Ablama yapılan büyü beni etkiler mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lupina

Kayıtlı Üye
Ablamın 5-6 senedir hiç bir işi rast girmiyor. Elini neye atsa kurutuyor adeta, sürekli bir iç huzursuzluk içinde. Yaşamdan zevk almıyor, bıkmışlık, tükenmişlik var. Çünkü hiçbir işi rast gitmıyor. Kendisi 35 yaşında ve evlenmek istiyor ama kimle sevgili olsa bir yerden sonra özellikle evlilik konusu açıldığında aniden bitiyor. Hani huysuz geçimsiz biri desem değil. Gayet uyumlu bir insan ama seneler önce, bundan 3 ya da 4 sene önce, memleketimizde arkadaşlarım bir hocaya gitmişti ve ablam için hiçbir zaman evlenmesin diye büyü yapıldığını öğrendik. Ben bozamam güçlü bir büyü demiş. Biz de ablamla birkaç hocaya gittik, hepsi de aynı şeyi söyledi tabi biz niçin gittiğimizi söylemedik kendilerine. Hocaların söyledikleri şeyi yaptı fakat sonuç hiç değişmedi. Acaba bu büyü kardeşi olarak beni de etkiler mi çünkü etkileyeceğini söylemişlerdi.

Bunun için ne yapmamız lazım? Ben şaşırmıs kalmış durumdayım çünkü bu konularda her hoca farklı bir muska yazdı ya da okunmuş su verdi. Bir de farklı farklı hocalara gitmenin işi daha da karmaşık hale getirdiğini söylediler.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

origanum

Yönetici
Ablanız için gittikleriniz hep güçsüz büyücülermiş, bu işi doğuştan böyle bir sülalede doğup çocukluğundan beri eğitilen bir büyücü çözebilir. Diğerleri basit uygulama yapmaktan öte gidemezler, çoğunda da yarım yamalak üstün körü yaparlar işleri. Ama vatandaş aldırmaz, üç kuruş ve kolay ulaşılır diye gidip hayatını karartır. Kendi seçenekleri tabi.
Büyüler bazen insanların yakınlarındaki en masum ve zayıf kişileri de etkiler. Siz eğer bir çocuk/ergen iseniz, tam anlamıyla olgun değilseniz etkilenme olasılığınız var tabi.
Farklı hocalara gitmek işleri elbetteki bozar. Düşünün aynı anda hem dondurma hem turşu hem de çay girse midenize, nasıl olurdu?

lupina

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkür ederim çocukluğundan beri eğitilen bir büyücüyü söylemeniz iyi oldu peki bunu kendileri söylerse bilebiliriz sanırım dimi bu konularda pek bilgim olmadığı için sorularım saçma gelebilir.Büyü yapıldığında ben daha liseyi yeni bitirmiştim sanırım bu etkilediği anlamına geliyor.

Bu konuda maalesef herkese güvenilmiyor ama bir çıkış yolu da aramak gerekiyor.Bir arkadaşım kendisi için gittiği kişinin hipnoz gibi bir olayla baktığını ve konuşurken sesinin kendisine ait olmadığını belirtti.Daha sonra hoca okuyormuş böyle bir şey mümkün mü.

o hocaya bari gitsek diye düşünmüştük de

escano

Banlı Kullanıcı
Cevabım son sorundan bağımsız olacak. Demişsin ki hiç bi işi rast gitmiyor. Seni de etkiler bu durum. Sonuçta sana iyi bir şey yapmaya çalışırsa işi batıracak ve sana ucu dokunacaktır. Ha eğer büyü benim üzerime de etki eder mi diye sorduysan, büyü genellikle kişiye yapıldığı için başkasına etki etmez diye biliyordum. Ama origanum benden daha fazla şey bilecektir bu konuda.

