Kulak çınlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abellir

Kayıtlı Üye
Ben astral seyahati yaklaşık bir sene önce denedim. Aslında oldukça başarılıydı ancak çıkış anında vazgeçip bıraktım. Kulak çınlaması o Zaman başladı. Kulağım özellikle uyumadan önce ve sessiz bir ortamda eğer düşüncelerime yoğunlaşmışsam çınlıyor. Yanlış anlamayın kulağım da her hangi bir işitme kaybı olmadı. Yani bu çınlamanın sebebi ne? Psikolojik mi? (Ve bu arada ilk denememin ardından astrali bir daha denemedim. Bir hafta önce yeniden başladım ancak çıkış yapamadım. Bunun sebebi de et ve sakatatı çok tüketmeme bağlıyorum. Bir perhize başlıyacağım bugün. Umarım çıkış yaparım.)

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Dostum bende de benzer bir durum var. Ben de yaklaşık bir yil once denedim astral seyahati. Ama cikmamistim. O gün bugündür her uykuya dalarken irkilerek uyanirim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Dediginiz durumlar astralin bir yan etkisi değil. Psikolojik olduğunu düşünüyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu gibi durumları istemsiz astrale geçme diye adlandıranlar var korku ve endişeden uzak olarak kendinizi buna bırakırsanız zamanla geçer diye düşünüyorum.

escano

Banlı Kullanıcı
Tinnitus olabilir. Tedavisi yok,eğer çok rahatsız edici olursa müzikle üzerini örtebilirsiniz. Yalnız dikkay et, çınlamaya odaklanma. Yoksa gittikçe artar ve kafanı ağrıtır. Detaylı bilgi için internete bakabilirsin

Abellir

Kayıtlı Üye
Çınlama şiddetli olsa bile rahatsız etmiyor. Müzik dinlemeyi sevmem ve açıkçası çınlamaya o kadar alıştım ki bazen müzik gibi geliyor. Dediğin gibi ona konsantre olduğum Zaman daha da artıyor.
Pembe pelerin arkadaşın dediği gibi psikolojik olabilir. Ama ben astral seyehati denemeden neredeyse hiç araştırmamıştım ve çıkış belirtileri nedir bilmiyordum.
Yare-i yarim kardeş önerilerin için sağol. Artık zamana bırakacağım ama astral denemelerine devam ederken ne kadar düzelir bilemem.
Gladyotör20, umarım en kısa sürede ikimiz de düzeliriz. Psikolojik bir şeyse üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. Ancak benimki escano'nun dediği gibi Tinnitus ise geçmez, tek tedavisinin duyulan şiddette çınlama sesi çıkaran bir aletin kulağa yerleştirilmesi sonucu insanın o sese uyum sağlamasıyla geçiyormuş. O da geçmek değil alışmak ki bence ben çoktan ona uyum sağladım :)).
Hepinize cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim. :)

LegendStar

Kayıtlı Üye
Kulak çınlaması %98 fiziksel ve ruhsaldır.%2 de farklı bir durumdan kaynaklanır.

razmaz

Kayıtlı Üye
Demon yardimiyla astral cikisa baslasak olurmu acaba

Dogru söylüyon sana katiliyorum

origanum

Yönetici
Demonun bir insana astrale çıkma başlangıcı için yardım ettiği nerede görülmüş? Gerçekten bunu düşünmüş olamazsınız, beyin yaktırıcı, uçuk bir fikir.

Abellir

Kayıtlı Üye
Demon çağırana kadar astral seyahatle evren turunu tamamlar gelirsin ;).

berkot

Banlı Kullanıcı
kulak çınlaması özellikle vücuttaki kalp, sinir ve sindirim sistemi ile bir sorunun belirtisi-habercisi olabilir.. bende de çok olurdu, benim sindirim sisteminde sorun vardı.. şifalı otlardan içtim-yedim ve ne zaman ki ayetel kürsi okumaya başladım (313 kez) çınlamalar azaldı.. şu an yok denecek kadar az.. kısacası kulak çınlaması diyip geçmemek lazım

MadisonAvery

Kayıtlı Üye
Demon yardimiyla astral cikisa baslasak olurmu acaba

Dogru söylüyon sana katiliyorum

Astral Seyahat hakkında biraz araştırma yaparsanız dediklerinizin bağlantısız olduğunu görebilirsiniz. İnsanlar bunun için emek veriyor, hadi demon bulalım da astral seyahate çıkalım gibi bir mantık olamaz.

Abellir

Kayıtlı Üye
Düzenli bir şekilde bitki çayı içiyorum(kekik, kiraz sapı ve nane limon başta olmak üzere. )Ayrıca 313 kez olmasada her gece uyumadan önce 7 kez ayetel kürsi okuyorum. Kalp, sinir ve sindirim sistemi... Şu ana kadar her hangi bir hastalığım olmadı bu konularda. Lakin kolumda doğuştan sinir zedelenmesi var ama o doğuştan... Belki bir check-up yaptırmam gerekiyor. Önerilerin için sağ ol.

berkot

Banlı Kullanıcı
Düzenli bir şekilde bitki çayı içiyorum(kekik, kiraz sapı ve nane limon başta olmak üzere. )Ayrıca 313 kez olmasada her gece uyumadan önce 7 kez ayetel kürsi okuyorum. Kalp, sinir ve sindirim sistemi... Şu ana kadar her hangi bir hastalığım olmadı bu konularda. Lakin kolumda doğuştan sinir zedelenmesi var ama o doğuştan... Belki bir check-up yaptırmam gerekiyor. Önerilerin için sağ ol.
bu çayları sürekli içmeyin.. ya da aynı şeyleri sürekli içmeyin.. arada bir, bir ay kadar ara verin.. çünkü o çaylardan aldıklarınızı vücut zaten üretiyor, siz sürekli dışardan o içeriği alırsanız vücut üretmeyi bırakır ve asıl o zaman sorun olur.. endişe etmeyin illa bir hastalığınız olacak diye bir şey yok ama çınlama bir şeyin belirtisidir

Abellir

Kayıtlı Üye
bu çayları sürekli içmeyin.. ya da aynı şeyleri sürekli içmeyin.. arada bir, bir ay kadar ara verin.. çünkü o çaylardan aldıklarınızı vücut zaten üretiyor, siz sürekli dışardan o içeriği alırsanız vücut üretmeyi bırakır ve asıl o zaman sorun olur.. endişe etmeyin illa bir hastalığınız olacak diye bir şey yok ama çınlama bir şeyin belirtisidir

Aslında sürekli değil de düzenli bir şekilde muhakkak ara veriyorum. Birini içerken diğerini içmiyorum. Sorunun psikolojik bir boyutu olabilir mi ki? Mesela stresli biriyimdir. Bununla alakalı olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...