Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Aileden izin alma konusunda her istediğimize izin vermeleri için yapilacak bir büyü?

Paylaş

Rep Puanı : 307
    Ettiği Teşekkür
    44
    68 mesaja 153 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

kendi kızın / oğlun senin isteyeceğin şeyi senden istese izin verir miydin mesela?

İnsanlar ölümlü tanrılar, tanrılar ölümsüz insanlardır...

2. Sitra_Ahra Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (14.05.2016)

Rep Puanı : 38342
    Ettiği Teşekkür
    467
    803 mesaja 2.655 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    240

Alıntı Mylittlehuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversitedeyim ve ailemle yaşıyorum. Ailemdekii bütün insanlar görüşü dar olan insanlar ve ben hiçbir şey için izin alamıyorum. Bana yardım edebilecek olan varsa mesajlarınızı bekliyorum..
    Bunun için profesyonel bir büyücüye gidip kesenin ağzını oldukça fazla açmalısınız. Başka yol yok. İsteğinizin tek çaresi bu şekildedir. Yapamayacak durumda iseniz başkalarının olup olmayacak tavsiyelerini uygulamaya kalkıp da hayatınızı zindana çevirmeyin en azından. Sonra temizletmek için de bir ton para harcamanız gerekecek. Çektikleriniz de yanına kalacak.
    Değil başkasına, kendine bile hayrı olmayacak insanlar şöyle yap böyle yap diye kafanızı karıştırmaya kalkacaktır illa ki diye peşinen söylüyorum.

Yer
    Shire
    Rep Puanı : 359
    Ettiği Teşekkür
    383
    115 mesaja 151 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence ailenin böyle bir hakkı olmamalı bireyin birey olabilmesi için kendi kararlarını alması gerekir.

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 7763
    Ettiği Teşekkür
    3.482
    1.995 mesaja 3.806 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    65

Alıntı Mylittlehuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversitedeyim ve ailemle yaşıyorum. Ailemdekii bütün insanlar görüşü dar olan insanlar ve ben hiçbir şey için izin alamıyorum. Bana yardım edebilecek olan varsa mesajlarınızı bekliyorum..
    Bu mesajda hiçbir şey için izin alamıyorum demişsiniz.Daha sonrakinde birçok şey icin aldığınızı yazmışsınız.Belli ki durum o kadar da vahim değil.Ayrica ne için izin istediğinizde önemli.Cok gençsiniz ve belki aileniz haklı olarak izin vermiyordur.Ayrıca kendi ailenize büyü yapabileceksiniz yani..Tavsiyem ;bunu bi oturup düşünün!

PUEDO HACER CUALQUIER COSA PORQUE DIOS CONMİGO!

6. 2 kişi lviv angeles üyemize teşekkür etti:
    Hiperaktifejderha (14.05.2016),Korkuluk (14.05.2016)

Rep Puanı : 272
    Ettiği Teşekkür
    45
    40 mesaja 56 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    21

İzin vermedikleri şey veya şeyler ne bu hususlara da dikkat etmek gerek zira ailenizin sizin iyiliğinizi düşünerek bazı şeylerden kısıtlamak isterler ancak her zaman haklı olmayabilirler bilhassa anneler daha hassas olduklarından genelde yasakların müsebbibidirler bence o kadar dert etmeyin onların varlığına şükr edin lütfen belki bir gün bu günlerinizi özlemle tekrar yaşamak isteyebilirsiniz..

Rep Puanı : 973
    Ettiği Teşekkür
    620
    262 mesaja 404 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Yönlendirilmiş medyanın özellikle gençleri hedef alan programların sonuçları;özgür olma,sınırsız gezme isteği,sosyal ortamlar,gruplar vs. tabiki gezeceksiniz ama ölçüsünü kaçırmamak şartıyla eğer her konuda özgür olsaydık mesela kanun diye birşey olmazdı siz arabaya bindiğinizde hep gaza basarsanız sonunuz ya uçurumdur yada virajı alamamaktır bazen frenlemek lazım o nedenle değişik bir anlatım biçimi ile anlattım umarım anlatabilmişimdir

Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu biliyorsun, ama emin değilsin. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız.

9. Bulut_atlası Üyemize teşekkür edenler:
    Brainist (15.05.2016)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)