Kayınvalidemin büyüleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hly43

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Başımdan geçen bazı olaylar var. 3 yıldır evliyim kayınvalidemin beni sevmediğini biliyor ve hissediyordum sürekli bu yüzden uzak duruyordum. Eşimle çok sıkıntı yaşadık ve yaşıyoruz ben uzak durdum annesi her defasında oğluna şikayet etti tabi hal böyle olunca tartışmalar arttı. Bu olaylar devam ederken ilginç rüyalar görmeye başladım, eşim uzaklaştı kafasını kaldırıp yüzüme bile bakmıyordu artık şüphelenmeye başlamıştım bir arkadaşım var fal ile ilgileniyor o söyledi ilk büyü yapılmış hem de defalarca dedi önce inanmak istemedim sonra işin dibini deldim tabi ki. Eşimin cebinden küçük kesecik çıktı annesi vermiş bu seni koruyacak yanından ayırma demiş onu alıp sakladım sonra bir tane daha çıktı bu seferki bebek kundaklar gibi bağlanmış ve boğazına düğümler atılmıştı daha sonra çiçeğin dibinden üçgen bir şey çıktı işin ehliyle görüşünce bunun tılsım olduğunu öğrendim daha önce böyle şeylerden hep uzak durdum birazda korktum tabi ki. Görüştüğüm kişi bunları hallettiğini söyledi ama daha sonra başka olaylar oldu evimin için de birilerinin olduğunu hissediyordum ki zaten uyurken defalarca uyandırıldım kulağıma ismim üfleniyor ya da suratıma tokat atılmış gibi hissediyordum yüzüm uyuşuyor karıncalanıyordu. Dayanamadım artık bunlara ve eşime üstün körü yaşadığım olayları anlattım çünkü üzerimde çok büyük ağırlık olmaya başladı işime odaklanamadım ve geceleri uyku uyuyamadım ayrıca öyle sancılar giriyor ki karnıma yerlerde kıvranıyorum. Bunların hepsini geçtim artık yaklaşık 6 aydır kayınvalidemle görüşmüyorum evine falan asla gitmiyorum ve aramıyorum tabi bunlar eşimle daha fazla kavga etmemize sebep oluyor fakat her şeyi onun yaptığını öğrendim ve bir değil 2 değil defalarca yapılmış domuz yağı falan da çıktı aynı zamanda kısacası kadının yapmadığı büyü, tılsım kalmadı. Şuan tek istediğim eşimin her şeyi öğrenmesi boşanma aşamasındayız artık bitecekse de bitsin gerçekten çok yoruldum ama sadece çok savunduğu annesinin gerçek yüzünü görmesini istiyorum. Bu olaylar için yardım aldığım kişilerle görüştüm sizin yanınıza gelse baksanız ve söyleseniz olmaz mı diye ama hiç kimse kabul etmiyor asla söyleyemeyiz annesinin yaptığını diyorlar. Kendimi kötü hissediyorum bir çıkmazdayım. Sizce nasıl anlatabilirim ya da ne yapabilirim bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

origanum

Yönetici
Site sahibimiz urumhamatahayile mesaj atın ve profesyonel ekibinden destek alın. Yerli yersiz tavsiyelerden başka somut birşeyler istiyorsanız tabi.

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Bizde de sizin gibi bir gelin var. Biz cok sevdik ilgi gosterdik o hep bizden kaçtı. Elimizden yemek yemedi biz buyu yaparmisiz diye. Bizden uzak durmasi esiyle arasini da ister istemez açtı. Yani biraz kendinizde arayın. Nedir bu kaynana düşmanligi. Topluma bu empoze ediliyor, daha evlenmeden kaynana fobisi başlıyor. Belki de siz uzak durmasaydınız gerçek bir aile olur mutlu olurdunuz. Kadın da boyle şeyler yapmazdı (o yapiyorsa tabi)

hly43

Kayıtlı Üye
Bizde de sizin gibi bir gelin var. Biz cok sevdik ilgi gosterdik o hep bizden kaçtı. Elimizden yemek yemedi biz buyu yaparmisiz diye. Bizden uzak durmasi esiyle arasini da ister istemez açtı. Yani biraz kendinizde arayın. Nedir bu kaynana düşmanligi. Topluma bu empoze ediliyor, daha evlenmeden kaynana fobisi başlıyor. Belki de siz uzak durmasaydınız gerçek bir aile olur mutlu olurdunuz. Kadın da boyle şeyler yapmazdı (o yapiyorsa tabi)

Tabi farklı bir bakış açısı ama öncesini bilmiyorsunuz ben elimden gelenin fazlasını yaptım bu yüzden içim rahat. Bayramlarda bile arefe gününden gittik orda kaldık bayram boyunca kendi ailemle o kadar görüşmedim evlendikten sonra ama onun iki yüzlülüğü ve sevgisizliği beni daha çok itti. Ben defalarca kaynanamı alıp tatile gittim aramızı iyi tutmak için ama içinde merhamet olmayan insana istediğiniz kadar yakın davranın hiç bir şey değişmiyor o yüzden lütfen kendi gelininizle kıyaslamayın :)

