Psişik Deneyler Yaptığınız Arkadaşlarınız Var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brainist

Kayıtlı Üye
Çeşitli parapsikolojik konular üzerinde ve kendi geliştirdiğiniz yöntemleri bilinçli olarak birbiriniz üzerinde veya tek taraflı olarak denediğiniz arkadaşlarınız var mı? Benim böyle arkadaşlarım oldu, olumlu sonuçlar aldım ve inanılmaz bir samimiyet oluşuyor aranızda. İsteyen kişilerle bu konuda arkadaş olabiliyorum. Fakat bunu herkes ile konuşamıyorsunuz, ben önce kişiyle bir konuşma yapıyorum, uygun görürsem ona bu konulardan bahsediyorum.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Bir kere bu işten ağzım yandığı için şahsen ben bu konularda çok çok güvenmedikçe birlik olmama taraftarıyım.

Hopee

Kayıtlı Üye
Parapsikolojik konular demişsiniz ancak bu konu mariana çukuru kadar derin. Hangi konular üstünde deneyler yapma imkanınız oldu acaba arkadaşlarınızla?

Brainist

Kayıtlı Üye
Parapsikolojik konular demişsiniz ancak bu konu mariana çukuru kadar derin. Hangi konular üstünde deneyler yapma imkanınız oldu acaba arkadaşlarınızla?
O kelimeyi bilerek seçtim. Hangi konu hakkında deneyler yaptığımı açıklayamam. Çünkü yaptığım açıklama "mağara adamına ateşi gösterme" etkisi yaratabilir. İnterneti olan herkesin erişebildiği bir yerde olduğumuzu unutmamalıyız. Şunu söyleyebilirim, o kişi için de benim için de inanılmaz bir deneyimdi.

Bir kere bu işten ağzım yandığı için şahsen ben bu konularda çok çok güvenmedikçe birlik olmama taraftarıyım.

Bahsettiğim şeyde buydu. Bu yüzden insanlar ile bir deneme konuşması yapıyorum. Bu konuyu konuşabileceğiniz insan sayısı çok az diyebilirim. Siz nasıl bir sorun yaşadınız?

Ori

Kayıtlı Üye
Ben bır arkadasımla telepatı yapmaya kalksam olacaklar sunlar;
Ben: Gelsene bı bısey denıcem.
Arkadaş: Ya bı gıt sacma sacma seylerle ugrasıp durma yıne.

Dıyalogların devamı +56 olacagından yazmıyorum. Kısacası boyle arkadaslarım yok. Daha realite dostu arkadaşlarım var yanı sıstemı benımsemıs ve herseyden bır haber.

shado

Banlı Kullanıcı
Benim var hadi gözlerini kapat ve dünya dışı yaşam formlarını düşün onları davet et ya da bizi davet etmelerini iste. (Benim vaadlerimde var onlara tabi çocukça gelebilir üzerimde deney yapabilirsiniz çip takabilirsiniz gibi; ))

Brainist

Kayıtlı Üye
Benim var hadi gözlerini kapat ve dünya dışı yaşam formlarını düşün onları davet et ya da bizi davet etmelerini iste. (Benim vaadlerimde var onlara tabi çocukça gelebilir üzerimde deney yapabilirsiniz çip takabilirsiniz gibi; ))
Çok güzel geldi bana, böyle arkadaşlarım olsa hayal güçlerini geliştirirdim fakat bir yaştan sora nedense herkesin ilgi alanları değişiyor, benim hiç anlaşamadığım ve haz etmediğim insan formlarına dönüşüyorlar.

shado

Banlı Kullanıcı
Çok güzel geldi bana, böyle arkadaşlarım olsa hayal güçlerini geliştirirdim fakat bir yaştan sora nedense herkesin ilgi alanları değişiyor, benim hiç anlaşamadığım ve haz etmediğim insan formlarına dönüşüyorlar.

Üniversiteye gidiyorum camda bekliyoruz pleaideslileri gelmiyorlar vardır tabi bir bildikleri.Şaka bir yana ben mabeti ilk kesfettigimde psi wheel deniyordum her gün ama genelde cok verim alamiyordum sonra bir gün ayni arkadaşım rüyasında beni gördüğünü ve bana saat 10:20 gece yaptın mi diye sorduğunu benimde yaptım dediğimi söyledi.O gün ben bilgisayar başında kuzenimle sohbete dalmıştım ve psi wheel yapmamaya karar verdim. Neyse kuzenim tam 10:20 de yemek yemeye gitti tabi rüya benim aklımdan çıktı aynı zamanda sol kolumda bir elektiriklenme var ki anlatamam sonra düzeneği çıkartıp videoya almaya başladım ve denedim kesintisiz dakikalarca dönmüştü rüya sonra geldi aklıma nedir bilmem ama biz haberci rüya olabileceğini düşündük bu da küçük bir anım.

Brainist

Kayıtlı Üye
Üniversiteye gidiyorum camda bekliyoruz pleaideslileri gelmiyorlar vardır tabi bir bildikleri.Şaka bir yana ben mabeti ilk kesfettigimde psi wheel deniyordum her gün ama genelde cok verim alamiyordum sonra bir gün ayni arkadaşım rüyasında beni gördüğünü ve bana saat 10:20 gece yaptın mi diye sorduğunu benimde yaptım dediğimi söyledi.O gün ben bilgisayar başında kuzenimle sohbete dalmıştım ve psi wheel yapmamaya karar verdim. Neyse kuzenim tam 10:20 de yemek yemeye gitti tabi rüya benim aklımdan çıktı aynı zamanda sol kolumda bir elektiriklenme var ki anlatamam sonra düzeneği çıkartıp videoya almaya başladım ve denedim kesintisiz dakikalarca dönmüştü rüya sonra geldi aklıma nedir bilmem ama biz haberci rüya olabileceğini düşündük bu da küçük bir anım.

Belki seni rüyasında görmesi psi wheelde başarılı olman için sana enerji vermiştir? :) Bu çok karmaşık bir konu, rüya görürken beynimizin frekansı değişiyor, aslında bence kapasitesi artıyor ve bazı bağlar kuruyor. En sevdiğim konular, artık neyin rüyama girip girmeyeceğini bilebiliyorum, bence rüyalar haberden daha fazlası, çok güzel detaylar var üzerine düşünmesi gerçekten çok haz veriyor.

kan

Kayıtlı Üye
Asla arkadaşlarımla bir işe kalkışamam , daha çok tehlikeli görüyorum ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...