Kizlari rüyalarinda korkutuyorum yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kan

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşlarımı özellikle sevgililerimi sebebsizce ben istemeden rüyalarına girip korkutuyorum. Rüya başlangıcında beni görüyorlar sonra birşeyler onları korkutuyor, her kız arkadaşıma düzenli olarak oluyor, bir süre sonra geçiyor bitiyor. Ben hayatlarına girdiğimde başlıyor bu süreç, genellikle sevgilim ve onun yanında tanıdığım kızlara oluyor. Tamamen safi olarak gördüğüm bir sevgilime olmadı sadece. Dediğim gibi kontrol edemiyorum özellikle moralim bozulduğunda 1-2 gün içinde oluyor. Lütfen bilginiz dahilinde olsun olmasın tahminlerinizi de dinlerim

Aer

Kayıtlı Üye
Selamlar :) Kişiliğin doğrultusunda da olabilir bu olay başka yönlü de olabilir Bikaç şeye dikkat etmeni istiycem senden eğer dikkatin doğrultusunda yakalarsan tekrar yaz ona göre bi bilgilendirme hep beraber yapalım sana Öncelikle

1. Sevgili veya Arkadaşın (Bayan olarak ) yakın olduğunu veya olucağını düşündüğün kişinin başından geçenleri iyi dinle senleyken
2. Bu rüya ve olaylardan sonra bi adım ilerisi genelde baktığın veya sevgili olmayı düşündüğün kişiye sen bakarken başına bişey gelmesi (Düşme gibi)

dediğin olay birçok olayın başlangıcı ama genelde bayanlarda oluyorsa bu durum benimde başıma gelmişti ve sonraki gelişen olay baktığın kızın başına bişey gelmesi örneğin : Kafasına top gelmişti hiç olmadık yerden sınıfta bakarken pencereye çarpmıştı kafasını falan

NOT: k.bakma yeni uyandığım için cümleler anlamsız ve devrik olabilir anlamaya çalış dikkat et davranışlara çözülür İnş.

kan

Kayıtlı Üye
Yalnız bu gibi olaylara dikkat etmedim tesadüf olabilir hatta bir çok tesadüfte olabilir benim fikrim ama dediğim şeylerde gerçekten bir problem var , ben hayatlarına girmeden sorun olmuyor , ve hepsinde olmuyor bu durum. Hayatına girdiğim sevgilimden başlıyor ve arkadaşlarıyla oturup kalkarsam ve onlarla da sorun yaşarsam oluyor , ve şu da bir nokta sorun yaşadığım 1-2 gün içinde gerçekleşiyor hemen . rüya olarak sesler olarak ve görüntü itibariyle karşılarına çıkıyorlar ben yanındayken tenha mekanlarda ayrıca ben birşey görmüyorum. sadece tek tanık olduğum sevgilimin birine daha başlamamıştı birşey önümüzden yürüyüp geçti ayak sesleri var ama görüntü hiç yok . mesela ona o gün başladı . ve benim tek duyduğum şey buydu başkada birşey görüp işitmedim ne de rüyalarda...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İlk ikisi tesadüf olmuştur diyelim, gerileri tamamen dişil bireylerin dedikodusal düzlemde kendilerine yaptıkları koşullandırmadan başka bir şey değil gibi gözüküyor.Çünkü rüya terminolojisinde rüyaya girme diye bir şey varsa, bu bir takım psişik uğraşlarla oluyor.Sizin bilinçaltınız herhangi bir nedenden dolayı karşısındaki insanlara böyle bir enerjide yayıyor olabilir ancak bunu bilmek de çok zor.Sanırım bir uzman bunu anlayabilir.

kan

Kayıtlı Üye
acaba dedim musallat tarzı birşey mi var? Ama her sevgilime ve her arkadaşlarına olmuyor , bana kötü gelenlere moralimi bozanlara oluyor sadece . Ve birde tek bir varlık değil korkutanlar cümbür cemaat sanki bir kaç aile gibi birşey çocuklar adamlar kadınlar , yüzlerini net görebilen olmamış sanırsam bulanık diyor herkes . bir kişiye veya bir kişinin arkadaşlarıyla beraber kendisine olsa tesadüf diyecegim ama bu çok uzun süredir birbirini bile tanımayan kızlara oluyor. eskiden hepsinde birşey var derdim ama artık benle ilgili olduğuna inanıyorum . Moralim bozulunca bozan kişiye 1-2 gün içinde uyumamaya dikkat et diyorum sabah veya gece uyusun rahatsızlık çekiyor . uyansın veya uyumasın gene ses duyuyor . geçen sene kızın biri gülüp eğlenirken benim yanımda sürekli görüyordu artık kız sallanarak ağlamaya başlıyordu. gerçekten bu konulara hakim olan biri varsa bilgi verebilir mi ? Ayrıca yorum yapan kişilerede teşekkür ederim.. İyi forumlar.

