Uyurken gelen irkilme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar her gün uyurken titreme geliyor. Tam uykuya dalacakken bi anda titreyerek uyaniyorum. Belki soracak olursunuz diye yazayim, çakralarim gevşek. Önceden astral seyahat yapmayi denemistim. Cok kisa bir sürede basarabiliyordum, belirtiler geliyordu ancak korkumdan dolayi cikmiyordum. Neyse konuya geleyim, bir süredir kendi hazirladigim muskayi tasiyorum cinlerin ve şeytanlarin yaklasmasini önlüyor. Sanirim bunu tasimaya basladigimdan beridir olmuyor. Sizce bu uyurken gelen irkilme beyinle alakali mi yoksa başka bir şey midir?
Teşekkürler

origanum

Yönetici
Çakraların gevşek olması da ne demek? Duyduğum en ilginç ve en terim katili bir ifade.
Nedenini zaten biliyorsunuz, korktuğunuz için çıkamıyorsunuz ve bu korku yenilip sakinleşmeden başarı olmayacaktır. İrkilme de çıkmaya çalışıp da geri dönme şeklidir.
Yani muskanız ile bir ilgisi yok. Kaldı ki hiçbir vefk astrale çıkmayı engellemez. İnsan hayatı boyunca bilinçsiz bir şekilde uykusunda iken sürekli astrale çıkar zaten.

Ayrıca kullandığınız cinler, şeytanlar, muska, gevşek çakra ifadelerinden bu alanda tam anlamı ile yetiştirilmediğinizi anlıyorum, hiçbir ehil kişi bu halk ağzı ifadeleri kullanmaz çünkü. Yani gerçekten vefk yazabilme ehlinde (eğitimi 4 yıl kadar sürer) misiniz şimdi, yoksa kulaktan dolma bilgiler veya uyduruk bir hocanın yaptığı veya öğrettiği gibi öylesine mi çiziktirdiniz bir şeyler, sizi gerçekten korumayıp sadece koruyacağına dair inançtan mı ibaret acaba taşıdığınız şey, bundan da emin olmanız kendi yararınızadır, ek olarak belirtmek istedim.

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Merhaba, sitede zaten yeniyim. Muskayı da kendim yazdim, bu konularda sizin gibi bilgi sahibi değilim bunu belirtmek isterim. Google'a şeytani kahreden dua diye yazinca çikiyor sanirim. Onu kendim yazdim yanimda tasiyorum etkisi oluyor mudur bilmem tükenmez kalemle yazdim.
Bu konularda bilgim yok, kusura bakmayin sanirim yanlis yazmisim çakra kismini. Demek istedigim astral seyahate cikabiliyorum. Bunu demeye calismistim. Sorum ise uyurken gelen irkilmenin nedeniydi. Teşekkürler.

Astral seyahati en son 1 yil once denemiştim. Şu anda o uyurkenki irkilmem, astral seyahat yaparken olmuyor. Şu anda zaten yapmiyorum sanirim siz yanlis anlamissiniz. tam uyuyacakken oluyor. Sürekli olarak.

P0MAK

Kayıtlı Üye
İrkilmeleriniz için hiç bir fikrim olmadığından yardımcı olamayacağım fakat, eğer bu konulara ilgili iseniz en azından temel şeyleri doğru öğrenmek adına forumda dolanıp biraz bilgi edinin. İnternetten bulduğunuz tükenmez kalemle yazıp üzerinizde taşıdığınız şeyin sizi korumayacağını öğrenmeniz ilk şeylerden biri.

origanum

Yönetici
Merhaba, sitede zaten yeniyim. Muskayı da kendim yazdim, bu konularda sizin gibi bilgi sahibi değilim bunu belirtmek isterim. Google'a şeytani kahreden dua diye yazinca çikiyor sanirim. Onu kendim yazdim yanimda tasiyorum etkisi oluyor mudur bilmem tükenmez kalemle yazdim.
Bu konularda bilgim yok, kusura bakmayin sanirim yanlis yazmisim çakra kismini. Demek istedigim astral seyahate cikabiliyorum. Bunu demeye calismistim. Sorum ise uyurken gelen irkilmenin nedeniydi. Teşekkürler.

