Evde bulduğum şeyler için çözüm lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar merhaba.Başımdan geçenleri ve hala geçmekte olanları bilenleriniz vardır.Evde eski eşim zamanından kalma yastığın içinde plastik bebek kolu ve ekmek içi kurumuş hamur buldum..Ayrıca yine o zamandan kalma gardrobun içinde orta bölme tahtanın üstünde yaklaşık 15 cm çapında yağ benzeri bir leke vardı.Domuz yağı olmasından şüphelendim. Benim musallat 3 gün önce gece geldiğinde dolaptaki lekeyi sordum tahmin ettiğin şey dedi.Bebek kolu ve ekmek içini sorduğumda ise eski eşine ve annesine sor dedi.

Durum böyle olunca Lekeyi sirke ile silmeye çalıştım lakin hiç etki etmedi..Nerden baksanız en az 4-5 yıllıktır ve hiç dikkatimi çekmemişti.Eski eşim yapmışsa sebep bellidir; Mutlu olamayayım diyedir.Nitekim varlıkta (mutlu olmana izin vermeyeceğim,kime niyetlenirsen aranızı bozarım,işlerinin rast gitmesine izin vermem,bana kalacaksın,sen benimsin v.b. bir çok) tehditte bulunuyor.Belki kurtulurum diye o tahtayı yerinden söküp çöpe attım.Çözüm olacakmı bilmiyorum ama eğer domuz büyüsü ise nasıl kurtulabileceğime dair çözüm önerilerinizi rica ediyorum.Teşekkür ederim.

origanum

Yönetici
Çözümün Urumda olduğunu biliyorsunuz, neden ona yazmadınız da buradan amatörlerin vereceği yalan yanlış tavsiyelere uyup hayatınızı karartmayı tercih ediyorsunuz? Sorun maddi yetersizlik ise amatör iş yapmanın bereketinizi daha da kaçıracağını bilen birisiniz. Anlam veremedim.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Çözümün Urumda olduğunu biliyorsunuz, neden ona yazmadınız da buradan amatörlerin vereceği yalan yanlış tavsiyelere uyup hayatınızı karartmayı tercih ediyorsunuz? Sorun maddi yetersizlik ise amatör iş yapmanın bereketinizi daha da kaçıracağını bilen birisiniz. Anlam veremedim.
Haklısınız sn.Origanum,yalan yanlış cevaplar verilmesi kaçınılmazdır.Ama bu sitede bu konularda prof olan insanlarda var.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat

Sayın origanum tespit ve tahminleriniz için teşekkür ediyorum.Elbette Urum`a yazmam gerektiğini ve onun bu işi iyi bildiğinin farkındayım.Nitekim bu işi ücretli yapan birine beleşe konmaya çalışır gibi doğrudan yardımını talep etmekten hicap duydum.Keşke bahsettiğiniz gibi doğrudan ona yazma imkanım olsaydı..

Ve yine elbette önerilen bütün çözüm yollarına körü körüne dalacak kadar aciz ve bilgisiz değilim.Kaldı ki tahkiki iman taklidi imandan üstündür..Buraya yazmamın sebebi hem biraz can havliyle oldu hemde takdir edersiniz ki cemaatten de imamlık niteliklerine sahip kişiler bulunduğu halde en önde namaz kıldıran imamın tek farkı devletten maaş alıyor olmasıdır.Ben sorunumu imam dahil tüm cemaate anlattım ve ALLAH rızası için bu konuda yeterli bilgisi olandan çözüm önerileri rica ettim.Beni anlayacağınızı umut ediyorum.

origanum

Yönetici
Haklısınız sn.Origanum,yalan yanlış cevaplar verilmesi kaçınılmazdır.Ama bu sitede bu konularda prof olan insanlarda var.

Hayır yok. Çoğu sevdiğim kaçtı yardım edin diye çaresizlikten üye olanlar, kendi göbeğini kendi kesebileceğini zannetme yanılgısına düşüp de uygulama şekilleri arayanlar, bu işlere meraklı hevesli ergen gençler. Eskiden bilgili kişiler de vardı ancak işlerine yarayanı alıp gittiler, yetişip yuvadan uçtular. Bazı ileri derecede eğitim alanlar var, sessiz takip etikleri için, hariçten gazel okumamaları gerektiğini bildikleri için kim olduklarını üyeler bilmez, farketmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...