Bana ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayanpsikopattt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizlere kendimle ilgili birşey danışmak istiyorum. Geceleri kendiliğinden kalkma gibi bir huyum oldu, uyku hapları içsem bile yine de kalkıyorum. Kalkıyorum ve birden kendime geldiğimde yatakta dakikalarca durduğumun farkına varıyorum bundan önce de bayağı önceden yani, uykumda kalkıp gezinirdim hatta bir ara intihara bile kalkışmışım. Bunun cinlerle alakası olduğunu sanmıyorum çünkü öyle olsaydı bana zarar vermezler miydi veya korkutmazlar mıydı? Beynimde soru üzerine soru var yardımcı olursanız sevinirim...

escano

Banlı Kullanıcı
Stresli günler geçirdiniz mi yakın zamanda ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Uyurgezerlik çok yaygınlaştı artık. Bir psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.

origanum

Yönetici
Hayatınızda tepetaklak giden bir durum var büyük ihtimal. Ya onu düzeltince ya da artık sizin için değer taşımaktan çıkıp umursamadığınız anda, bunun için de onun yerine başka bir şey koyduğunuz anda geçecektir. Hangisi olursa olsun bir miktar sürer ve geçer.

Ori

Kayıtlı Üye
Anlattıgınıza gore Pelerin'in dedıgı gıbı uyurgezerlık vakası daha on planda gıbı duruyor. Bıryerde uyurgezerlıgı tetıkleyen seylerın stres, sinir, kaygı ve magnezyum eksıklıgı oldugunu okumustum. Bence bır doktora gorunmenız gerek. Zarar verme durumu varsa bekletmeyın derım. Ayağınıza veya kolunuza ufak bir zil yerleştirip öyle uyumanızı tavsıye ederım.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizlere kendimle ilgili birşey danışmak istiyorum. Geceleri kendiliğinden kalkma gibi bir huyum oldu, uyku hapları içsem bile yine de kalkıyorum. Kalkıyorum ve birden kendime geldiğimde yatakta dakikalarca durduğumun farkına varıyorum bundan önce de bayağı önceden yani, uykumda kalkıp gezinirdim hatta bir ara intihara bile kalkışmışım. Bunun cinlerle alakası olduğunu sanmıyorum çünkü öyle olsaydı bana zarar vermezler miydi veya korkutmazlar mıydı? Beynimde soru üzerine soru var yardımcı olursanız sevinirim...
Bu gibi uyku sorunları genelde psikolojik kökenlidir.Cinler yapsaydı bana zarar vermezlermiydi,beni korkutmazlarmıydı Sorunuza cevaben,cinler insanlara korkutmadanda zarar verebilirler herşey sadece korku değildir,ayrıca siz zaten bunları yaşamakla zaten zarar görmüyormusunuz sebebi ne olursa olsun.

mirza_1979

Kayıtlı Üye
kalktığında iki rekat namaz kılsan bir daha kalkmazsın :D

origanum

Yönetici
kalktığında iki rekat namaz kılsan bir daha kalkmazsın :D

Burasının islami bir forum olmadığını hatırlatırım. Konulara ciddiyetle yaklaşmanız gerektiğini, şaka yapılan bir yerde bulunmadığınızı da. İkinci defa hatırlatma yapılmaz, kapının önüne bulursunuz kendinizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...