sticker

Kayıtlı Üye
geçen sene kızın biri gülüp eğlenirken benim yanımda sürekli görüyordu artık kız sallanarak ağlamaya başlıyordu. gerçekten bu konulara hakim olan biri varsa bilgi verebilir mi ? Ayrıca yorum yapan kişilerede teşekkür ederim.. İyi forumlar.
Ben tam anlamadım, rüyalarında sizi mi görüyorlar, uyanıkken mi, yoksa uyanıkken bir varlık mı görüyorlar biraz açabilir misiniz?

kan

Kayıtlı Üye
Rüyanın en başında ben oluyormuşum , ben birşey yapmıyormuşum sonra ben kaybolunca korkulu rüya başlıyormuş bazı varlıklar korkutuyorlarmış , ve ayrıca ben yanlarındayken bazı varlıklar gördükleri oluyor ve hatta bir sese kendim tanık oldum.

sticker

Kayıtlı Üye
Rüyanın en başında ben oluyormuşum , ben birşey yapmıyormuşum sonra ben kaybolunca korkulu rüya başlıyormuş bazı varlıklar korkutuyorlarmış , ve ayrıca ben yanlarındayken bazı varlıklar gördükleri oluyor ve hatta bir sese kendim tanık oldum.

Yani sadece uyurken değil, uyanıkken de varlık görüyorlar. Peki siz yalnızken varlık gördünüz mü veya hissettiniz mi?

kan

Kayıtlı Üye
elbetteki bazı insanlar bazı varlıkları görebilirler tabi net göremediğimi açıkça belirteyim toz bulutu gibi ışık gibi gel geçleri oluyor tahminimce , öyle net bir görüntü alamadım hiç bir zaman , ara ara hissederim sesler duyarım garip gibi ama garipsemem barışık yaşayan biriyim. korkutucu bir şey yaşamadım yani , hatta bundan hiç bahsetmedim ama uyandığımda uyku felci denilen olayda kıpırdayamadım gördüğüme göre erkek kadın bir çok varlık vardı odamda üstlerinde insani kıyafetler ve insan kılığında geldiklerine inanıyorum yüzlerini göremedim yalnız uyandığımda ise oda ışığı aynıydı döner koltuğun bile duruşu aynıydı . Ve ben bu varlıkların bana karşı iyi olduklarına inandım o gün elbette bu rüyanın üstünden aylar geçti . Çok küçükkende bir arkadaşım vardı oyunlar oynadığım rüyalarımda ondan bir türlü kurtulmuştum hocalar filan çünkü rüyadan istediğim zaman uyanabilen ben onlayken uyanamıyordum. Ve hatta şunuda ekliyim korku rüyası görürsem güçlüyse korkutan benden uyanmam mümkündü çoğu rüyamın rüya olduğunu biliyordum istediğimi yapıyordum hatta beni korkutmaya geleni bile acıya boğduğum günleri hatırlarım. Bunlardan yola çıkarsanız sevinirim öz geçmişim bu diyebilirim

sticker

Kayıtlı Üye
Ya bana ilginç geldi. Tabi bilemiycem bir tespitim yok bu konuda bilgili değilim. İşin uzmanına başvurmanızı öneririm. Gerçekten bulabilirseniz.
Hisler önemlidir. Sanırım siz de varlıklarınız olduğundan şüpheleniyorsunuz. Ispatlayamayınca kesin konuşamıyor tabi insan. Ama sizi koruma altına aldıklarından size zarar verebilecek kişileri uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir. Bir de sanki çevrenizdeki insanlar sizi üzünce ortaya çıkıyorlar yanlış mıyım.
Yapılabilecek bir şey tabi yapabilirseniz yok gibi davranmak.
Rüyalara hakim olmanın parapsikolojide önemli olduğunu okumuştum. Sizin bazı güçleriniz var sanırım.

kan

Kayıtlı Üye
Bir şeyler olduğundan şüpheliyim evet , ve eskisi gibi rüya kontrolü yapamıyorum veya nasıl yapıldığını unuttum ama en azından korkmuyorum :)