lupina

Kayıtlı Üye
Cevabım son sorundan bağımsız olacak. Demişsin ki hiç bi işi rast gitmiyor. Seni de etkiler bu durum. Sonuçta sana iyi bir şey yapmaya çalışırsa işi batıracak ve sana ucu dokunacaktır. Ha eğer büyü benim üzerime de etki eder mi diye sorduysan, büyü genellikle kişiye yapıldığı için başkasına etki etmez diye biliyordum. Ama origanum benden daha fazla şey bilecektir bu konuda.

peki bunun için kendimce bir koruma yapabilir miyim yani dualar okuyarak

escano

Banlı Kullanıcı
peki bunun için kendimce bir koruma yapabilir miyim yani dualar okuyarak

Dualar tabii ki sizi korur ama her duanın gücü var. Yani okuyacağınız dua, sure, zikirin enerjisi büyüye karşı koyacak kadar güçlü olmayabilir. Bu konularla çok uğraşmadığım için sana öneride bulunamayacağım.

origanum

Yönetici
Cevabınız için teşekkür ederim çocukluğundan beri eğitilen bir büyücüyü söylemeniz iyi oldu peki bunu kendileri söylerse bilebiliriz sanırım dimi bu konularda pek bilgim olmadığı için sorularım saçma gelebilir.Büyü yapıldığında ben daha liseyi yeni bitirmiştim sanırım bu etkilediği anlamına geliyor.

Bu konuda maalesef herkese güvenilmiyor ama bir çıkış yolu da aramak gerekiyor.Bir arkadaşım kendisi için gittiği kişinin hipnoz gibi bir olayla baktığını ve konuşurken sesinin kendisine ait olmadığını belirtti.Daha sonra hoca okuyormuş böyle bir şey mümkün mü.

o hocaya bari gitsek diye düşünmüştük de

O hoca şov amaçlı sesini değiştirenlerden de olabilir, gerçek bir bakımcı da. Buna dikkat etmek lazım. Dolandırıcıların ne düzenekler ne teknikler kullandığını bir bilseniz, akıllara zarar.

lupina

Kayıtlı Üye
Sesi değişen yalnız bizim arkadaşmış

Fazla soru soruyorum kusura bakmayın origanum bir şey daha sormak istiyordum bu kısmet bağlama büyülerinde hocaya gittiğimizde bize nasıl bir büyü olduğunu açıklaması gerekmez mi mesela içeceğinizin içine katılmış yada muska yapılmış şeklinde

eğer içeceğe katıldıysa okuması mı gerekiyor yada muska yapıldıysa o muskayı bulması mı gerekiyor.

origanum

Yönetici
Sesi değişen yalnız bizim arkadaşmış

Fazla soru soruyorum kusura bakmayın origanum bir şey daha sormak istiyordum bu kısmet bağlama büyülerinde hocaya gittiğimizde bize nasıl bir büyü olduğunu açıklaması gerekmez mi mesela içeceğinizin içine katılmış yada muska yapılmış şeklinde

eğer içeceğe katıldıysa okuması mı gerekiyor yada muska yapıldıysa o muskayı bulması mı gerekiyor.

Hayır açıklaması gerekmez. Çoğu açıklamaz da. Müşteri bunu bilip de ne yapacak. Ama genelde müşteriyi etkilemek için bolca laf salatası yapanlar da bulunuyor.
Teknik hocanın yöntemine kalmış. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, bütün ehil hocalar da eğitim aldığı üstadları hangi sistemden geliyorsa onun öğretisini kullanmak durumundadırlar. Çok sistem olduğu için çok da teknik vardır. Önemli olan sizin iş yaptıracağınız kişinin gerçekte bir sistemden gelmiş ve o sistemi layıkıyla öğrenmiş ve uygulama yetkisi (icazet) almış olması gerektiğidir.
Arkadaşınızın sesini değiştirtmesi de gerçek de olabilir göz boyamak için yaptığı bir metod da olabilir; varlıklardan destek almış olabilir, bilinci yerinde iken farketmeden hipnoza sokmuş olabilir, vs.

lupina

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim origanum yardımlarınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...