Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Korunmak için güçlü tılsımlar

Yer
    Trabzon
    Rep Puanı : 277
    Ettiği Teşekkür
    79
    102 mesaja 139 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Korunmak için güçlü tılsımlar

Gözlerimi enerji dünyasına açtığımdan bu yana bir çok şey gördüm ve korkmaya başladım gördüklerim artık tüylerimi ürpertmeye başladı ve inancımın gerekliliklerini yerine getirsem bile güvensiz hissediyorum kendimi. İnancım İslam, namazımı elimden geldiğince kılıyorum ancak inancıma inanarak bağlı olduğumdan pek emin değilim. Aslında içimde bir kopukluk var inancımla ailevi sebeplerden sadece Allah'a sığınmak geliyor içimden. Belkide bu yüzden korunmam için gereken İslami uygulamalar etki göstermiyor olabilir inanarak yapmadığım için sanırım. Durum şuan ciddi , o kadar ciddi ki vücuduma dövme olarak yaptırmayı düşünüyorum şekil , dua herhangi bir tılsımı , Profesyonel birinden istemeyi düşündüm ancak meslek olarak yapan biri de hayrına yapacak değil sonuçta . Bildiğiniz etkili tılsım var mıdır ?

Daha fazla, daha fazla ve daha fazla. Asla doyma.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6657
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.024 mesaja 3.343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Sn üyemiz ilk önce içinde bulunduğunuz kararsız durumdan kurtulmanız gerekiyor. İnanç meselesi önemli. Kaldı ki yaptıracağınız dövme hep sizinle olacak. Etki unsurundan bahsetmiyorum bile. Dua, tılsım dövme modelini ehli kişilerce çalışılarak yaptırmalısınız. Tabi ki çalışma ücretli olacak. Sonuçta kişi için özel çalışma yapılıyor. Emek söz konusu ve evren al ver döngüsü içinde işliyor. Üyelerimizin sizi tanımadan farklı dua tılsım modelleri göstermesi, aklınızın daha çok karışmasına ve size yansıyacak enerjinin faydadan çok zarar etkisine dönüşebileceğini gözardı etmeyin. Bilgi için sitemiz de bu tür uygulamaları urum yapmaktadır. İstiyorsanız netleştikten sonra kendisine özel mesajla danışabilirsiniz.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

3. 3 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    bordolevo (23.08.2016), Lavander (24.08.2016), Tai Chi Chuan (23.08.2016)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)