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşlarımı özellikle sevgililerimi sebebsizce ben istemeden rüyalarına girip korkutuyorum. Rüya başlangıcında beni görüyorlar sonra birşeyler onları korkutuyor, her kız arkadaşıma düzenli olarak oluyor, bir süre sonra geçiyor bitiyor. Ben hayatlarına girdiğimde başlıyor bu süreç, genellikle sevgilim ve onun yanında tanıdığım kızlara oluyor. Tamamen safi olarak gördüğüm bir sevgilime olmadı sadece. Dediğim gibi kontrol edemiyorum özellikle moralim bozulduğunda 1-2 gün içinde oluyor. Lütfen bilginiz dahilinde olsun olmasın tahminlerinizi de dinlerim

Bu durum benimde başıma gelmişti..ben bayanım, sende erkek bu durum farketmez..bana aşık olan erkek bir üç harfli bana musallat olmuştu ve kurtulmam zaman almıştı..bana musallat oldugu dönemlerde ki hayatıma giren erkek arkadaşlarımda (sevgili olarak) bu tarz gece korkuları yaşadılar ve kızım sende ne var deyip uzaklaşmışlardı benden..o dönem 3 ayrı kişiyle ilişki kurmayı denedim fakat 3 ünü de bu üçharfli uzaklaştırdı benden,kıskandığı için.. Ve arkadaşların yorumlarda söyledikleri gibi bu 3 erkeğin arasında dedikodu gibi bir mevzu da olmadı..3 üde birbirini tanımıyor.. Demem o ki, bana göre sana musallat olmuş üç harfli bir bayan var ve tüm kızları senden uzaklaştırıyor.. Ve muhtemelende senin hislerin çok kuvvetli veya psişik bir takım gücün yada enerjin var..

kan

Kayıtlı Üye
Bu durum benimde başıma gelmişti..ben bayanım, sende erkek bu durum farketmez..bana aşık olan erkek bir üç harfli bana musallat olmuştu ve kurtulmam zaman almıştı..bana musallat oldugu dönemlerde ki hayatıma giren erkek arkadaşlarımda (sevgili olarak) bu tarz gece korkuları yaşadılar ve kızım sende ne var deyip uzaklaşmışlardı benden..o dönem 3 ayrı kişiyle ilişki kurmayı denedim fakat 3 ünü de bu üçharfli uzaklaştırdı benden,kıskandığı için.. Ve arkadaşların yorumlarda söyledikleri gibi bu 3 erkeğin arasında dedikodu gibi bir mevzu da olmadı..3 üde birbirini tanımıyor.. Demem o ki, bana göre sana musallat olmuş üç harfli bir bayan var ve tüm kızları senden uzaklaştırıyor.. Ve muhtemelende senin hislerin çok kuvvetli veya psişik bir takım gücün yada enerjin var..

Bir tane olan bir varlık yok , bir çok var anlatılana göre korkunç bir topluluk büyüklü küçüklü dişili erkekli yalnız şöyle bir durum var bu her sevgilime olmuyor ve her sevgilimin arkadaşına da olmuyor , seçe seçe yapıyorlar . aslında şikayetçi değilim bu durumda sadece neyin ne olduğunu bilmek istiyorum

sticker

Kayıtlı Üye
Yine bir şey soracam merak ettim :) Her kız arkadaşına değil seçe seçe yapıyorlar ya, korkuttuklarının ortak bir özelliği var mı? Ne bileyim seni üzenler o grupta mı?

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Bir tane olan bir varlık yok , bir çok var anlatılana göre korkunç bir topluluk büyüklü küçüklü dişili erkekli yalnız şöyle bir durum var bu her sevgilime olmuyor ve her sevgilimin arkadaşına da olmuyor , seçe seçe yapıyorlar . aslında şikayetçi değilim bu durumda sadece neyin ne olduğunu bilmek istiyorum

Bana musallat olan da 3 kişi yani 3 üç harfli geziyorlardı, 3 üde erkekti.. Olabilir ,onlarında insanlar gibi arkadaşları var, sana musallat olanında olabilir belli bir arkadas grubu ama seçe seçe demişsin , öyleyse sticker ında dediği gibi ucunun sana dokunduğu bi mevzudan bi sebepten seçiyorlar demekki..secılenlerin ortak özelliğini bularak yol alabilirsin..

kan

Kayıtlı Üye
Seçilenlerin ortak özellikleri var evet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...