LegendStar

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Başımdan geçen bazı olaylar var. 3 yıldır evliyim kayınvalidemin beni sevmediğini biliyor ve hissediyordum sürekli bu yüzden uzak duruyordum. Eşimle çok sıkıntı yaşadık ve yaşıyoruz ben uzak durdum annesi her defasında oğluna şikayet etti tabi hal böyle olunca tartışmalar arttı. Bu olaylar devam ederken ilginç rüyalar görmeye başladım, eşim uzaklaştı kafasını kaldırıp yüzüme bile bakmıyordu artık şüphelenmeye başlamıştım bir arkadaşım var fal ile ilgileniyor o söyledi ilk büyü yapılmış hem de defalarca dedi önce inanmak istemedim sonra işin dibini deldim tabi ki. Eşimin cebinden küçük kesecik çıktı annesi vermiş bu seni koruyacak yanından ayırma demiş onu alıp sakladım sonra bir tane daha çıktı bu seferki bebek kundaklar gibi bağlanmış ve boğazına düğümler atılmıştı daha sonra çiçeğin dibinden üçgen bir şey çıktı işin ehliyle görüşünce bunun tılsım olduğunu öğrendim daha önce böyle şeylerden hep uzak durdum birazda korktum tabi ki. Görüştüğüm kişi bunları hallettiğini söyledi ama daha sonra başka olaylar oldu evimin için de birilerinin olduğunu hissediyordum ki zaten uyurken defalarca uyandırıldım kulağıma ismim üfleniyor ya da suratıma tokat atılmış gibi hissediyordum yüzüm uyuşuyor karıncalanıyordu. Dayanamadım artık bunlara ve eşime üstün körü yaşadığım olayları anlattım çünkü üzerimde çok büyük ağırlık olmaya başladı işime odaklanamadım ve geceleri uyku uyuyamadım ayrıca öyle sancılar giriyor ki karnıma yerlerde kıvranıyorum. Bunların hepsini geçtim artık yaklaşık 6 aydır kayınvalidemle görüşmüyorum evine falan asla gitmiyorum ve aramıyorum tabi bunlar eşimle daha fazla kavga etmemize sebep oluyor fakat her şeyi onun yaptığını öğrendim ve bir değil 2 değil defalarca yapılmış domuz yağı falan da çıktı aynı zamanda kısacası kadının yapmadığı büyü, tılsım kalmadı. Şuan tek istediğim eşimin her şeyi öğrenmesi boşanma aşamasındayız artık bitecekse de bitsin gerçekten çok yoruldum ama sadece çok savunduğu annesinin gerçek yüzünü görmesini istiyorum. Bu olaylar için yardım aldığım kişilerle görüştüm sizin yanınıza gelse baksanız ve söyleseniz olmaz mı diye ama hiç kimse kabul etmiyor asla söyleyemeyiz annesinin yaptığını diyorlar. Kendimi kötü hissediyorum bir çıkmazdayım. Sizce nasıl anlatabilirim ya da ne yapabilirim bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
Geçmiş olsun kardeşim.Gerçekten zor durumdasınız.Bu durumda sizin yapacağınız öncelikle kendinizdeki rahatsızlık sıkıntı v.s. ne varsa temizletmelisiniz.Kendinizi yapılacak büyülere karşı korumaya almalısınız.Anladığım kadarıyla eşiniz size inanmıyor olmalı. Kaynananız de size pişkin bir şekilde ve zalimce büyülere devam ediyor olması.Eşiniz neden bu kadar anlayışsız davranıyor veya neden bazı şeyleri umursamaz gibi görünüyor,eşiniz,neler oluyor bize diyerek veya kendi annesinin neden böyle büyü ile falan uğraştığını neden sorgulamıyor.Bir anne oğlunun mutluluğunu neden istemesin,neden büyülerle falan aranızı bozmaya çalışıyor,yuvanızı yıkmaya çalışıyor size kastı nedir önce onu anlamak gerekir.Ayrıca eşiniz size kavgayla tartışmayla yaklaşmamalı daha anlayışlı ve sorunun ne olduğunu ve kimin kendisine,ailesine niye zarar vermek istediğini araştırmalı,suçlu annesi dahi olsa buna izin vermemesi gerekir.Eğer eşiniz adaletli davranmıyorsa,kim suçlu kim haklı,bu annesi dahi olsa ve hele ki büyü ile uğraşan bir anne dahi olsa,ona karşı çıkması ve buna izin vermemesi gerekir.bunları yapacak kapasitede bir insan değilse ailesinin yuvasının kıymetini bilmiyorsa bence siz,ben eşimle bu şartlar altında yaşamaya devam etmelimiyim sorusunu kendinize sormalısınız.

hly43

Kayıtlı Üye
LegendStar çok teşekkür ederim birilerinin beni anlıyor olması gerçekten güzel. Eşime durumu anlattım fakat annesinin yaptığını söylemedim çünkü çok büyü tepkiler verir. Rahatsızlıklarım için bakım yaptırdım öncesinde eşimin yanına yaklaştığımda git yanımdan diye bağırıp kendini yumrukluyordu. Şükürler olsun ki kendi sıkıntılarım bitti işin ehli bir Seyyid den destek aldık sağ kolumdan girmiş evde yapmamız gereken görevler verdi ayrıca boynuma asmam için muska verdi eşime ilk anlattığımda çok üzüldü araştıralım kim yapmış diyorum ama gittiğimiz kişiler cevap vermiyor annesi olduğu için söyleyemeyiz diyorlar bu yüzden bilmiyor haliyle annesiyle görüşmüyorum diye suçlamaya devam ediyor. Şuan tek istediğim annesinin yaptığını öğrenmesi ama söyleyemem çok büyük tepki verir yardım istediğim konu bu aslında kimseye güvenmiyorum artık arkadaşlarımla da paylaşmıyorum bu yüzden sizlerden destek istedim nasıl söyleyebilirim diye :(

origanum

Yönetici
Uyduruk biri tarafından yapılmış. İllallah bu işin ehline gitmeyen kişilerden. Hem kendi başlarını hem de etrafındakileri negatif enerjiye boğuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...