Muska yok etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar içinde google dan buldugum korunma duasi yazan bir muska var kendim yazmistim bunu direk yirtarak ya da yaziyi karalayarak etkisiz hale getirebilir miyim?

origanum

Yönetici
Tabi ki hayır. Muskalar öyle yok edilmez. Tabi gerçekleri. Sitede bu konu ile ilgili çok detaylı bilgiler var okuyup öğrenebilirsiniz tabi, defalarca da ben mesaj aralarında anlatmıştım. Ancak sizinki gerçek olmadığı için sıradan bir kağıt parçası. Sizin asıl yapmanız gereken yaptığınız bu acemice işin üzerinizde bıraktığı negatif enerjiden temizlenmek. Bu da profesyonel bir iş. İşin ehli birine gidin. Eğer böyle birisini bilmiyor iseniz site sahibi uruma başvurabilirsiniz, en azından dolandırılmadığınızdan emin olursunuz, piyasa şarlatan dolu.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Muskalar hemen öyle yok edilmezler.Bir insana büyü yapılsa ve bu büyü işin ehli tarafından bozulmuş dahi olsa büyüden hasta olan insanın üzerinde etkisi devam edebilir.Ayrıca internetteki uygulamalara pek itimat etmeyiniz.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Muskanın şu şekilde yok edilmesi söylendi ayetel kürsü okuyup ya denize yada akarsuya atılması ama önce tabi ki bu işin uzmanına göstermek koşulu ile.

origanum

Yönetici
Muskanın şu şekilde yok edilmesi söylendi ayetel kürsü okuyup ya denize yada akarsuya atılması ama önce tabi ki bu işin uzmanına göstermek koşulu ile.

Yanlış söylenmiş tabi. Kim bu ahkam kesenler, ne amaçları var? Üstüne bir de iyice perçinlensin diye mi elementle buluşturuyorlar. Akıllara zarar tavsiyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...