Nazar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Her şey babam ameliyat olduktan sonra başladı. Evde otururken özellikle bende sürekli bir uyku hali, uykum var gözlerim yaşarıyor ama uykum yok, sürekli bir esneme, dedim nazardandır, nazar duasını okuyorum ama bir yerden sonra bilen bilir bir rahatlama gelir esnemeyle beraber, esniyorum yarıda kalıyor esniyorum yarıda kalıyor, çatlayacağım ama. Evde elimizi neye atsak kırılıyor, annemin üzerine dolap devrildi, hatta kadının elinde durduk yerde çay bardağı patladı, elini kesti. Ben bardakları 4 lü 5 li kırdım. Evde sağlam eşya kalmayacak bu gidişle sanırım. Var mı başına böyle birşey gelen?
Teşekkür ederim.

origanum

Yönetici
Belli zaten teşhis, nazar. Esnemelerin yarıda kalması klasik negatif enerji yoğunluğu. Nazarın ötesinde büyü de olabilir. Bu yüzden babanızın sağlığı bile bozulmuş olabilir. Yakınındaki birinin ya da kendisinin yapmış veya bulaşmış olduğu yanlış işler buna neden olabilir. Bakılması lazım kesin bilgi için.

gumuskursun

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim yanlış işler dediğiniz varlık kaynaklımi? Büyü ihtimali biraz düşük sanırım hasta bakmaya gelen insanlar kaynaklı olduğunu düşündüm açıkçası çünki çok kalabalıktı hergün 20 kişi Maximum geliyor du bi de üstüne kim olduğunu bilmiyorum ama evdeki diğer koltuklar değil sadece bir koltuğun bir kısmı özellikle oturunca ağırlık çöküyordu o gün.koltuktan kalkınca kendime geldim ama sadece bir günlüktü bu hadise
Teşşekkür ederim

ruhname

Kayıtlı Üye
Nazarın hak olduğu bir hakikattir nas ve felak surelerini sabah akşam yatmadan önce ve uyandığınızda okuduğunuz takdirde biiznillah güvende olursunuz. Bir de kafanızı çok takmamanızı salık veririm zira bazı şeyler sürekli düşünerek üstüne düşerek bi evham haline dönüşebilir ki bu da iyi olmaz geçmiş olsun hayırlı günler dilerim :)

LegendStar

Kayıtlı Üye
Okuyorsunuz ama yarıda kalıyorsa demekki yarım okuyorsunuz tam okusanız nazarın görevlisi çıkıp gider.Bence eksiklerinizi tamamlayın bütün ev halkını ve evinizi okuyun kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...