Her şey içime doğuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

512

Kayıtlı Üye
Resmen olayların cevapları içimde ses olarak yankılanıyor arkadaşlar yada bilmediğim bir olayı bir anda biliyorum çok değişik bişey bu anlamadım bende şöyle anlatıyım daha önce görmediğim bir yer vardı ve orda olduğunu kalbimden hissettim oraya git dedi ayrıca sevdiğim kız sevgilisinden ayrılmış buda içimde ses olarak yankılandı 1 2 saat sonra mesaj geldi ayrılmışlar diye cidden şaşırdım daha çok şeyler oluyor hepsi içime akıyor adeta sizce bunlar ne?

LegendStar

Kayıtlı Üye
Sonradan olacakları hissetmek güzel birşey,yalnız iyi olmayan tarafları da vardır.Mesala sizi üzecek birşey hissedersiniz o zamanda acaba böylemi olacak diyerek üzülür ve psikolojiniz bozulabilir .Temelde iyi birşeydir.İnsanlar enerjilerinin yüksek olduğu zamanlarda hisleriniz de yükselir.Zaman zaman düşüşlerde yaşayabilir. Bunu insan kendi içinde anlar.Bence kıymetini bilmelisiniz.

canmert196

Kayıtlı Üye
Durubilirsiniz.Sizi çok iyi anlıyorum şuan anladığım kadarıyla başlangıç aşamasında.Herkese bahsetmeyin bahsetsenizde kaybolmaz şahsi deneğimlerim dayanarak bunu diyebilirim enerjisel yollar tıkanır nazar değmesin diye öyle denir.Söylediysenizde korkmayın yani ama insanlar bu tarz şeyleri biraz yadırgar uğraşanlara değişik gözlerle bakabiliyor.Eğer üstüne düşerseniz herşeyde oldugu gibi bundada ilerlersiniz ama düşmesseniz zamanla azabilir veya şuanki seviyesinde kalır.

512

Kayıtlı Üye
Durubilirsiniz.Sizi çok iyi anlıyorum şuan anladığım kadarıyla başlangıç aşamasında.Herkese bahsetmeyin bahsetsenizde kaybolmaz şahsi deneğimlerim dayanarak bunu diyebilirim enerjisel yollar tıkanır nazar değmesin diye öyle denir.Söylediysenizde korkmayın yani ama insanlar bu tarz şeyleri biraz yadırgar uğraşanlara değişik gözlerle bakabiliyor.Eğer üstüne düşerseniz herşeyde oldugu gibi bundada ilerlersiniz ama düşmesseniz zamanla azabilir veya şuanki seviyesinde kalır.
Peki nasıl geliştirebilirim?

origanum

Yönetici
Psişik yetileri geliştirme teknikleri hem bu sitede hem de piyasadaki diğer kaynaklarda bol bol var. Okuyarak ne yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

512

Kayıtlı Üye
Psişik yetileri geliştirme teknikleri hem bu sitede hem de piyasadaki diğer kaynaklarda bol bol var. Okuyarak ne yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.
Durubiliş üzerinde çalışmaları nerede bulabilirim baktım fakat pek bilgi yoktu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...