bir insanın cinlerle alakası olup olmadığını nerden anlarız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayanpsikopattt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir kızla tanıştım kızın dedikleri inandırıcı gelmese bile insanların düşüncesini biliyorum diyip duruyor normal bir kız olmadığını biliyorum ama bunu kesinleştirmek istiyorum ona nasıl yaklaşmalıyım?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Zaten gerçekten ne yaptığından haberi olsa orada burada söylemez, dillendirmez. Size de söylemez . Hisleri kuvvetlidir, telepatiye yatkındır. Ancak daha işin başında olduğu çok belli. Tabi eğer dedikleri doğruysa.

Ori

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir kızla tanıştım kızın dedikleri inandırıcı gelmese bile insanların düşüncesini biliyorum diyip duruyor normal bir kız olmadığını biliyorum ama bunu kesinleştirmek istiyorum ona nasıl yaklaşmalıyım?

Nedense insanlar bu tür konularda kendini anlatıp diğer insanların gözünde bir yer etme çabası içine giriyor. Mesela sizde sorularınızla onu sorgulayabılırsınız. Sorular bazen en guzel cevap olabılıyor. Bız burada ne kadar anlatsakta yaşayan sızsınız ve dogru soruları sormak ıse sızın elınızde.
Normal bır kız olmadıgını nereden cıkarıyorsunuz gorunusunden mı yoksa yaptıgı rolden mı? Sunu da bılmelıyız kı hıcbırsey gorundugu gıbı olmayabılıyor. Gercek olsa bıle yaptıgıda yanlıs, dıllendırmesı gereksız.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Aklınızdan birşeyler düşünün sonra arkadaşınıza kendi düşüncelerinizi bilmesini isteyin bakalım bilecekmi,bilirse nasıl bildiğini,neyden yardım aldığını sorun.

mirza_1979

Kayıtlı Üye
her insanın cinlerle alakası vardır, sadece peygamberimize verilen cin müslüman olmayı seçmiştir. "Kim zikirden yüz çevirirse ona şeytanları musallat ederiz"

Pocahontas

Kayıtlı Üye
Aslında sizin normal olarak görmediğiniz telepati, insanın doğasında zaten var olan birşey. Daha çocukken algılarımız bu tür durumlara açık olabilir fakat zamanla çevremizde var olan (o normal olarak adlandırdığımız) kör ve sağırlardan edindiğimiz bilgilerle malesef bizde var olanı da gerçek dışı diyerek kapatıyoruz. Bu tür yabancılaştığımız durumlarada başka varlıkların etkisiyledir diyerek tabiri caizse kendi gölgemizden korkarak yana yakıla merhem arıyoruz. Asıl sorulması gereken soru, "onda var olan bende nasıl olamaz?" sorusudur burda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...