüyamda tarot destem konuşuyordu sorgulamadım biliyorum bilinçaltı olduğunu ne zaman ki rüyalarımı zihnimi kontrol edebilirim o zaman anlamlandirmaya çalışırım .Mesela gelecek bir tehlikeye karşı uyarı olarak.

Ashina

Kayıtlı Üye
Bana hep platonik aşık kızlar ilginç gelmiştir. Platonik aşk sanki erkeklerin yaşaması gereken bir şey gibi geldi hep :/
Bence arkadaşlar haklı "o da beni düşünüyor" gibi bir anlamı yoktur sizin zihninizle alakalı

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Rüyaların bilinçaltının değil ara bilincin ürünüdür.Yani bilinç ile daha derinleri olan bilinçaltı arasında kalmışlar, biraz yukardan biraz aşağıdan.Onun sizi düşündüğü anlamına gelmiyor çünkü bilinçler arası bir bağlantı bu şekilde işlemez.Rüya gibi belirsiz bir olgu değildir.Mesajlar veya haberler nettir.Gönderildiği gibidir.

Qualified

Kayıtlı Üye
Biraz sansiniz varmis ki halen yasadigindan haberiniz var.
Ben yillar önce son kez gördügüm birini yillardir rüyalarimda düzenli görüyorum,
Trajedik bir durum, hayatta olup olmadigini ögrenemiyorsun bir tek ortak arkadas yok, sosyal medya hesabi yok, operatör rehberlerinde ismi yok.
Bazen caresizlik mutlak durumda olabiliyormus demek..

mami

Kayıtlı Üye
anladım bende bilinç altı olduğunu düşünüyorum ama işte insan diğer türlüde olsun istemiyor değil. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...