Astral seyahati en son 1 yil once denemiştim. Şu anda o uyurkenki irkilmem, astral seyahat yaparken olmuyor. Şu anda zaten yapmiyorum sanirim siz yanlis anlamissiniz. tam uyuyacakken oluyor. Sürekli olarak.

Muska olumlu bir etki vermeyecektir bu yüzden. Ama malesef bilmeden yapılan her işlem türünde olduğu gibi bu da negatif enerji yapıştıracaktır auranıza. Bu da hayatınızda bereketsizlik, aksilik, sağlık kaybı gibi sonuçlara yol açacaktır. Bu yüzden sürekli uyarıyoruz üyelerimizi, bilmediğiniz bu işlere bulaşmayın işin ehline yaptırın, hayatınız bu kadar ucuz değil diye.
Yanlış anlamadım zira aynen dediğim gibi o irkilmelerin sebebi astrale çıkacakken geri bedene dönmektendir. İnsanlar sadece istekleri doğrultusunda değil, istemsiz olarak da çıkar.

CapellaİsBig

Banlı Kullanıcı
Yatağa girdiğiniz anda hiç birşey düşünmeyin tiremenizin nedeni düşünceleriniz olabilir..

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Sadece yatağa girdiğimde değil, okulda sıraya kafamı koyduğumda hafif uykum varsa bi anda titreyerek kalkıyorum.

ruhname

Kayıtlı Üye
tam uykuya dalındığı sıralarda aniden irkilme olabiliyor bu ben de de var bunun müsebbibi belki bilinçaltımızda kalan birtakım korkularımız veya bazı varlıklarda olabilir bunda çok büyültecek bir şey yok zannımca ve o yazdığınız duanın müspet veya menfi bir etkı yaratması da mümkün değil bu nevi vesveslerden kurtulmak için yatmadan önce ve uyandığınızda Nas Felak Fatiha ve Ayetel Kürsi okumanız en doğrusu diye düşüüyorum. :)

LegendStar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar her gün uyurken titreme geliyor. Tam uykuya dalacakken bi anda titreyerek uyaniyorum. Belki soracak olursunuz diye yazayim, çakralarim gevşek. Önceden astral seyahat yapmayi denemistim. Cok kisa bir sürede basarabiliyordum, belirtiler geliyordu ancak korkumdan dolayi cikmiyordum. Neyse konuya geleyim, bir süredir kendi hazirladigim muskayi tasiyorum cinlerin ve şeytanlarin yaklasmasini önlüyor. Sanirim bunu tasimaya basladigimdan beridir olmuyor. Sizce bu uyurken gelen irkilme beyinle alakali mi yoksa başka bir şey midir?
Teşekkürler
Kendi hazırladığınız muskayı taktıktan sonra belirtmiş olduğunuz rahatsızlıklardan kurtulduysanız size bravo.İlacınızı bulmuşsunuz.Bence artık fazla kafaya takmayın.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsiyi okuyan hıfz olur.Ama önemli olan okuyan kişiye ilahi katlardan nasıl bir cevap verildiğidir.

mirza_1979

Kayıtlı Üye
kardeşim abdestini al, ayetel kürsiyi oku eline üfle, o ellerini tüm vücuduna ayaklarına kadar sür mışıl mışıl uyursun, internetteki her bilgi doğru olsaydı keşke, o muskayı boşver gitsin, en büyük koruma zikirdir, alemdeki zerrat Allah Allah diyerek depreşir, sen de Allah Allah dedin mi kainatla bir uyum içersinde olursun, akıntıya karşı yüzemezsin Allah rahatlık versin

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Ruhname
Bazi varliklardan ben de şüpheleniyorum. Arkamdan sürekli birinin beni izlediğini düşünüyorum sürekli arkami kontrol ediyorum. Başka belirtiler de var. Acaba bir hocaya mi gitsem ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...