Telekinezi hakkında sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birsiyahdegilim

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar, ben bugün telekinezi üstüne çalışmaya başladım. Psi ball çok ilgimi çekmişti denemeye karar verdim. Gözlerimi kapattım, zihnimi boşaltmak için biraz konsantre olmayı denedim. Yaklaşık bir dakika sonra elimde bir top olduğunu düşünmeye başladım. Belli bir süre sonra iki elim arasında hani böyle iki zıt kutup mıknatıs yaklaştırılınca bir itme etkisi olur ya işte öyle bir etki hissetmeye başladım. Sizce becerebiliyor muyum? Yoksa kendimi mi avutmuşum? O itme etkisini 1 dakika boyunca hissettim.

origanum

Yönetici
O telekinezi değil, avuç çakralarınızdaki enerjiyi hissetmişsiniz sadece. Enerjinin ne olduğunu anlamaya çalışan, ne olduğunu bilmeyen kişiler için ilk gösterilen deneydir. Halka yapılan bir şovdur, konferanslarda.
Psiball onun büyütülmesiyle oluşur ancak yeterli boya gelmesi ve fırlatabilmek için çok fazla çalışmanız gerekmekte. Ve tabi disiplinli ki basit imla kuralları hataları yapmanız yeterli özen ve disipline sahip olmadığınızı ele veriyor.
Eğer gerçekten bir topu bir yerden avucunuza kadar getirebilirseniz işte buna telekinezi denir yani gerçek cisimleri değmeden enerji gücü ile yerinden taşımaya.

lupina

Kayıtlı Üye
sorum biraz bağımsız olucak ama aynı şey mi bilmiyorum başka birinin düşüncelerini etkileme diye bir şey var mı.varsa hangi enerjiyle yapılıyor.Yada nasıl bir çalışmayla ?

512

Kayıtlı Üye
Hipnotelepati diye bir şey okumuştum, bakarsanız faydalı olabilir.

origanum

Yönetici
Sayın origanum hipnoz sadece göz temasi ile karsidaki insana yapılabilir mi boyle bir seyin mümkün olma yuzdesi sizce nedir?
Göz temasına gerek yok, önemli olan hipnoz yapacak kişinin ehil olması. Çok özel eğitimler sonucu oluyor, her hipnoz uygulayıcısı yapamaz.

uzaktanda bu mumkun mu acaba
Yapılabilir bazı durumlarda. Her vaka için geçerli değil. Tamamen işin niteliğine bağlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...